‘پاکستان بود نه حذف از سال 2019 جام جهانی بر اساس هند-انگلستان بازی’: همه طفیلی Mohammad Hafeez

بسیاری سابق پاکستان بازیکنان مورد سوال هند عملکرد در بازی مقابل انگلستان در سال 2019 جام جهانی. دلیل این اتهامات که هند از دست دادن منجر به پاکستان از این مسابقات است.

پاکستان همه طفیلی محمد حافظ به گفته است که به گفته او هند را ندارند و به قصد برنده شدن در این مسابقه در برابر انگلستان است. اما حافظ نیز اضافه شده است که مسابقه بین هند و انگلستان نمی توان به طور خاص به عنوان دلیل اصلی برای پاکستان گرفتن زدم.

“اگر شما نشان می دهد که بازی برای هر فن کریکت 100 بار فن را تنها یک نتیجه از که بازی به قصد بازی با روح وجود ندارد من نمی دانم چقدر که نتیجه تحت تاثیر هر کسی که پاکستان تیم بود نه حذف از مسابقات بر اساس هند-انگلستان مسابقه” حافظ به خبرنگاران گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

“ما بازی خوبی در 2019 جام جهانی اما ما حذف شد به دلیل اشتباهات ما تنها. من را سرزنش نیست هر کس دیگری برای ما شکست است. ما نباید فکر می کنم که ما متمایل مسابقات بر اساس یکی دیگر نتیجه,” او اضافه شده است.

بحث در مورد هند را در برابر انگلستان بیرون آمد و پس از انگلستان همه طفیلی بن استوکس سوال در آبی قصد در کتاب خود با عنوان ‘آتش’.

در کتاب خود استوکس به ذکر است که او توسط هند قصد در گروه-مسابقه مرحله. اما او هیچ جا پیشنهاد کرد که هند از دست داد به عمد.

“من دیدم که کل بازی بن استوکس در مورد صحبت در کتاب خود چرا او در نوشتن است که تنها او می تواند به شما بگویم در مورد آن, اما من هیچ قصد برنده شدن در مسابقه” حافظ منعقد مهم است.

در round-robin مرحله بازی در مقابل انگلستان در بیرمنگام در سال 2019 جام جهانی, هند موفق به شکار عظیم هدف از 338 و سقوط کوتاه از 31 اجرا می شود.

که تنها بازی هند از دست رفته در مرحله گروهی سال گذشته قبل از نیمه نهایی از دست دادن در برابر نیوزیلند. هند تعقیب رویکرد مورد انتقاد قرار گرفت و اصلی به متهم شد wicketkeeper-رودخانه MS Dhoni.

به عنوان به زودی به عنوان استوکس ذکر Dhoni فقدان قصد در کتاب خود پاکستان طرفداران آغاز کرد و گفت که هند به عمد از دست داد بازی به دست کشیدن حریفان بکشند. اما استوکس روشن است که او گفت: هرگز هند از دست داد به عمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de