پاکستان در مبارزه با کروناویروس با چین کمک کند اما PoK چپ در رحمت خدا

دولت پاکستان این است که با تکیه بر چین برای مبارزه خود را در برابر تهدید از coronavirus. جای تعجب در این نبرد پاکستان را ترک کرده است مردم پاکستان اشغال کشمیر (PoK) در رحمت خدا و کمک به آنها را در هر راه. مردم PoK عصبانی هستند با این غفلت دولت پاکستان.

به تازگی یک محموله از پزشکان هواکش و داروهای ضروری نیز آغاز شده و پس از رسیدن از چین است. چین ارائه شده است بزرگ لوازم پزشکی و پزشکان به پاکستان برای رسیدگی به کروناویروس اما هیچ یک از آنها داده شد به PoK.

“وضعیت در PoK بسیار مخاطره آمیز. چه روزنامه گزارش می گویند که پاکستان از دولت این است که به طور مداوم تبعیض آمیز علیه مردم عادی و حتی تامین نیازهای اساسی مردم در PoK” گفت: JNU استاد Nalin Mohapatra به Zee News.

با وجود شیوع موارد مربوط به coronavirus چین–پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC) کار ادامه دارد در PoK. چین خواسته است تا پاکستان برای بازگشایی Khunjerab عبور به طوری که تجهیزات پزشکی ارائه می شود می تواند به مهندسان چینی و کارگر. وجود دارد حدود 5000 چینی مهندسین و کارگران مشغول به کار در CPEC پروژه ها حتی در طول COVID-19.

گلگت-بلتستان دارای درصد بالایی از coronavirus موارد و وضعیت را از دست. همانطور که در پاکستان در بخش بهداشت و درمان وجود دارد 153 موارد گزارش شده از گلگت و بلتستان به تنهایی در میان 2000 موارد گزارش شده از سراسر پاکستان است.

Dy سخنران GB مجمع Zagarullah خان همراه GB قانون وزیر Airangazeb مدافع در حالی که بازدید (30 مارس) نگر و هونزا در GB متهم پاکستان با دولت مرکزی از ارائه هر گونه کمک به GB.

وابستگی اقتصادی پاکستان افزایش خواهد یافت با توجه به COVID-19 و چین را استخراج بیشتر منابع طبیعی از PoK خاک از طریق استخراج معادن و پروژه های قدرت. پاکستان را تبدیل به یک نیمه مستعمره چین با توجه به COVID-19 تاثیر است. در مورد کوروناویروس وضعیت می شود بد در, پاکستان, چین ممکن است استقرار ارتش برای کمک به ارتش پاکستان.

“به نظر می رسد که پاکستان دولت این است که هیچ کنترلی بر وضعیت و آنها به دنبال به سمت چین برای نجات آنها. در بلندمدت چین ممکن است درمان پاکستان به عنوان یکی دیگر استان است. به این دلیل است که آن را به نگه داشتن یک مادر در پاکستان”s فعالیت در ترویج تروریسم و دادن پناهگاه به گروه های رادیکال.” گفت: JNU استاد Nalin Mahapatra.

هفته گذشته کشمیری فعالان سیاسی ناودان پاکستان برای تغییر coronavirus را تحت تاثیر قرار مردم از ولایت پنجاب و سایر نقاط کشور به Mirpur شهرستان در PoK.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im