‘پاکستان ایجاد شده برای افراط گرایان مانند Owaisi’: Giriraj سینگ می گوید AIMIM رئیس ‘مسمومیت’ جامع, AMU

در چه می آید به عنوان یکی دیگر از بحث سخن گفتن در حال حاضر به اتهام سیاسی فضای BJP رهبر و اتحادیه وزیر Giriraj سینگ در روز دوشنبه متهم AIMIM رئیس Asaduddin Owaisi از “مسمومیت” موسسات آموزشی مانند جامع Millia و دانشگاه اسلامی علیگر در برابر این کشور است. سینگ همچنین گفت که پاکستان ایجاد شد برای افرادی مانند Owaisi و که آنها باید ترک هند و اجازه می دهد زندگی مردم در این کشور در صلح زندگی می کنند.

“افراط گرایان مانند Owaisi در حال جمع آوری یک ارتش خائن توسط مسمومیت موسسات مانند جامع و AMU برابر کشور است. Owaisi و دیگر ضد قانون اساسی افرادی مانند او باید متوقف شود. سرخپوستان در حال حاضر خواب بیدار شده. آیا سرکوب و شکستن ما. پاکستان ایجاد شد برای شما. اجازه دهید ما در صلح زندگی می کنند” سینگ گفت: در یک صدای جیر جیر.

این رهبر بی جی پی با برچسب تصویری از Owaisi بود که در Lok سبها گسترش حمایت از اعتراض جامع دانشجویان و ادعا که دولت در ارتکاب جنایات علیه آنها.

“یک فرزند خود را از دست داد چشم. دختران مورد ضرب و شتم شد ، آیا شما احساس شرم ؟ کودکان در حال اخراج شدن بر” Owaisi گفته بود در اشاره آشکار به ضد کا تظاهرات و اوتار پرادش پلیس که متهم شده است با مخالفت با استفاده از نیروی بیش از حد در برابر معترضان.

پیشتر در روز دوشنبه (فوریه 3), Owaisi مطرح شده این موضوع از حوادث شلیک جامع و شاهین باغ و راه اندازی یک حمله مستقیم در این مرکز گفت که پلیس دهلی شکست خورده است برای حفظ نظم و قانون در سرمایه های ملی.

“همهمه tamam جامع ke bachchon ke saath hain. یه hukumat zulm kar راهی hai bachchon پر… Sharam nahi hai inko, bachchon ko maar راه hain, goliyaan mar راه hain (ما ایستاده با دانش آموزان از جامع. این دولت در حال انجام است بی عدالتی بر کودکان… آنها لازم نیست که هر بار آنها هدف قرار دادن کودکان و شلیک)”, Owaisi اعلام کرده بود.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im