‘ارتش پاکستان کانون تروریسم بین المللی’: Pak اقلیت های اعتراض در حقوق بشر سازمان ملل دیدار در ژنو

پوستر نمایش داده شد قبل از صندلی شکسته بنای تاریخی در ژنو سوئیس در روز یکشنبه محکوم شده است که پاکستان برای ‘کانون’ از تروریسم جهانی. پوستر قرار داده شده بود توسط پاکستان اقلیت ها در اعتراض به ارتش پاکستان اقدامات در حال انجام 43 جلسه سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر.

اقلیت ها در پاکستان خواستار آن شدند که سازمان ملل متحد را سخت علیه اسلام آباد خود را برای پشتیبانی پنهانی و بودجه به ترور لباس.

پوستر بخوانید: ارتش پاکستان کانون تروریسم بین المللی. آن قرار داده شد تا به منظور جلب توجه جامعه بین المللی به جهانی تروریسم اسلامی است که ریشه های آن در پاکستان است.

اعتراض برنامه ریزی شده است برگزار می شود توسط بلوچ و پشتون فعالان در مقابل دفتر سازمان ملل متحد ژنو در صندلی شکسته در برابر دخالت نظامی پاکستان استقرار در پرورش ترور لباس. پس از 9/11 بمبئی حمله تروریستی پاکستان شده است کانون تروریسم بین المللی و منطقه وزیرستان شمالی که هم مرز افغانستان استفاده می شود یک مرکز محلی و بین المللی تروریست وابسته به گروه هایی مانند القاعده و طالبان است.

بلوچ هستند مردم ایران زندگی می کنند که عمدتا در منطقه بلوچستان از جنوب شرقی-ترین لبه فلات ایران در پاکستان. پشتون ها و یا قومی افغان ها نیز اقلیت قابل توجهی از گروه در پاکستان است.

دولت پاکستان شده است به طور فعال درگیر در فعالیت های تروریستی در منطقه و فراتر از آن فعالانه به حمایت از گروه های تروریستی است. غیر قابل تنظیم ساختار مالی پاکستان هموار راه را برای نامنظم انتقال پول در حالی که تغذیه با تروریسم در این کشور است. با توجه به گزارش های تروریست ها در پاکستان قادر به سازماندهی طرح جمع آوری پول و راحتی کار در کشور به دلیل عدم حاکمیت و اراده سیاسی برای رسیدگی به این مشکل است.

در عین حال هند روز جمعه از پاکستان خواسته است رهبری برای جلوگیری از ترور بودجه و برچیدن اردوگاه های تروریستی عامل از آن خاک و سرزمین های تحت کنترل خود را در حالی که decrying اسلام آباد تلاش برای از خط خارج تحولات مثبت در جامو و کشمیر.

هند در بیانیه آمد و یک هفته پس از جهانی ترور تامین مالی ناظر Financial Action Task Force (FATF) در پاریس تصمیم گرفت برای حفظ پاکستان در آن “لیست خاکستری” و هشدار داد این کشور از استرن عمل اگر نتواند به تعقیب و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که در ترور بودجه ناشی از صلاحیت آن است.

ورزش حق پاسخ پس از پاکستان نگرانی حقوق بشر در جامو و کشمیر در 43 جلسه شورای حقوق بشر در اینجا هند نماینده گفت که جامعه بین المللی نمی تواند گمراه پاکستان واکنش های هیستریک در تمام جهانی انجمن به بدگویی هند است.

(با Zee رسانه Newsroom ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>