پاک کمیسیون عالی مقامات می خواستم برای استخراج اطلاعات از ارتش حرکات از طریق قطار: پروب

این کاوشگر به دو کمیسیون عالی پاکستان نشان داده است که آنها می خواستند برای به دست آوردن اطلاعات در مورد حرکت یگان های از ارتش و سخت افزار از طریق قطار.

دو مقامات پاکستان کمیسیون عالی شناسایی شده به عنوان عابد حسین و محمد طاهر دستگیر شدند و اعلام شد ‘شخص غیر قابل قبول’ توسط هند به اتهام جاسوسی است.

آنها گرفتار شده بودند توسط سلول های ویژه پلیس دهلی از مرکزی دهلی Karol باغ در حالی که آنها به دست آوردن اسناد حساس, منابع رسمی گفت.

شاه به این موضوع مدعی است که زمانی که اسناد طبقه بندی شده مربوط به استقرار و حرکت نیروهای مسلح بدست آمده از آنها را زمانی که آنها دستگیر شده توسط پلیس.

یکی از ISI عوامل نما به عنوان راننده حتی سعی به فرار اما دستگیر شد.

در جهت ISI در پاکستان عابد و طاهر بودند و در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از راه آهن و نیروهای مسلح این کشور ابراز نگرانی کرد.

مقامات مشغول به کار بودند در ویزا بخش از پاکستان کمیسیون و اعتراف در طول بازجویی که آنها مشغول به کار برای آژانس جاسوسی پاکستان ISI.

در طول بررسی آن پدید آمده است که متهم عابد تحت عمل چندین هویت جعلی به فریب افراد شاغل در سازمانها و ادارات مورد علاقه خود را.

او مطرح شده توسط نام Gautam, برادر یک فرد رسانه ای برای برقراری تماس با یک فرد مشغول به کار در راه آهن هند است. او تلاش برای به دست آوردن اعتماد به نفس خود را با تظاهر که او نیاز به اطلاعات در مورد راه آهن حرکات برای برادرش که ظاهرا یک داستان در راه آهن هند و برای که او حاضر به پرداخت پول است.

واقعی انگیزه بود برای فریب و دام کارکنان راه آهن و سپس به دست آوردن اطلاعات در مورد حرکت یگان های از ارتش و سخت افزار از طریق قطار, منابع گفت.

در بیانیه منتشر شده در یکشنبه, وزارت امور خارجی گفته بود: “دولت اعلام کرده است هر دو این مقامات شخص غیر قابل قبول برای غرقه شدن در فعالیت های ناسازگار با وضعیت خود را به عنوان اعضای یک ماموریت دیپلماتیک و خواسته آنها را به ترک این کشور ظرف 24 چهار ساعت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>