پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران در انتظار coronavirus نتایج آزمون پوشش داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. پلیس’ بخشنامه

برخی از کارکنان ساعتی که نیاز به تست برای رمان coronavirus قادر خواهد بود به پرداخت می شود در حالی که آنها تست شده و منتظر نتایج خود را.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس به کارگردانی کلرادو وزارت کار و استخدام برای انجام اضطراری rulemaking برای پوشش پرداخت مرخصی استعلاجی او گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز سه شنبه که در آن او اعلام وضعیت اضطراری است.

پلیس گفت: دولت می خواهد به مطمئن شوید که کارکنان که کار در دست زدن به مواد غذایی و مهمان نوازی و مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش دریافت پرداخت مرخصی استعلاجی به دست کار می کنند در صورتی که علائم شبه آنفولانزا و در حال انتظار برای coronavirus نتایج آزمون. او انتظار دارد که قانون را به اثر در چند روز آینده. پرداخت می شود ترک می تواند بین 24 ساعت تا چهار روز به عنوان کارکنان خود را در انتظار نتایج آزمون.

“مردان و زنان در این حرفه می خواهم به حق انجام شده توسط خود همکار Coloradans و ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار” پلیس گفت:. “اما آن را بسیار سخت تماس بگیرید زمانی که یک کاهش دستمزد می تواند به معنای از دست رفته اجاره یا گرفتن مواد غذایی در جدول خود را.”

این بدان معنا نیست که فعالیت اقتصادی باید تعطیل و یا مردم باید جلوگیری از بیرون رفتن فرماندار اضافه شده است.

“ما احساس می کنیم که این اقدامات کمک خواهد کرد که حفاظت از اقتصاد کشور توسط الهام بخش اعتماد به نفس است که دولت اقدام مطمئن شوید که افرادی که پیشخدمت رستوران و کارگران و کار در هتل در حال رفتن به محل کار بیمار” پلیس گفت:. “ما امیدواریم که برای ارسال این پیام است که کلرادو است که در خط مقدم اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus و ما باز برای کسب و کار است.”

پلیس تشویق کارفرمایان خصوصی که در حال حاضر نمی, به پیشنهاد, پرداخت مرخصی استعلاجی به کارمندان خود که نیاز به زمان خاموش در حالی که بیمار است.

دولت نیز بیشتر اقدامات در اطراف بیمه بیکاری و دستمزد جایگزینی برای افرادی که نمی خواهد خود را ساعتی دستمزد, پلیس گفت:.

کارمندان دولت که تست مثبت می توانید از خانه کار می کنند و یا اگر آنها بیش از حد بیمار و یا شغل خود را اجازه نمی دهد برای آن آنها می توانند با استفاده از پرداخت مرخصی استعلاجی. بخش بیمه نیز گفت: شرکت های بیمه برای پوشش برخی از هزینه های مرتبط با کروناویروس تست.

مقامات بهداشت عمومی نیز انتظار می رود به ارائه دستورالعمل به مدارس و خانه های سالمندان. سالمندان که 65 ساله و مسن تر قادر خواهد بود به تجدید مجوز رانندگی آنلاین, به جای داشتن برای رفتن در فرد, پلیس گفت:.

در حداقل یک presumptive مورد در شهرستان داگلاس کسی که آزمایش مثبت برای این ویروس رفته بود به یک گروه از وسایل نقلیه موتور ،

“مناسب با مهار ما امیدواریم که ما می تواند جلوگیری از اختلالات عمده به فعالیت های اقتصادی است که ما می توانیم جلوگیری از عمده تعطیلی مدارس و محل های کار و جلوگیری از طولانی مدت محدودیت در حمل و نقل و جنبش است که ما شاهد هستیم در کشورهای دیگر که نمی عمل به سرعت به اندازه کافی” پلیس گفت:.

برخی از کارفرمایان در حال حاضر ساخته شده و امکانات رفاهی برای کارکنان خود از جمله ارائه مرخصی با حقوق به رانندگان که نیاز به قرنطینه شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im