تخم مرغ بالا: دریک رفتار ما به “قریب به اتفاق بالا لوکس’ از خانه جدید خود را…و WTF?


Illustration for article titled OVO the Top: Drake Treats Us to the Overwhelming High Luxury of His New Home...and WTF?

عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

آیا شما شده است شناخته شده به گاهی اوقات افراط در “شامپاین [Papi] آرزوها و خاویار رویاها“? (RIP Robin صافی.) می گویند نه بیشتر fam چون دریک بار دیگر از طریق آمده با افراطی obnoxiousness شما نمی دانستید شما نیاز!

تبلیغات

در حالی که جهان است (امیدوارم) پناه در محل دریک است و نشان جدید خود را به کاخ محل در شماره ماه مه از Architectural Digest, به ما plebians طعم خوب زندگی “از 50000 فوت مربع فوق العاده لوکس لذت گنبد” یک پروژه گزارش شش سال در ساخت, به گزارش مجله:

به یاد داشته باشید chintzy, انگشت کردن McMansions که یک جزء اصلی از آستین در حال اجرا سری MTV Cribs? تورنتو خانه از مگا ضبط هنرمند Aubrey Drake Graham چیز دیگری در دسترس نباشد. اندازه گیری از 50000 متر مربع با امکانات رفاهی مانند NBA مقررات-حجم داخلی بسکتبال تاج گذاری توسط 21 فوت مربع هرمی سقفی دریک شخص اقامتگاه قطعا واجد شرایط به عنوان عجیب. اما در عوض از وسعت زیادی از ارزان تیغه و کوه های بی حاصل مبلمان وبهلسترد با تفنگ چسب گرم با شکوه دریک مانور به عنوان پیش بینی توسط کانادا معماری و طراح داخلی فلک Rafauli است و تعجب از جهان, ساخت, ساخته شده از سنگ آهک و برنز جنگل های عجیب و غریب و دیگر مواد نجیب. هر جزئیات از آلاینده ملک است با دقت درک و اعدام. و وجود ندارد Scarface پوستر در معرض دید است.

و در عین حال این مشترک—از روی علاقه به عنوان شناخته شده “سفارت”—مثبت چکیدن با تونی مونتانا-انرژی است. (به طور جدی آن را حیوان خانگی ببر پادشاه؟) آن است که یک هتل ؟ هیچ. یک کلوپ شبانه ؟ گاهی اوقات. باشگاه? احتمالا وجود دارد یکی در محل—اما خط پایین: ترک آن را به Drake به هر دو بزرگ و رفتن به خانه.

تبلیغات

“من به خاطر ساختمان آن در شهر من, من می خواستم این ساختار به ایستادگی برای 100 سال. من می خواستم آن را به یاد ماندنی مقیاس و احساس” دریک می گوید شور و پروژه. “این خواهد بود یکی از چیزهایی که من را پشت سر بگذارید پس از آن تا به حال به بی انتها و قوی است.”

تبلیغات

خنده دار, ما تفکر بیشتر کپسول زمان به عنوان سفارت احساس می کند کمی شبیه چه اتفاقی خواهد افتاد اگر طراح از عنصر پنجم شد استخدام برای یک زمان-سفر به جست و خیز که رفت بین خروشان ’20s و ظالمانه ’80s—و شاید بود که هدف از تبلیغ گزارش طراح Rafauli “توصیف فیلم crazysexycool داخلی به عنوان” مدرن آرت دکو.'” (هیچ, واقعا, آنها نوشت: “فیلم crazysexycool.”) و شاید هم به همین دلیل سفارت ساخته شده از جمله تنظیمات ایده آل برای فیلم “وقتی که می گویند وقتی”/”شیکاگو آزاد” و “دهنی اسلاید.”

“آن را قریب به اتفاق بالا لوکس می گوید:” دریک. “که پیام تحویل داده شده است از طریق اندازه اتاق ها و مواد و جزئیات کف و سقف. من می خواستم مطمئن شوید که مردم می توانید ببینید کار من قرار داده و در طول سال ها منعکس شده از هر دیدگاه.”

تبلیغات

اومم…آن را قریب به اتفاق برای اطمینان حاصل کنید—اگر به طور همزمان نگرانکننده است. شما خوب, Aubrey? شاید صرف زمان بیش از حد و…را در احساسات خود را?

تبلیغات

تماس با ما متنفر اما ما نیمه نفرت آن را در اینجا—که باعث می شود آن را یک چیز خوب ما خواهد شد به احتمال زیاد هرگز پا در سفارت این دلیل که ما به احتمال زیاد فقط نیست به اندازه کافی بالا مجهز به درک معنای واقعی قریب به اتفاق لوکس. و چون می دانستند که وجود دارد یک محل که بیشتر احساس جدا از خود انزوا خود را ؟

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im