اضافه کاری هدف آسانسور MacKinnon-کمتر بهمن گذشته رنجرز

دفعه بعد بهمن بازی در مقابل طرفداران خود را? تا در هوا.

دفعه بعد بهمن, بازی, دوره? ایضا.

عدم اطمینان از آینده نزدیک در انتظار قرار داده شد یکشنبه شب در پپسی سنتر که در آن پر جنب و جوش جمعیت تماشا بهمن منهای ستاره مرکز ناتان MacKinnon, پایین, نیویورک رنجرز 3-2 در J. T. Compher هدف 2:10 سمت چپ در وقت اضافه.

Coronavirus نگرانی گریبانگیر ورزش جهان به بهمن منتقل شد به 9-2-1 در 12 بازی. در اولین دوره NHL اعلام کرد و آن را نشان می دهد برنامه خود را — بدون طرفداران, هیچ, های, وضعیت, موجود ؟ — در روز پنج شنبه.

بهمن برنامه ریزی شده است به میزبانی ونکوور روز جمعه.

منهای MacKinnon های لیگ پنجم-گلزن برجسته (93 امتیاز) بهمن تکیه بر آن قدرت بازی برای خنک کردن رنجرز که برنده سه شنبه در دالاس و تا به حال برنده 10 قبلی خود را 11 جاده بازی ها.

جعبه نمره

تایسون Jost و ولادیسلاو Namestnikov به ثمر رساند قدرت-اهداف بازی برای بهمن. گابریل Landeskog تا به حال دو کمک می کند.

“گوش دادن ما به وضوح می دانم که چگونه بخشی Nate است که برای این تیم” Landeskog گفت. “این فقط سوخت ما تمام تیم و بدیهی است که ما خط (از Compher و Namestnikov). ما می خواستیم به بیرون می آیند و آن را اثبات کند نه فقط مقابله و ما یک heckuva تیم بدون او نیز هست.”

رنجرز پس از قتل, مجازات, مجبور, اضافه کاری در پاول Buchnevich هدف با 13 ثانیه های باقی مانده در دوره سوم.

بهمن دروازه بان پاول Francouz 30 موجب صرفه جویی در.

“من فکر می کردم (تفاوت) شد و تیم های ویژه و goaltending” مربی Jared Bednar گفت. “من فکر کردم که ما خوب نیست 5-در-5 است که معمولا قدرت بازی ما. قدرت بازی کردم دو مجازات کشتن عالی بود — آن دسته از بچه ها واقعا یک کار خوب — و ما تا به حال بچه ها بازی سخت و ورود دقیقه بیشتر از ما معمولا انجام دهد.”

در اطراف این زمان Mika Zibanejad به رنجرز 1-0 شود (مچ شات دستکش سمت گذشته Francouz), NHL منتشر شد بیانیه اش انتخاب به دنبال NBA فوری منجر در به تعویق انداختن بازی.

این بیانیه را بخوانید: “لیگ ملی هاکی است آگاه از NBA تصمیم به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به یک بازیکن (یوتا رودی Gobert) تست مثبت برای coronavirus. NHL ادامه به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه های. ما انتظار داریم بیشتر به روز رسانی (شنبه).”

منهای مک کینون, بهمن جرم شد و آهسته در حال رفتن به ارسال فقط چهار عکس در افتتاحیه 11 دقیقه. اما قدرت بازی ایجاد شده توسط تفنگداران بیش از حد بسیاری از-مردان-در-روی-یخ مجازات ایجاد جرقه مورد نیاز. فقط 25 ثانیه به انسان مزیت Jost برش در داخل و گل از دایره در سمت راست. یکی از گلها رفت و به کیل ماکار, بازگشت پس از از دست رفته قبلی پنج بازی.

ماکار بود اما MacKinnon از دست رفته خود را در اولین بازی سال با پایین بدن مسئله رنج می برد در روز دوشنبه از دست دادن در لس آنجلس. صبح روز چهارشنبه Bednar گفت MacKinnon های لیگ پنجم-گلزن برجسته (93 امتیاز) خواهد بود 1-2 هفته.

پس از قتل خاموش یک زن 50 دوم 5-در 3 نقطه ضعف بهمن مورد نیاز تنها 12 ثانیه بعدی آن قدرت بازی را 2-1 منجر شود که Namestnikov پاره پاره یک ضربه محکم و ناگهانی شات از بالای سمت چپ دایره گذشته نمایش Alexandar Georgiev.

بهمن فرصت از دست رفته را دو هدف منجر 15:17 باقی مانده زمانی که مت Nieto متوقف شد در یک شات مجازات. پنج دقیقه بعد Francouz نجات یک هدف منجر شود که او با استفاده از خود را دراز پای چپ برای جلوگیری از Kaapo Kakko تلاش و با کمتر از سه دقیقه باقی مانده Zibanejad کوتاه-دست مبارکه.

رنجرز نگه داشته با فشار دادن هر چند به دست آوردن نقطه در Buchnevich را مقید نشانگر.

در وقت اضافه ماکار پرتاب یک گلوله به سمت خالص که Compher منحرف در 11th خود را هدف. ماکار تا به حال سه کمک در بازگشت خود را.

“آن زمان در حالی که برای من به پاهای من پشت دفاعی و قادر به پرش به عجله” ماکار گفت. “این چیزی است که من نیاز به ساخت بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de