سرگرمی در هوای آزاد, صنعت به دنبال تعرفه پرداخت deferrals به سهولت مشکلات اقتصادی تحمیل شده توسط coronavirus

اگر شما فکر می کنم شرکت های ایالات متحده’ اضطراب بیش از تعرفه ها پژمرده است به پس زمینه با بیماری همه گیر کوروناویروس مواج آن نیست. فضای تفریح صنعت می گوید اقتصادی ضربات برخورد با بحران بهداشتی در سراسر جهان آن را همه مهم تر برای کاهش تعرفه بار و کالا از کشور چین.

تخته سنگ های مبتنی بر, هوای آزاد, انجمن صنعت محوری است و اعضای آن در سراسر کشور به اصرار نمایندگان منتخب خود برای حمایت تعویق انداختن پرداخت تعرفه برای حداقل 90 روز. غنی هارپر OIA مدیر بین المللی, تجارت در روز جمعه گفت که تعویق خواهد بود منطبق با سه ماه تاخیر در تشکیل پرونده و پرداخت مالیات بر درآمد.

مالیات بر درآمد فرمت تصویب شد به دلیل عدم قطعیت در اطراف coronavirus.

“تاخیر (در پرداخت) کمک خواهد کرد کسب و کار جریان نقدی و مسائل مربوط به آنها می دهد بسیار مورد نیاز نقدینگی” هارپر گفت. “فقط به آنها برخی از فضای تنفس خواهد بود یک افزایش بزرگ.”

قبل از شیوع کروناویروس زمین بسیاری از کسب و کار برای توقف تفریحی در فضای باز صنعت تلاش شد با افزایش دور از تعرفه های ایالات متحده برای اولین بار اعمال شده در سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و هدف قرار دادن شیوه های تجارت با چین شده است که هزینههای صنایع ایالات متحده و دولت های قبلی اما این حرکت موجب تلافی جویانه تعرفه ها.

در حالی که کشاورزی بوده است نخست هدف از چین مبارزه, مشت, به, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, صنعت پرداخت تعرفه بالا بر روی تعدادی از محصولات قبل از جنگ تجارت مشتعل. عوارض بر محصولات در فضای باز از جمله لباس و کوله پشتی و چادر به طور متوسط حدود 14 درصد با برخی از نزدیک به 40 درصد با توجه به OIA. سپس صنعت را دیدم کسانی که تعرفه های پرش با 10% و 25% در طیف گسترده ای از محصولات.


فضای کسب و کار تلاش کرده اند به تغییر تولید به کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده تعرفه برخی از کالاها قطع شد, در ماه ژانویه از 15 درصد به 7.5 درصد تحت یک معامله هسته ای بین ایالات متحده و چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق دور جدید پیشنهاد دور از تعرفه ها در حال حاضر

اما هارپر گفت: مذاکرات برای پایان دادن به تجارت جنگ “هستند وجود ندارد.”

معافيت از پرداخت تعرفه توسط, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, صنعت و کسب و کارهای دیگر به دست آورده است حمایت هر دو حزب در کنگره است. به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که دولت با توجه به تعویق انداختن پرداخت ها در برخی از واردات اما تا کنون با رد درخواست به عقب تعرفه ها.

فضای تفریح صنعت همچنین خواستار پایان دادن به تعرفه های بالاتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که چین می پردازد تعرفه اما هارپر گفت: شرکت هایی که به واردات این محصولات و کار از طریق گمرک ایالات متحده آمریکا پرداخت تعرفه ها. هزینه های بالاتر به تصویب بر روی شرکت کنندگان و معمولا بر روی مصرف کنندگان است.

با توجه به داده ها از OIA و تفریح در فضای باز شرکت ها پرداخت می شود $7.7 میلیارد دلار در بیاورد و کالا از کشور چین از ژانویه تا نوامبر سال 2019. که تا از $5.2 میلیارد دلار برای مدت مشابه در سال 2018 و $4.6 میلیارد دلار در سال 2017.

Lise Aangeenbrug, OIA, مدیر اجرایی گفت: تجارت سازمان نقشه برداری اعضای آن برای پیدا کردن چگونه coronavirus بحران موثر بر آنها. او گفت: کلرادو, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, صنعت کار در حال انجام یک دولت خاص بررسی.

“ما می دانیم که قول آن را (سالیانه) در تمام طول سیستم” Aangeenbrug گفت.

محصولات از چین برگزار شد تا زمانی که آن کشور تعطیل کارخانه ها در طول شیوع بیماری وجود دارد. کوچک فروشگاه های خرده فروشی و حتی آنهایی که بزرگ از جمله REI, بسته شده, Aangeenbrug گفت. بعضی از آنها بزرگ موجودی نمی تواند آنها را به فروش برساند. کارکنان شده است furloughed.

و تفریح و سرگرمی شده است پرشیب با بسته شدن اسکی و پارک های ملی است.

ملی فضای تفریح صنعت تولید $887 میلیارد دلار در هزینه های سالانه و پشتیبانی از 7.6 میلیون شغل مستقیم با توجه به آمار و ارقام از OIA. یک 2018 دولت گزارش گفت: تفریحات سالم در فضای باز از جمله شکار و ماهیگیری, تولید $62.5 میلیارد دلار در منافع اقتصادی در سال 2017.

این OIA پشتیبانی تصمیم به لغو, هوای آزاد, خرده فروش تابستان بازار به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. آن برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 23-25 در کلرادو مرکز کنوانسیون.

“بدیهی است که این تاثیر را بر روی ما خط پایین” Aangeenbrug گفت.

نشان می دهد در نظر گرفته برتر کشور, هوای آزاد, صنعت, تجارت, جمع آوری نیز ارزشمند برای مکالمات مردم باید فرصت های شغلی و کار با کسب و کار در حفاظت از تغییر آب و هوا و رسیدن به جوامع مختلف او اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به باید به شکل از چگونه ما خودمان را نگه دارید با هم عملا” Aangeenbrug گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im