92 سالانه اسکار پرداخت می شود مراسم تجلیل از این دو در اواخر legends – Kobe Bryant و کرک داگلاس – طول در بیاد ادای احترام در روز یکشنبه (به وقت محلی) در دالبی تئاتر لس آنجلس.

در طول در بیاد ادای احترام در این سال برنده جایزه گرمی Billie Eilish همراه با برادر Finneas o’connell انجام یک پوشش از بیتلز “دیروز”.

آکادمی قبلا اعلام یک عملکرد خاص از برنده جایزه گرمی و او تا به حال ابراز هیجان از انجام در در بیاد ادای احترام در Instagram داستان.

اواخر بازیگر داگلاس بود و سه بار نامزد جایزه اسکار و دریافت یک عمر دستاورد اسکار در سال 1996. اواخر بازیکن بسکتبال برایانت شد برنده جایزه اسکار در سال 2018 زمانی که او فیلم کوتاه `عزیز بسکتبال` در زمان خانه بهترین انیمیشن کوتاه جایزه.

در فرش قرمز مراسم اسکار سال 2020 آمریکا کارگردان اسپایک لی پرداخت می شود مراسم تجلیل از اواخر بازیکن بسکتبال در یک راه خاص.

این `BlacKkKlansman` مدیر وارد بر روی فرش قرمز در یک سفارشی بنفش گوچی کت و شلوار. این گروه تا به حال طلا تر و تمیز و برایانت نیوجرسی, شماره 24, بخیه در lapels و پشت کت و شلوار.

برایانت 41 و 13-year-old daughter Gianna میان نه نفر کشته شدند که یک هلیکوپتر آنها در سفر بودند در سقوط در میان مه آلود شرایط و پشت سر هم به شعله های آتش در بالای تپه های کالاباساس در ماه گذشته. داگلاس پس از یک حرفه ای پوشا بیش از شش دهه گذشت در فوریه 5 در 103.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de