اسکار سال 2020 را بدون یک میزبان. این اتفاق برای بار دوم در یک ردیف. اسکار 2019 من.e 91 جوایز اسکار نیز در رفت و بدون یک میزبان. بیلی کریستال است به خصوص ناراحت با این سیاست از جوایز نشان می دهد و نسبت آن را به ” داشتن یک محاکمه بدون شهود.

اضافه کردن به که بیلی گفت: “(مراسم) سریع تر حرکت می کند اما نه کاملا به نتیجه که شما می خواهید.” این ‘When Harry Met Sally’ بازیگر حضور داشتند Jimmy Kimmel Live! جایی که او ساخته شده است اظهارات.

صحبت کردن در مورد میزبانی این مراسم در طول سال خود کریستال ذکر “من عاشق, من حدس می زنم, اعتماد, شما می دانید که فیلم آکادمی به من به من وجود دارد و من احساس آن را یک افتخار بزرگ برای انجام آن است. و من فکر می کنم که هنگامی که شما نشان می دهد که به عنوان طولانی به عنوان آن است که همه چیز در حال رفتن به اتفاق می افتد. و من فکر می کنم این مشکل با هیچ میزبان چیزی که شاید این است که وجود دارد و نه کسی در خارج وجود دارد به سرمایه گذاری در آن لحظه مانند شما بود که اشتباه بهترین عکس نامزد دریافت جایزه بود.”

در نتیجه در حالی که بیلی امیدوار سازمان تا به حال حق مردم کیمل اظهار داشت: “من امیدوارم که این یک فاجعه است. ما را به چوب با هم شما می دانید منظورم چیست ؟ این شغل بسیار کم هستند.”

92 مراسم اهدای جوایز اسکار را در روز یکشنبه, ژانویه 9 سال 2020 در 8 ساعت. از آن خواهد شد در تئاتر دالبی در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im