اسکار 2020: 80 سال پس از هتی مک دنیل شد 1st, سیاه, جایزه اسکار, برنده, مو دوست دارم به نحوی شد شب را تنها یک


هتی مک دنیل برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای عملکرد خود را در “بر باد رفته” در 12th جوایز اسکار در سال 1940.
تصویر: اسکار (YouTube)

در فوریه 29, سال 1940 هتی مک دنیل مسلما شناخته شده ترین سیاه و سفید بازیگر در کل جهان در آن زمان را به سکو در Cocoanut گرو کلوپ شبانه در داخل افسانه ای سفیر هتل در لس آنجلس به پذیرش جایزه آکادمی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن—اول تا کنون به صورت سیاه و سفید سرگرم کننده است.

آراسته در یک خیره کننده فیروزه ای لباس شب—موهای او را بوسید با gardenias—McDaniel را تکان داد مجری Fay Bainter دست و سپس راننده سرشونو تکون دادن به سمت مخاطبان خشن خود را تشویق تبدیل به وظیفه شناس سکوت.

تبلیغات

“Academy of Motion Picture Arts and Sciences, اعضای همکار the motion picture صنعت و مهمانان ارجمند” او آغاز شد. “این یکی از شادترین لحظات زندگی من, و من می خواهم برای تشکر از هر یک از شما که تا به حال در انتخاب من برای یکی از جوایز خود را برای مهربانی خود را. از آن ساخته شده من احساس بسیار فروتن.”

او ادامه داد: “من همیشه باید آن را نگه دارید به عنوان یک فانوس دریایی برای هر چیزی که من ممکن است قادر به انجام این کار در آینده. من صمیمانه امیدوارم که من باید همیشه با اعتباری به مسابقه من و به تصویر متحرک میباشد. قلب من است که بیش از حد کامل به شما بگویم که چگونه من احساس می کنم و ممکن است من بگویم با تشکر از شما و خدا شما را برکت دهد.”

حسن نیت ارائه میدهد: اسکار (یوتیوب)

مصرف قدر لحظه 46-سال, بازیگر سپس به اشک پشت سر هم به عنوان او راه می رفت گذشته عجیب یک جدول که در آن سفید خود را بر باد رفته شرکت ستاره جمع آوری شد بازگشت به صندلی خود که در جای دیگر به عنوان یک ماده از حضور. زیرا در حالی که او را تحسین عملکرد به عنوان یک تابع سیاه, زن بود خوب به اندازه کافی برای جایزه اسکار اجازه صریح و روشن از بر باد رفته تولید David O. Selznick لازم بود که همان زن سیاه به قبول آن (هتل رعایت دقیق بدون نژادهای سیاست تا 1959). McDaniel بعدها ملامت این یورش از انتقاد او با مته سوراخ کردن برای استقبال از نقش های کلیشه ای با یک کورت, “من می خواهم به جای بازی در یک خدمتکار از یکی.”

هشتاد سال بعد از تماشای آخرین تکرار از جوایز اسکار آن آشکار است که بسیار کمی تغییر کرده است. از 20 بازیگری نامزد 18 سفید شدند و زن تنها مدیران به توان بودند ناتالی پورتمن کیپ روی فرش قرمز.

تبلیغات

از اهمیت مساوی است با عدم به رسمیت شناختن و امکانات عادلانه برای هنرمندان یک نقطه درخشان منتقل شده توسط کمدین کریس راک در طول باز سالوو: “سینتیا [Erivo] انجام چنین کار بزرگی را در هریت پنهان کردن مردم سیاه و سفید است که آکادمی رو برای مخفی کردن تمام نامزد. سینتیا است Eddie Murphy تحت این مرحله؟”

تبلیغات

در حالی که آمریکا کارخانه‘s بهترین فیلم مستند برنده مستحکم اوباما هالیوود به عنوان حق امتیاز آن تولید شده توسط خود را تازه ضرب, شرکت تولید بالاتر زمین —نبودند نامزد. که بدان معنی است که پس از به نوعی بازمانده خسته کننده چهار ساعت برنامه تلویزیونی ما تنها لحظه ای از پیروزی آمد حسن نیت ارائه میدهد از Matthew A. Cherry و کارن روپرت Toliver برنده بهترین انیمیشن کوتاه برای مو دوست دارم.

نه واقعا.

تبلیغات

و آگاه از این فیلم اهمیت و جایگاه آن در تاریخ, گیلاس ساخته شده آن را به صراحت روشن است که خود را کلاسیک از طریق مسنجر برای ایجاد شد.

“این فیلم برای شما,” او گفت: ریشه. “شما می دانید در تمام طول سال شما می دانید وجود نداشته است شخصیت های…انیمیشن است که نگاه مانند شما. این فیلم ساخته شده بود برای شما برای خودتان را ببینید.”

تبلیغات

او همچنین به رسمیت شناخته شده که او اسکار برنده پاشیدند بذر است که در نهایت شکوفه به پربار فرصت برای دیگر سیاه معماران و طراحان است.

“فضا وجود دارد را برای شما در انیمیشن,” او اضافه شده است. “و امیدوارم این پیروزی کمک خواهد کرد که برای سوق دادن نسل بعدی متنوع مردم و مردم از رنگ به آن جهان.”

تبلیغات

که شاید آنچه McDaniel در نظر گرفته شده بود اما به درستی قادر به بیان و یا اجرا است.

آن را فقط دلسرد کننده است که جوایز اسکار همچنان به رفتن به چنین طول های بزرگ به چشم پوشی از کمک های ما به سرگرمی با وجود جایگاه ما به عنوان کانون فرهنگ عامه است. 

تبلیغات

اما پس از سیاه و سفید, شادی, را نمی توان انکار کرد و یا تعریف شده توسط مخالفان آن لذت بردن از طعم پیروزی زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im