اورگان محافظت شین Lemieux چک و دوام و استحکام جعبه به Broncos جدید راست گارد

INDIANAPOLIS — یک سال پیش Broncos با استفاده از دور دوم پیش نویس انتخاب در دالتون Risner 50-بازی کالج استارت بود که تمام تیم دوم-امریکا به عنوان یک ارشد و رونق در NFL زیر یک موقعیت سوئیچ.

شین Lemieux می تواند یک ایده آل را دنبال کنید تا انتخاب. 6-پا-4 و 316-پوند Lemieux تمام موضوعات آغاز 52 بازی خود را اورگان حرفه ای در سمت چپ گارد بود و به نام تمام تیم دوم آمریکا این پاییز گذشته.

رهبری خط حمله مربی مایک Munchak, Risner ساخته شده حرکت از راست مقابله در ایالت کانزاس به Broncos گارد سمت چپ نگاه بدون درز. Lemieux می تواند بیش از حق نگهبانی است که باز پس از بارها مجروح و جانباز ران Leary قرارداد گزینه بود کاهش یافته است.

این Broncos می خواهم به دوباره ثبت نام مرکز کانر مک گاورن که انتقال برای Lemieux آسان تر است. آنها همچنین نیاز به حق مقابله با Ja’Wuan جیمز برای سالم ماندن (گرفتار آسیب های زانو در 2019) و امید چپ مقابله با Garett Bolles می ساخت چندین بازی جامد در سال گذشته نیمه دوم.

“این خوب, شما می دانید ؟” مربی ویک Fangio را ارزیابی خط حمله وقتی پرسید این هفته است. “که در مورد آنچه در آن بود. … من فکر می کنم ما قادر هستید بهتر است.”

اضافه کردن Lemieux می تواند فوری ارتقا دهید.

“که یکی از دارایی های بزرگ از بازی من — دوام,” او گفت:. “من هرگز از دست یک بازی از دست رفته هرگز یک بازی را هرگز از دست رفته یک عمل است. من از یک یقه آبی ، من پدر و برق و مادرم پرستار بود و من آموخت در روز و روز را که (نشان دادن هر روز) بود که چگونه Lemieux کار است.”

Lemieux مجبور به کار برای او نقطه در اورگان به خاطر او نبود بیشتر منادی استخدام — سه-ستاره دبیرستان بازیکن در Yakima بشویید. و نه در میان 450 بازیکنان در سراسر کشور.

اما پس از redshirting برای اردک در سال 2015 او برنده یک نقطه شروع در سال 2016 و هرگز به سمت چپ صف.

“فوق العاده قدرتمند داخلی linemen گفت:” اردک هم تیمی Calvin Throckmorton که در درجه اول حق مقابله با. “او طول می کشد مقدار زیادی از غرور و افتخار خود را در آماده سازی و آموزش در مورد این بازیکن او را رو به رو می شود. و زمانی که او می شود در این زمینه او می خواهد به پایان بچه ها به داخل زمین در هر بازی است.”

Lemieux گفت هیچ تقریبا از دست رفته بازی ها هیچ نمونه زمانی که او دارای لیت و لعل زیاد در روز پنج شنبه اما موفق می شود در روز شنبه.

“او خواهد آمد به مربی اتاق ضرب دیده است اما می گویند” من احساس نمی خوب در حال حاضر, اما من احساس می کنم خوب بازی روز'” گفت: اردک تنگ پایان یعقوب Breeland. “از طریق شیوه های او می گویند که او چگونه می توانید kinks.”

Breeland گفت Lemieux را “می خواهم به سطح” بود قسمت مساوی ایجاد انگیزه و الهام بخش به هم تیمی های خود.

“مردم از من بپرسید که از سخت ترین بازیکن تیم ما بود و من می گویند شین Lemieux,” Breeland گفت. “او با بازی بسیاری از جرقه بزند و هر روز تمرین. دیدن که به من نشان داد که چقدر او را دوست دارد این بازی چقدر او را دوست دارد رقیب, چقدر او می خواهد به نفع خود و چه سخت او است. من این را دیدم و فکر کردم ” من قصد دارم به سعی و مانند آن است.'”

اگر چه او نمی تواند بالا-10 پیش نویس انتخاب Lemieux امید به نوع تاثیر فوری است که واشنگتن براندون Scherff (پنجم به طور کلی در سال 2015) و Indianapolis,’ Quenton نلسون (ششم در سال 2018) تا به حال برای تیم خود.

“براندون Scherff یکی از بهترین های کوتاه, مجموعه, پرش-مجموعه ای از بچه ها در این بازی و من می خواهم به مدل من بازی عبور کردن از آن” Lemieux گفت. “Quenton نلسون به ارمغان می آورد یک نگرش خوب به بازی و نقش فوتبال در راه حق و offensive lineman باید بازی فیزیکی. من می خواهم به تقلید از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>