سفارش Aadhaar چاپ مجدد: دریافت نسخه چاپ شده به روز شده Aadhaar تحویل ظرف مدت 15 روز از طریق پست سرعت; بررسی جزئیات در اینجا

آیا شما از دست رفته خود را AADHAAR نامه ؟ آیا شما جا گذاشتن آن ؟ یا شاید شما مایل است یک نسخه جدید در حالی که نیست ؟ نگران نباشید منحصر به فرد شناسایی اقتدار هند (UIDAI) در حال حاضر ساخته شده AADHAAR چاپ مجدد تسهیلات بسیار آسان برای دسترسی به, تسهیل ساکنان هند به خود Aadhaar نامه چاپ مجدد با پرداخت اسمی اتهامات عنوان شده علیه.

ساکنان که نمی باید ثبت نام شماره تلفن همراه همچنین می توانید “سفارش Aadhaar چاپ مجدد” استفاده غیر ثبت نام / جایگزین شماره تلفن همراه.

منظور Aadhaar چاپ مجدد راه اندازی شد در ماه دسامبر سال 2018 خواهد شد در حال حاضر تحویل داده می شود به یک شهروند آدرس در ظرف 15 روز از طریق پست سرعت. این UIDAI از طریق یک صدای جیر جیر از آن مقام رسیدگی در میکروبلاگینگ رسانه های اجتماعی وب سایت, اطلاع, اطلاعات مربوطه در این زمینه است.

“نمی توانید Aadhaar توسط پست ؟ شما می توانید در حال حاضر #OrderAadhaarReprint که تحویل داده شده است به آدرس خود را ظرف 15 روز از طریق پست سرعت. منظور کپی خود را امروز از https://resident.uidai.gov.in/aadhaar-reprint یا #mAadhaar برنامه” UIDAI توییتی.

مراحل به افزایش درخواست برای UIDAI سفارش Aadhaar چاپ مجدد:

  • بازدید از وب سایت رسمی UIDAI یا UIDAI پورتال.
  • افزایش درخواست با استفاده از 12 رقمی Aadhaar شماره (UID) و یا 16 رقمی مجازی شماره شناسایی (VID).
  • کاربران دریافت خواهد کرد OTP/TOTP دریافت می شود در ثبت شماره تلفن همراه.
  • اتهامات عنوان شده برای پرداخت می شود “منظور Aadhaar چاپ” Rs 50 (شامل GST و سرعت ارسال اتهام).شما می توانید با استفاده از کارت اعتباری, کارت اعتباری, کارت بانکی خالص و آپی برای حالت پرداخت به پرداخت برای “سفارش Aadhaar چاپ مجدد”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de