گزینه های محدود برای کلرادو اولیه رای دهندگان به عنوان بایدن تحکیم حمایت

هزاران نفر از Coloradans به احتمال زیاد رای دادند ctq یا پیت Buttigieg خود را دموکراتیک اولیه آراء اما در مقابل کسانی که بیشترین ضربه را در ساخت یک تفاوت در روز سه شنبه نتایج.

یا شاید آنها را بیمار رای دهندگان — آنهایی که حاضر به صبر کنید تا ببینید که در آن گرد و غبار حل و فصل.

کمتر از 48 ساعت پس از نظرسنجی بسته شده روز شنبه در کارولینای جنوبی — و پس از صدها نفر از هزاران نفر از آرا بوده است و بازیگران در کلرادو — دموکراتیک زمینه محدود به پنج نامزد اصلی. Klobuchar تصمیم دوشنبه به ترک مسابقه زیر Buttigieg خروج یکشنبه شب در آمد یک زمان کوتاه قبل از او بود با توجه به برگزاری تجمع در دنور و در نتیجه لغو آن.

خود را خروج از حذف کلید نسیم مسابقه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به عنوان او طول می کشد در, نماینده, رهبر, وزیر بهداشت ، برنی ساندرز به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

در پاشنه خود را قوی پیروزی در کارولینای جنوبی بایدن همچنین به راه انداخته سراسیمگی از استقرار تاییدیه جمعه در سراسر کشور. در میان کسانی که حمایت بایدن در کلرادو بودند سابق پلیس آمریکا Mark Udall و دنور شهردار مایکل, Hancock, که هر دو به تصویر کشیده و او را به عنوان بهترین راه حل مناسب برای متحد کردن حزب و کشور در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در اواخر روز دوشنبه سابق رژیم صهیونیستی. Roy Romer بود در میان چندین کلرادو جدید اضافه شده به بایدن را تایید لیست.

اما کلید تایید رسید که Buttigieg سابق شهردار خم جنوب و Klobuchar یک سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا پیوست بایدن در شب حضور در دالاس.

Supporters were turned away at the ...
حامیان آنها تبدیل دور در درب از یک ctq برای رئیس جمهور تجمع در مسیر بالا ایستگاه در دنور دقیقه بعد از خبر شکست از Klobuchar تصمیم برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را در روز دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. کمپین لغو این رویداد است.

این به چه معنی برای رای دهندگان در کلرادو اصلی ؟

برای شروع, آن سخت است برای پیش بینی اینکه آیا حمایت coalescing پشت بایدن به اندازه کافی خواهد بود برای سرنگونی ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی در اینجا و در کشورهای دیگر که در آن او رای دهی قوی. دو کلرادو نظر سنجی هفته گذشته به ساندرز آگهی های 12 و 14 درصد بیش از بقیه در این زمینه در اینجا.

به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن — یکی دیگر فعال چپ متمایل نامزد — بهترین موقعیت برای آمدن دوم هر چند Buttigieg بایدن و میلیاردر مایک بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار نبودند به مراتب پشت سر او. Klobuchar و در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard که هنوز هم فعال نظرسنجی در تک رقمی.

راشل وبستر, 46, یک Adams County دموکرات بود که به ویژه در دنور پست داستان در مورد رای دهندگان مردد یکشنبه شده بود با توجه به بایدن Buttigieg و Klobuchar همراه با وارن. اما او آماده نیست به دنبال دو خارج نامزدها به بایدن.

“من 95% مطمئن هستم که من قصد دارم برای به رای وارن” او گفت:. “من او را دوست دارم پلت فرم بهتر — من فکر می کنم آن را کمی پیشرفته تر. (و) او یک زن است. یک چیز من در مورد پدیدهای است که او را تا میانه-of-the-road که من فکر می کنم او می تواند در جذب برخی میانه رو و احتمالا جمهوری خواهان اما واقعا وقتی که می آید به خود من ایدئولوژی من تراز خوبی با وارن.”

اما او به احتمال زیاد رفتن به صبر کنید تا سهشنبه — فقط به امن است.

صندوق های رای در 7 p. m. روز شنبه

کلرادو سهام یک شنبه اولیه با 14 کشورهای دیگر و سرزمین های آن رای گیری خواهد شد. حدود یک سوم از نمایندگان به کنوانسیون دموکراتیک در معرض خطر هستند توصیه کوتولگی مجموع اهدا شد در این مسابقات.

کلرادو است 67 “متعهد” نمایندگان خواهد شد که ديه زن نصف ديه مرد بر اساس رای در سراسر ایالت و همچنین در مجموع در هر کنگره منطقه. برای واجد شرایط برای نمایندگان در هر دو سطح نامزدها باید به 15% پشتیبانی آستانه.

رای دهندگان باید تا 7 بعد از ظهر روز شنبه به بازگشت به برگه های رای خود را به رها کردن جعبه و یا به رای دادن در فرد است. کسانی که در حال حاضر بازگشت آراء مشخص شده اند برای خارج, نامزد, هر چند از شانس هستند. اصلی خود رای هنوز هم اندکی باشد.

رای دهندگان که مشخص شده اند برگه های رای خود اما آنها را مشاهده کنید و در عین حال باید یک تعمیر ساده در دسترس: فقط عبور از کاندیدای اول نام و پر کردن بیضی شکل بعدی به دوم. و یا اگر آنها می خواهند به دقت فوق العاده آنها می تواند mismarked انتخابات به یک county رای دهندگان خدمات و مرکز رای گیری — پیدا کردن یکی در www.govotecolorado.gov — و از آنها بخواهید برای چاپ رای گیری اجازه می دهد آنها را به رای دادن در فرد است.

دولت و مجلس رهبر اکثریت الک Garnett به خبرنگاران گفت: صبح روز دوشنبه که باید وجود داشته باشد یک بحث در مورد تغییر قانون اجازه می دهد تا رای دهندگان به صدایشان شنیده شود از طریق انتخابات.

“هر رای دهنده باید این فرصت را, حتی اگر خود رای بود, بازیگران, برای, انتخابات و نامزد خود را کاهش یافته است به رفتن در county clerk و باید این فرصت را به جلو موقت رای گیری و رای دادن برای کسانی که باقی می ماند در مسابقه” گارنت گفت.

اما در حال حاضر این گزینه وجود ندارد.

1.2 میلیون برگه بازیگران — و بسیاری از بیشتر به آمده

کلرادو وزیر امور دفتر روز دوشنبه گفت که مقامات پیش بینی رکورد-تنظیم بازده اولیه برای یک انتخابات. کلرادو است تغییر به ریاست جمهوری اولیه سیستم در این سال پس از چند چرخه قفقاز. همانطور که از اواسط بعد از ظهر دوشنبه در حدود 1.2 میلیون برگه بازگشت شده بود و دموکراتیک رای پیشی گرفت و جمهوری خواه رای — که برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن غیر اصلی در برابر چند ایران با رقبا.

تعداد کل بازگشت آراء تقریبا همسان کل آرا در تمامیت 2018 مقدماتی زمانی که هر دو طرف تا به حال رقابتی در سطح ایالت نژادها.

کندتر از سرعت دموکراتیک رای گیری این بار نشانه های احتمال زیاد بهمن دموکراتیک رای گیری آینده در اواخر روز دوشنبه و سه شنبه انتخابات ناظران گفت. وزیر امور خارجه ینا Griswold گفت: بین 30 تا 40 درصد از رای دهندگان به طور معمول رأی دهی در روز انتخابات و پیش بینی دیر رای گیری را به پایان بالاتر از آن محدوده سه شنبه.

اضافه کردن به قطعیت: معرفی کارش رای دهندگان می توانند شرکت کنند می تواند به عنوان 17-ساله خواهد شد که 18 توسط Nov. 3 انتخابات عمومی.

کارش رای دهندگان که باید گزینه شرکت در اولیه انتخاب خود را برای شرکت در دموکراتیک مسابقه با اختلاف دو به یک, تا کنون با توجه به دولت داده است.

سوال کلیدی برای ساندرز است که آیا رای دهندگان جوان که نیست رای تقریبا به عنوان بزرگ از اعداد به عنوان مسن رای دهندگان تا کنون نشان خواهد داد تا در بعد برگه های رای. ساندرز’ پشتیبانی قوی در میان پاسخ دهندگان با سن کمتر از 45 در هفته گذشته ماژلان استراتژی های نظرسنجی.

Sanders, کمپین است که داوطلب فعال شبکه تبلیغ دوشنبه که حامیان زدم در 21,800 درب در سراسر کشور به عنوان بخشی از خود را بسیج کردند.

افزایش انتظار می رود در اواخر رای گیری می تواند به معنای یک کشیده کردن تعداد در کلرادو بزرگتر شهرستانهای گسترش به شنبه و احتمالا دیگر. دنور انتخابات را بدست آورد در حال حاضر اعلام کرده است که قصد دارد برای متوقف کردن پردازش های رای در نیمه شب و رزومه در ساعت 10 صبح روز شنبه.

اگر در این مسابقه نزدیک است در اینجا ممکن است یک یا دو روز به یاد بگیرند که اگر ساندرز برگزار کرده است وارن بایدن و بلومبرگ در خلیج.


نویسنده کارکنان Saja Hindi کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>