احزاب مخالف گسترش اطلاعات غلط بیش از کا راهی شورش: Amit Shah

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah روز جمعه سرزنش متهم احزاب مخالف از تحریک جمعی شورش بر تابعیت متمم قانون.

شاه سخنان آمد در افت اخیر جمعی شورش در دهلی نو که در آن حداقل 42 نفر جان خود را از دست, اگر چه او اشاره نمی کند سرمایه های ملی در سخنرانی خود.

متهم احزاب مخالف از پخش “اطلاعات غلط” است که مسلمانان خود را از دست تابعیت به دلیل جدید قانون تابعیت شاه گفت: “من گفته اند که قبل از این و تکرار آن را در حال حاضر که هیچ کس هیچ مسلمان خود را از دست تابعیت به دلیل کا. این قانون برای اعطای حق شهروندی به اقلیت های مذهبی شده اند که آزار و اذیت در پاکستان و بنگلادش است. آن در نظر گرفته شده برای از بین بردن هر کسی که تابعیت”.

او پرداختن به یک حرفه ای-کا بی جی پی تجمع در Bhubaneswar.

“احزاب مخالف در حال پخش اطلاعات غلط است که مسلمانان خود را از دست تابعیت هندی به دلیل کا. آنها تحریک مردم و دامن زدن به شورش” او گفت:.

شاه ادعا کرد که کنگره کمونیست, SP, BSP و ‘Mamata دیدی’ (TMC رئیس Mamata بانرجی) بودند و دروغ پراکنی در مورد تابعیت (متمم) قانون.

نقطه نارندرا نخست وزیر شاه گفت: دولت تنها تحقق رویاهای رهبران مانند مهاتما گاندی, سردار پاتل, مولانا آزاد با تصویب جدید قانون تابعیت.

او گفت: پدران بنیانگذار مورد علاقه هندی شهروندی برای آزار و اذیت اقلیت ها از سه کشور جهان است.

“نباید آنها را دریافت هندی شهروندی ؟ نباید خود را از حقوق بشر محافظت می شود?” شاه پرسید این جمعیت است. مخاطبان در پاسخ به شاه سوال با بالا سخت تن به تن “بله”.

او از مردم خواست نه گمراه شود بیش از مخالفان تلاش در ایجاد ‘bhranti’ (سردرگمی) در مورد قانون جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>