عملیات Samudra Setu: در حدود 2000 سرخپوستان به تخلیه از مالدیو بر 2 کشتی های نیروی دریایی در فاز اول

در مجموع 1800-2000 سرخپوستان تخلیه خواهد شد در دو کشتی – INS Jalshwa و فهم Magar – از مالدیو در مرحله اول از خروج از جزیره اقیانوس هند کشور ابراز نگرانی کرد.

هند نیروی دریایی کشتی Jalashwa و Magar بخشی از فاز اول عملیات تخلیه از 8 مه سال 2020 است. نیروی دریایی شده است نام خود را تخلیه عملیات به عنوان “Samudra Setu” (دریای پل).

این سوار آغاز شد و پیش از آن در روز جمعه با اولویت داده شده به فوتی و فوری موارد مانند پزشکی شهروندان ارشد خانواده در شرایط اضطراری و بیکاری.

حدود 4500 حدود 27000 سرخپوستان در مالدیو را منتقل مایل به سفر شهادت” ،

جامعه هند در مالدیو است که در سراسر بیش از 200 سلیمان پوشا حدود 800 متر.

این عمده تخلیه ورزش انجام است که Malé خود را تحت مستند اما عملیات دریافت کامل از همکاری و حمایت از دولت مالدیو.

این دو کشتی را دو سفرهای هر یک به کوچی و Tuticorin پورت منابع اضافه شده است.

هند راه اندازی کرده است یک بازگشت, تلاش, بزرگترین در تاریخ به تخلیه شهروندان هند که رشته شده اند در کشورهای مختلف با توجه به سفر مستند بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که 64 پرواز شده اند هنتای را به سرخپوستان از کشورهای مختلف نیروی دریایی هند نیز کارگردانی را مناسب آماده سازی خود را برای تخلیه توسط دریا.

“کشتی شده اند مناسب مشروط برای تخلیه عملیات. به تخلیه پرسنل خواهد بود با ارائه امکانات اولیه و تجهیزات پزشکی در دریا گذشت. با در نظر گرفتن چالش های منحصر به فرد همراه با COVID-19 دقیق پروتکل نیز مقرر,” نیروی دریایی هند گفت.

“این عملیات در حال پیشرفت در همکاری نزدیک با وزارت دفاع در امور خارجی خانه امور بهداشتی و انواع سازمان های دیگر از دولت هند و دولت در دولت” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de