باز کردن درب به دریافت عشق خداوند

ما همه شاهد چگونه COVID-19 همه گیر آورده اجتماعی و فعالیت های اقتصادی به توقف سنگ زنی, در سراسر جهان است. برخی از کشورها شجاعانه محاکمه به سر کار اما به زودی دیدم که این ویروس دوباره ظاهر شدند. در حال حاضر آنها پیدا کردن خود را در یک معضل است. توقف کسب و کار در جهان افزایش داده است به یک کل جدید مشکل مالی موثر بر هر یک از ما. این تبدیل به یک chakravyuha یا catch-22 وضعیت ترس از ویروس ها از یک سو و مبارزه با مشکلات مالی از سوی دیگر است. مردم در حال غرق است و ممکن است قادر به کنار آمدن. در چنین زمان آن است که بسیار مهم برای همه ما به یاد بگیرند که آرام می شود. یکی از راه حل تمام این مشکلات این است که اعتماد و ایمان. من بهبود می یابند. من بهتر خواهد شد. کسی به من کمک خواهد کرد از این. کسی که درمان من است.

چه راه حلی برای ترس از ویروس ؟ ما در حال اجرا یکی پس از دیگری چهار دوره از مستند و سپس ایجاد مناطق مهار و قرمز و نارنجی و یا سبز مناطق برای ایمنی و جنبش است. این است ادامه داد: در حالی که برای آن نیست ولی به نظر می رسد مانند آن را توسط یک قطعنامه از مشکل این است که تنها ما را به آبهای عمیق تر – مثل یک مرد غرق شدن در وسط اقیانوس. مهم نیست که چقدر او تلاش می کند به شنا معلوم نیست که آیا او را از رسیدن به ساحل. چه یک فرد را در این وضعیت ؟ باید اعتماد به خدا. ما می توانیم ایمان به مدیران انجام شده دانشمندان و برندگان جایزه نوبل و رهبران. اما آن را نمی ممکن است به جای 100% اعتماد در هر انسان است. است که چرا و چگونه مکان خود و اعتماد به خدا. خدا دیده نمی شود و در عین حال ما قبول او با اعتماد که او وجود دارد و وجود دارد برای ما. این است که ایمان ما. این ایمان است که در راستای پیشرفت است. من می خواهم بگویم که در واقع این کشورها یا جوامع که باید نگه داشته املاک ایمان دیده اند بهترین حال پیشرفت است. ما در تجربه شخصی ما را دیده اند که زمانی که من قرار داده اند تا یوتیوب ویدئوها از stotras و مانتراها در جهت گسترش اعتماد به خدا این دریافت کرده اند بهترین پاسخ از مردم بلافاصله.

در زمان بحران از آن مهم است برای افزایش اعتماد که تجسم خدا بسیار مفید و تقریبا لازم مورد نیاز است. به پرستش این هسته از اعتماد یا خدا ما را طراحی کرده اند بسیاری از تصفیه مراسم که ایجاد یک رابطه با خدا. این موسسات که حفظ اعتماد ما هستند مکان عبادت است. چه سود ناشی از نگهداری این مکان بسته به ویژه در زمانی که آنها بیشتر مفید به ما ؟ آن است که الکل بد است نفسه اما اگر در این زمان الکل مغازه ها باقی می ماند می تواند باز و الکل حتی خانه تحویل داده چرا باید یک فرد محدود از رفتن برای دارشان? بازدید از خانه خدا کمک می کند تا او را به ماندن اطمینان و ممکن است تنها چیزی که نگه داشتن او را آرام و به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر این بار. ما را ساخته اند مراقب باشید ترتیبات برای مواد غذایی سبوس دار و سبزیجات برای ما گرسنگی است. اما چه خواهد شد به ما کمک کند خلاص شدن از شر ترس ؟ ما ساخته شده ایمنی جسمی و یا نگرش از قدرت قادر به مبارزه و غلبه بر? هر کس در جامعه شده است مراقبت و تلاش برای پیروی از مقررات توصیه می شود. آن است که تنها بی دقتی و یا کسانی که با برنامه های که در ازدحام خیابان ها گاهی اوقات به عمد به مزاحم بقیه جامعه است. مشترک است و ترس از بیماری و اقدام شده است با احتیاط مصرف شود.

ما کارخانه ها و صنایع بسته شده اند و پول به نظر می رسد به ناپدید شدن سرعت. باران در اطراف گوشه هستند. زلزله و گردباد و آتش سوزی جنگل ها را افزایش داده اند. به نظر می رسد مانند طبیعت است که ابراز خشم او. ما انسان ها نیاز به پشتیبانی. چرا ما باید در حفظ آن مراکز بسته که در آن مردم قادر به تجربه یا احساس نزدیک تر به خدا اطمینان از حضور? ما باید در یک محیط که در آن ما احساس می کنیم مراقبت از امن و با خدا صحبت بنابراین او می تواند به ما می گویند ” من با شما هستم.’ چه نقطه از بسته شدن همه ما معابد? آیا ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله و اجازه می دهد فقط 4-5 نفر در یک زمان ؟ مردم می توانید صبر کنید برای ورود در یک خط و ما می توانیم مجازات شدید برای کسانی که شکستن قوانین. به نظر می رسد هیچ موضوع در همه مکان های عبادت باز هر روز پلیس تحت نظارت. اما اگر به نظر می رسد که چالش ما می تواند به راحتی باز Shri Ram معبد در روزهای یکشنبه Mahadev معابد در دوشنبه Shree Ganesh معابد در سه شنبه Shree Dattatreya این معابد در پنج شنبه, Mahalakshmi معابد در روزهای جمعه Shree Hanuman و Shanidev معابد در روزهای شنبه ، احساس حضور خدایان خود را خواهد شد یک راه بسیار طولانی در آرام کردن ذهن مردم است.

صدها نفر از هزاران نفر پابرهنه راه رفتن برای مایل در پایان روز برای بازدید Panduranga در هونگوند هر سال است. اعتماد خود را که Panduranga است با ما است تجدید و تقویت شود. او باز است وجود دارد برای همه فراهم می کند و این باور برای رفتن بر روی. این مایه تاسف است که او در حال نگه داشته و به دور از نمازگزاران. حتی اگر مردم می خواهند به انجام آیین های کوچک و pujas در خانه آنها می توانید به دنبال اجتماعی فاصله و کشیش خود می تواند به انجام اقدامات. چه نقطه ای از قوانین مانند مردم می توانند جمع آوری برای سات? تا زمانی که آنها را مطابق با, اجتماعی, فاصله, باید آن را خوب است. چه خواهد شد ما اگر تمام فعالیت های است که کمک به ذهن مردم در حال خفه? تنها زمانی که ابر بر قلب مردم است برداشته خواهد شد و آنها برای پیدا کردن قدرت درونی و اعتماد به نفس به پیروزی در این نبرد در برابر coronavirus.

چگونه یک قاتل یک بیماری همه گیر مانند coronavirus مدیریت به وجود آمده مثل این ؟ قبل از مردم می تواند درک آنچه اتفاق می افتد این ویروس در سراسر جهان گسترش یافته و باعث به یک ترس عمیق. سازمان جهانی بهداشت, بزرگترین موسسه سلامت و بسیاری از استعداد انجام شده و دانشمندان در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به طور مداوم انجام آزمون در مجهز ترین آزمایشگاه و منجر به پیشرفت علم پزشکی است. آیا این تعجب آور است که پنج ماه به گسترش این ویروس ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد آنچه که دقیقا این است که چگونه به غرفه خود را گسترش و یا درمان یا مقابله با اثرات آن در بدن ؟ تنها چیزی که ما قادر به درمان و علائم بیماری که نشان می دهد تا بر روی بیمار است. صنعت بهداشت و درمان است که در هرج و مرج بیش از کشف یک درمان پزشکی. وجود یک سیستم جدای از این, باستانی آیورودا علم که ارائه شده است خوب جامع سلامت برای هزاران سال و هنوز هم فراهم می کند و نتایج فوق العاده به میلیون ها نفر از مردم به طور منظم. آیورودا است که حتی در نظر گرفته شده به شدت برای یک راه حل ممکن است.

کسانی که پایین تر و ایمنی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های مسری مانند coronavirus. بنابراین روشن است که ما برای افزایش ایمنی از تمام مردم جهان قادر به غلبه بر بیماری هایی مانند این یکی. در این فضای ترس و شک چگونه خواهد ما ایمنی را افزایش دهد ؟ ایمنی نیاز به تغذیه مواد غذایی و روش های درمانی که به تقویت ذهن است. یوگا و مدیتیشن و مانترا مناجات با این همه ذهن مربوط به درمان و تشدید با ما از طریق استفاده از بیش از نسل. آیا این سقوط در درک از علم مدرن است که به عنوان مهم به عنوان این واقعیت است که آنها در واقع کار و پذیرش بزرگ در میان مردم است. اگر کسی با استفاده از آنها برای فریب مردم آن را نیز آسان برای پیدا کردن و متوقف کردن آنها را. اما sidelining این درمان به دلیل برخی کلاهبرداران به هیچ نقطه ای چون جامعه بشری است و هیچ جایگزینی برای این تکنیک های فوق العاده. چه ما در رد این و فشار جامعه نسبت به حتی بیشتر ترس و هیچ راه حلی برای آن ؟ در نهایت ترس و حتی منجر به کاهش ایمنی.

ممکن است برخی از اجتماعی انسداد و اداری برخی از آنهایی اما موانع را می توان غلبه بر. مانند رسم خطوط در هر چند متر در مقابل مغازه ها به علامت که در آن مردم باید ایستاده و یا با استفاده از یک اتوبوس به تنها نیمی از ظرفیت خود و quarantining افرادی که از دور و یا در پروازهای مردم نیز کنترل می شود در حالی که رفتن برای دارشان در mandir. اگر آنها می خواهند به انجام pujas است که به کمک دولت خود را از ذهن و افزایش اعتماد به نفس, قوانین می توان دنبال کرد و این فعالیت های ضروری می تواند از سر گرفت.

پس از کشف کوانتومی علم آن پذیرفته شده است که امواج و ارتعاشات ظریف نهان با ما و یا بسیاری از ابزار می توانید با قدرت بیشتر و با اهمیت تر از لحاظ جسمی دیده اند. این اثر ميدان. ارتعاشات ما را تحت تاثیر قرار بسیار به شدت. با کشت انجام شده از طریق ما اعتماد سازی, آداب و رسوم افراد و جامعه هر دو تبدیل به مراقب باشید و آگاه پذیرش از شرایط و در نظر گرفتن همه آسایش در تصمیم گیری های خود را. مردم تبدیل به محبت و ایمان قوی در خود را دارند. آیورودا توصیه دارو به شکل قرص و پودر و decoctions بلکه در این راه از رایحه های گیاهی, دود, ی دستور غذاها, سرود و آواز و موسیقی است. حتی این درمان بسیار مورد نیاز امروز است. فراتر از درک علوم فیزیکی انرژی و پتانسیل در محیط زیست اثر اتمسفر ارتعاشات و حضور هر ذره و جسم در جهان – رودخانه, درختان, کوه – همه چیز را بر همه ما تمام وقت. این ارتعاشات منجر به نتایج بسیاری در اطراف ما. حتی علم مدرن است که تحقیق در مورد این پدیده در حال حاضر.

مثبت و سازنده انرژی زمینه است که به زندگی به کوچکترین حشرات و راست به یک انسان که زندگی انرژی یا praan باید جریان را از یک منبع. این برای همه روشن است. مثبت از یک معبد یا محل عبادت تجربه شده است توسط هر کس. یک فرد کمان سر خود را قبل از خدا در معبد و می پذیرد که خدا را در حال حاضر گوش دادن به من و کمک من بیماری است. این همان اعتماد است که vaarkari در هونگوند. برخی از رفتن یک بار در سال برخی از رفتن در تمام طول سال های طولانی. آنها با بازگشت انرژی از اعتماد. این است که این تابع که معابد را در زندگی انسان است. هیچ وقت زمانی که آنها شده اند و مهم تر از اکنون. اجازه دهید ما خود را به باز کردن درب و دریافت قدرت است.

نویسنده بنیانگذار Atmasantulana روستای مشهور جهان, جامع, مرکز شفا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>