تعهد به ساخت و مثبت محیط مساعد برای مذاکرات در نپال هند: دولت منابع بر روی نقشه ردیف

تعهد ساخت یک مثبت و محیط مساعد برای مذاکرات با هند نهفته است با دولت نپال, منابع رسمی گفت: به عنوان Kathamandu گذشت سیاسی جدید, نقشه, نمایش, هند سرزمین به عنوان خود را.

انتشار یک نقشه سیاسی بخشی از یک “کوته” دستور کار برای نمره منافع سیاسی توسط دولت نپال و تلاش برای politicise مرز موضوع را با هند ابراز نگرانی کرد.

حرکت منعکس شده است که کاتماندو بود نه جدی در حل و فصل نهم موضوع از طریق گفت و گو کند.

نپال قبلا جدیدی را در نقشه سیاسی این کشور شامل مناطق مورد مناقشه از Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura در Uttarakhand. مجلس نپال را مجلس شورای اسلامی تصویب و نقشه جدید در هفته گذشته.

هند تا به حال نام جدید نقشه یک “مصنوعی بزرگ شدن” از ادعای ارضی بود که قابل دفاع است.

“این اقدامات کوته و خود خدمت بیشتر به محدود سیاسی را در دستور کار” دولت منابع روز دوشنبه گفت:.

در مورد احتمال مذاکرات میان دو کشور گفتند: هند همیشه پاسخ مثبت در مذاکرات با نپال و رسیده به تازگی فقط قبل از آنها تصویب اصلاحیه لایحه در مجلس. مجازی و خارجی نقد و بازدید ارائه شد اما PM Oli جلو رفتم. جای تعجب که چرا او نمی گفت شهروندان در مورد هند را ارائه دهد.”

“نپال ایجاد یک وضعیت دشوار در حال حاضر آن است تا به دولت خود برای ساخت یک مثبت و محیط مساعد برای مذاکرات” ابراز نگرانی کرد.

این منابع همچنین در واکنش به Oli ادعا می کنند که وجود دارد افزایش در COVID-19 نفر در نپال با توجه به افرادی که رفته بود بازگشت به این کشور از هند است.

“این یک غلط و تحریف ادعا می کنند. هر دو کشور توافق کردند که در تعدادی از شهروندان در نظر گرفته شود. هنگامی که یک فرد عبور از مرز این مسئولیت مربوطه دولت برای مراقبت از قرنطینه و دنبال کردن” منابع گفت.

“اخیرا ما شاهد افزایش ندارد. از COVID19 موارد در نپال به دلیل کافی برای تست. بسیاری از شهروندان نپالی را از سراسر جهان در حال بازگشت به کشور هند نیز تسهیل بازگشت. Singling کردن هند برای COVID19 گسترش تعجب آور است” به آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de