“تنها تفاوت این است که مهم نیست که فیلم های خود را کار می کنند یا نه آنها را پشت به پشت فیلم’: Hina Khan در قوم و خویش

Sushant Singh Rajput ناگهانی و مرگ نابهنگام را ترک کرده است یک جای خالی در این صنعت و همچنین پرسیده بحث در اطراف خویش و قوم پرستی با طرفداران این بازیگر صحبت کردن در مورد درمان خاص داده شده به بچه ها ستاره در صنعت لابی و اردوگاه-ism در بالیوود.

در مصاحبه اخیر خود Hina Khan باز در خویش و قوم پرستی در صنعت BollywoodLife گزارش شده است. هینا که در حال حاضر مشغول ترویج آینده وب سایت فیلم باز گفت که او به خوبی انجام دهد مهم نیست که چه آن را به عنوان تنها راهی است که مدیران و تولید کنندگان را متوجه او است.

او گفت: “اگر من صحبت کردن در مورد خودم انجام دادم و تلویزیون, فیلم های, وب سایت, سری, موسیقی فیلم, و در حال حاضر من انجام یک فیلم دیجیتال. من بهترین من چون من می دانم که من را مجبور به انجام به خوبی در تمام فیلم هایم پس از آن ممکن است کسی متوجه من است. ما نیاز به کار بسیار سخت برای گرفتن متوجه شده توسط یک تهیه کننده یا کارگردان.”

او همچنین در مورد تفاوت بین افراد مرتبط با این صنعت و آنهایی که در خود استعداد و کار. “ستاره بچه ها و یا افرادی که از این صنعت باید افتخار. آنها نمی شود اگر یکی از فیلم های خود را کار نمی کند اما اگر من ثبت نام یک فیلم بزرگ و آن کار نمی کند, من نمی دهد. تنها تفاوت این است که بدون توجه به فیلم های خود را کار می کنند یا نه آنها را پشت به پشت فیلم است.”

از سوی دیگر قوم و خویش باعث شده است که بسیاری از ستاره ها آمده تحت رادار است که منجر به بسیاری از از دست دادن پیروان خود را. بسیاری از طرفداران نیز این ادعا که Sushant مرگ نیست اما خودکشی یک قتل است.