یک کارگر کشته و سه مجروح مشکوک DUI راننده در فورت کالینز

یک راننده وانت در فورت کالینز آمار چند کارگر ساختمانی صبح روز جمعه کشته شدن یک نفر و مجروح شدن سه نفر دیگر. راننده دستگیر شد و به اتهام DUI و فضایی قتل.

این حادثه اتفاق افتاد حدود ساعت 10 صبح در تقاطع چشم انداز جاده و Azalea درایو با توجه به انتشار اخبار از پلیس.

خدمه ساخت و ساز این شهر باند پهن ارائه شد مشغول به کار در این منطقه است. شاهدان گفته پلیس کامیون چپ جاده و آمار کارگران با AEG ساخت و ساز.

پلیس گفت: یک سال 2000 Chevrolet Silverado کامیون بود westbound در چشم انداز جاده زمانی که راننده عبور به ترافیک می دوزند قبل از رانندگی کردن گوشه جنوب شرقی تقاطع با Azalea درایو که در آن چهار کارگر زده بودند.

سه قربانیان دچار آسیب های جدی و گرفته شده بودند به بیمارستان. یکی از کارگران کشته شده در صحنه است.

راننده کامیون اسکات Duwaldt, 52, از, Laramie مجروح شد. او دستگیر شد و برای تحقیقات فضایی, قتل, فضایی حمله و رانندگی تحت تاثیر. محققان گمان می برند Duwaldt بودن تحت تاثیر مواد مخدر.

“ایمنی کارکنان و پیمانکاران که به ارائه زیرساخت های حیاتی و خدمات هر روز اولویت ما است و ما با تکیه بر هر یک از اعضای جامعه برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها می توانند در خانه به خانواده خود را با خیال راحت هر روز” گفت: Colman, کین, پهنای باند, مدیر اجرایی, برای ارتباط. “لطفا alert (و) با احتیاط و به آرامی رانندگی در نزدیکی ساخت و ساز مناطق.”

کین تمدید “عمیق ترین تسلیت به قربانیان و خانواده و خدمه همکار” به نمایندگی از شهرستان.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه که در حال حاضر با توجه به بیانیه ای را به پلیس خواسته است برای تماس با افسر جلب Jurkofsky در 970-416-2224.