بیشتر از یک هفته از غرور

بیشتر از یک هفته از غرور – شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 09:02 IST | P Vatsalya | بمبئی

قبل از ژوئن باد تا ما به شما یک گزینش از وقایع جشن LGBTQIA+ غرور ماه. آماده به راک اند رول با رنگین کمان عامیانه

Glorious Luna

شکوه لونا

ماه ژوئن جهانی به رسمیت شناخته شده به عنوان LGBTQIA+ غرور ماه به مناسبت Stonewall قیام آغاز شده است که در ساعت اندکی از 28 ژوئن 1969 در شهر نیویورک است. اعضای عجیب و غریب جامعه به رهبری جنبش برای آزادی آنها با برگزاری یک سری از تظاهرات خودجوش در پاسخ به خشونت پلیس.

هر سال در ماه ژوئن LGBTQIA+ افراد و سازمان ها گرد هم می آیند به اذعان و افتخار غرور ماه. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ما را وادار به ماندن در خانه, هندی های عجیب و غریب در حقوق تعاونی و حمایت از گروه های منتقل شده اند حاضر به میزبان طیف گسترده ای از حوادث است. “ما شده اند بررسی انواع مختلف فعالیت های پس از پایان ماه مه. ما میزبان اجرای موسیقی, مکالمات, سلامت روان, بحث در مورد سیاست و حال عجیب و غریب بازرگان و بیشتر می گوید:” Sakshi, بنیانگذار Gaysi خانواده است.

Sakshi, founder, Gaysi Family. (Right) Rafiul Alom Rahman, founder, The Queer Muslim Project.
Sakshi, موسس, Gaysi خانواده است. (سمت راست) Rafiul Alom Rahman, موسس, عجیب و غریب مسلمان پروژه.

Rafiul Alom رحمان بنیانگذار عجیب و غریب مسلمان پروژه و متصدی دیجیتال غرور جشنواره می گوید که در طول Coronavirus بحران بهداشت عمومی افزایش بهداشت روانی و نگرانی پدید آمده اند به ویژه در میان عجیب و غریب جوامع است. “بسیاری از آنها مجبور به زندگی با unsupportive خانواده و نمی تواند در دیدار با انتخاب خود ، ایده پشت دیجیتال غرور و افتخار جشنواره شد و به آنها امید و ساخت یک جامعه مجازی است که می تواند به عنوان یک فضای امن. ما همچنین می خواستم به برجسته کردن تلاش های LGBTQIA+ افرادی که قرار دادن محتوا در طول این مستند برای دیگران به مصرف و احساس آرامش.”

عجیب و غریب فرد که نخواست نامش افشا توافق با رحمان. “من شده اند احساس جدا شده با توجه به این که من به خانواده ام. حتی اگر من می توانم ملاقات دوستان من از جامعه بوده است شرکت در دیجیتال حوادث. آنها را به من کمتر احساس تنهایی.”

در اینجا ما به معاون کشیش بخش یک لیست از حوادث به حضور و صفحات به بازدید قبل از غرور ماه پایان می رسد. آیا شما عجیب و غریب و یا یک متحد به نوبه خود و اتصال.

سر به یک کارناوال عجیب و غریب

Durga Gawde and Roshini Kumar
Durga Gawde و کومار, خود ارضایی

خود را قرار دهید (عجیب و غریب) حزب کلاه و شاهد شکوه کشیدن اعمال و اجرای با شکوه موسمی دورگا Gawde, کدبانو Imfala, Rahul Manhas دست Bhenji سحر و جادو Prat Shivali Chhetri و با شکوه لونا. Sundar چان توسط DJ برای شب و این رویداد را میزبانی خود ارضایی کومار.
وقتی که: ژوئن 28, 6:30 PM
که در آن: زوم.ما
قیمت: R500
تماس با ما: @glorius_luna یا @rosh93, Instagram

آواز خواندن با Sushant

Sushant Divgikr. Pic/Sushant Divgikar, Facebook
Sushant Divgikr. عکس/Sushant Divgikar, Facebook

اتصال به صورت با شکوه جشن موسیقی با Sushant Divgikr. او یک مدل و بازیگر, بازیگر و خواننده. این موسیقی غرور مهمانی است که به میزبانی توسط سنگ نورد هند است. اهدای لینک برای شما ارسال خواهد شد پس از ثبت نام و تمام درآمد حاصل خواهد شد به Humsafar اعتماد COVID-19 صندوق امداد.
وقتی که: ژوئن 28, 6 PM
که در آن: زوم.ما
تماس با ما: @rollingstonein, Instagram
رایگان

سازمان دیده بان فیلم ها از پذیرش

A same sex couple from Manipur, Deepika Naorem and Jocelyn Akoijam, cut their wedding cake
همان جنسی زن و شوهر از مانیپور دیپیکا Naorem و Jocelyn Akoijam برش کیک عروسی خود را

کشف Nazariya ستاد انتخاباتی مهربانانه شما. آن را ویژگی های داستان های پذیرش. آنها را به ایجاد یک سری از فیلم های کوتاه در مورد سفرهای شخصی از جنس مخالف و کشورهای مستقل مشترک المنافع جنسیتی پدر و مادر و خواهر و برادر و دوستان و همکاران از عجیب و غریب مردم با محبت و حمایت از آنها.
که در آن: @nazariya.qfrg, Instagram و Nazariya: عجیب و غریب فمینیستی منابع گروه Facebook

ایجاد هنر از طریق اشعار

Praveen Kumar
Praveen Kumar

ترجمه شعر به هنر با Praveen Kumar. کومار هنرمند تجسمی است که دارای تخصص در نقاشی تصویر سازی و حرکت تصاویر با استفاده از آب رنگ زغال چوب و قلم. این جلسه خواهد بود در مورد ایجاد پاسخ های عاطفی به شعر و سپس بیان آنها را بر روی کاغذ با ابزارهای هنری از یک انتخاب است.
وقتی که: ژوئن 29, 6 PM
که در آن: @gaysifamily, Instagram
رایگان

حضور یک رنگین کمان بحث

Dr Prasad Raj Dandekar
دكتر پراساد راج Dandekar

شنیدن دكتر پراساد راج Dandekar صحبت در غرور داستان. او یک متخصص و بنیانگذار بهداشت حرفه ای به صورت عجیب و غریب میبینم. این جلسه تعاملی است که توسط سازمان گوش دادن کار می کند.
وقتی که: ژوئن 28, 5 PM
که در آن: زوم.ما
ثبت نام: بیت.ly/2AzESNq
تماس با ما: listenworks. [email protected]
رایگان

شیار به Quaran-آهنگ

Jay Anand
جی نند

آن را آسان با نوازنده جی نند یک acoustic pop rock هنرمند. آناند است آکوستیک گیتار, خواننده, ترانه سرا و مربی. او را دوست دارد به بحث در مورد روابط انسان و آسیب پذیری های خود را از طریق صلیب-نوع ترکیب.
وقتی که: ژوئن 30, 6 PM
که در آن: @gaysifamily, Instagram
رایگان

بازدید از جشنواره هنر های عجیب و غریب

Alisha Pais
Alisha Pais

گرفتن نمایش فیلم یک سری عکس, موسیقی و هنر, ویترین در عجیب و غریب جشنواره هنر. از آن شده است سرپرستی یکی از آینده های جمعی و ویژگی های رنگین کمان نیروگاهی مانند Alisha Pais که مطمئن است به serenade شما با او نیرومند و درشت هیکل خواننده در حالی که استادانه نواختن گیتار.
وقتی که: ژوئن 28 به بعد
که در آن: @onefuturecollective, Instagram
رایگان

صندلی در یک میزگرد

Koninika Roy
Koninika Roy

گوش دادن به LGBTQIA+ جشنواره رهبران practicioners و هنرمندان در یک پنل تعدیل توسط آنوشکا Jadhav. شامل Anindya Hajra, Koninika روی, آنها, شریف Rangekar و اموزش مک کارتی میزگرد هم قرار گرفته است توسط شورای بریتانیا در همکاری با دگرباشان مسلمان پروژه.
وقتی که: ژوئن 28, 5 PM
که در آن: @inbritish, Instagram
تماس با ما: @thequeermuslimproject, Instagram

Sharif Rangekar
شریف Rangekar

Nila
Nila

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de