یک بار دیگر: استاد دیگری گفت: N-Word در دانشگاه اوکلاهما


عکس: برت Deering (گتی ایماژ)

خوب میشم من خیلی خاص است که شده است وجود دارد یک تلاش هماهنگ توسط مربیان به این بدترین ماه تاریخ سیاه از همه زمان. مقدار سر-assery که رخ داده است بیش از گذشته 25 روز کردم پسر خود را در ناباوری.

با توجه به سی ان انیک استاد در دانشگاه اوکلاهما گفت: n-کلمه. این استاد دانشگاه با صدور ماشه هشدار به کلاس خود را قبل از خواندن یک تاریخی متنی که ظاهرا پر از R است. ذهن شما این است که همان مدرسه ای که یک استاد گفت: “خوب boomer” است همان چیزی که به عنوان N-کلمه تنها دو هفته پیش.

تبلیغات

“آن است که عقل سلیم برای جلوگیری از گفتن توهین آمیز ترین کلمه در زبان انگلیسی به ویژه در یک محیط که در آن سخنران دارای قدرت گفت:” دانشگاه موقت رئیس جمهور جوزف Harroz جونیور در عذرخواهی نوشته شده است. Harroz به ذکر است که این رخ داده است قبل از دانشگاه می تواند رول کردن آن جدید آموزش تنوع شکل گرفته در پی آخرین استاد با استفاده از n-word.

منظورم این است که او می تواند فقط گفت:”n-word”. جهنم او می تواند حتی رو سیاه و سفید به عنوان سخنران مهمان اگر او می خواست به یک نکته در مورد کلمه. من فقط آن را دریافت نمی میشم. من رفتم به مدرسه در گرجستان اوهایو و آریزونا. همه hella سفید و قرمز متحده است. من موفق به دریافت از طریق تمام سطوح آموزش و پرورش بدون شنیدن یک n-word از یک استاد. مطمئن همیشه وجود دارد که لحظه بی دست و پا که در آن کل کلاس می خواستم به می دانم که به طور خاص چگونه من احساس در طول ماه تاریخ سیاه اما گه مرد. حداقل من معلمان نمی جسارت به سینه سخت-R در طول یک غربالگری از ریشه.

من فکر می کنم ما ممکن است نیاز به نگاه به سازماندهی آموزش تنوع برای مردم آموزش درجه است. درس اول: استفاده نمی نژادی و تهمت. فقط نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>