یکی و تنها

یکی و تنها – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 22, 2020, 10:35 IST | جین Borges | بمبئی

برای کسانی از شما تعجب چه مدت شما برای زنده ماندن اجتماعی فاصله ما به شما به ارمغان آورد چهره به چهره با چهار درونگرا برای به اشتراک گذاشتن شادی از اینکه توسط خودتان

Teesta Guha Sarkar

Teesta گوآ سرکار

‘نگه داشتن من در دایره اجتماعی بلند, لباس تنگ باز کرده است من به تجربه های دیگر’

pic

نانسی نوریس, 23,
ویرایشگر موسیقی و ورزشی شرکت فراداده

که در اطراف مردم باعث می شود من مضطرب است. من اغلب تا به حال به بحث خودم را به رسیدن به یک وضعیت که در آن جمعیت زیادی است که انتظار می رود. به عنوان مثال اگر آن را یک شب شام برنامه ای که من می توانم جلوگیری از, من نیاز به زمان برای آماده سازی خودم برای آن است. این شامل خواندن برای ساعت ها و یا انجام کاری دیگری مثل تماشای یک فیلم به خودم منحرف کردن اذهان از آنچه به انتظارنشسته بودند. بسیاری از زمان, اگر با توجه به انتخاب من ترجیح می دهند در خانه بمانند. من می توانید تعداد بار من رفته اند با دوستان از طریق مدرسه و دانشگاه. آن را همواره در یک محیط کنترل شده.

مشکل این است که آن را به من طول می کشد کمی طولانی تر برای دریافت استفاده می شود برای بودن در این شرکت از مردم است. من تمایل به نظرات قوی در مورد افراد است. البته من با آنها صحبت کنید و این که به ندرت اتفاق می افتد.

اما این تاثیر نمی گذارد چگونه من در محل کار هستم. کار در حال حاضر بخشی از روال بنابراین من می دانم که من می توانید از طریق; من در بر داشت مکانیسم های مقابله ای. اما حتی پس از آن من در تعامل هستند و چند دور بین [با همکاران].

من عمدا من گوشی است. اگر کسی می خواهد به صحبت کردن با من آنها را به موج در من به من توجه است. وجود دارد این یک بار زمانی که ما تا به حال یک آتش مته در محل دفتر و من تا به حال هیچ سرنخی. کسی زد به من و گفت: من به خارج. که چگونه از آن است که در اکثر روز. من نمی دانم چه خبر است در اطراف من مگر در مواردی وجود دارد یک جلسه. من صحبت با چند نفر در محل کار, اما این تنها در صورتی که من با میل و رغبت می خواهید به.

نگه داشتن من در زندگی اجتماعی به حداقل باز کرده است من تا به تجربه های دیگر. برای طولانی ترین زمان, من استفاده می شود برای لذت بردن از خواندن. در یک نقطه من پایان یک کتاب را در دو روز و بلافاصله شروع به دیگری. من هم نوشتن شعر و منتشر کرده اند برخی از داستان های من در Wattpad. از آن جایی که من قادر به بیان خودم. من حساب توییتر نیز ناشناس چرا که راه من می توانم بیان خودم بهتر است. من اصلا قضاوت برای کسی که هستم و آنچه من می گویم.

گاهی اوقات زمانی که من در منطقه من را به نقاشی برای چند هفته. من را می توان در آن به صورت روز و ماه با هم و نه حوصله. در تعطیلات آخر هفته از خواب بیدار شدم دیر شده و اگر من خواندن و یا انجام کارهای خانگی من صرف زمان خودم آموزش پیانو. از اواخر سال من شده اند رو به تکیه الت موسیقی شبیه گیتار. من آن بازی را سه بار در هفته و هنگامی که من شروع به تمرین مگس زمان.

در گذشته من گرفته اند گلدوزی و آموخته اسپانیایی. من نمی را تا مهارت خود را به بهتر از آن را—من فقط می خواهم انجام چیزهای جدید. حقیقت این است که زمانی که شما صرف زمان در بی معنی مکالمه شما در پیدا کردن دلایل برای انجام چیزهای مفید است.

درونگرا نکته

برنامه ریزی از پیش کمک می کند تا مانند تصمیم گیری است که فردا شما خواهد شد پخت کوکی ها شکلات تراشه. به این معنی شما باید مشغول امروز نگه داشتن مواد آماده. اگر شما یک موسیقیدان آموزش قطعات جدید و یا آهنگ است که همیشه سرگرم کننده شما باید یک هدف و شما در حال انجام چیزی است که شما لذت ببرید. همه شما نویسندگان وبلاگ Tumblr است برخی از درخشان سریع صفحات. بررسي فايلهاي poetry-prompts.tumblr.com و writing-prompt-s.tumblr.com.

‘این زمان به عنوان خوانده شده و بقیه دعا و رقص’

pic

Nafisa Ballinger, 31
عکاس آزاد

من همیشه به یاد بیاورید که یک درونگرا. من فکر می کنم آن اتفاق افتاده است به تدریج به خصوص در طول چند سال گذشته. من شخصا ترجیح می دهند زمان که من به خودم. خانواده من زندگی در پونا و من یک زندگی مستقل در بمبئی. من نمی طولانی برای یک دوست. من خوشحال هستم مجرد بودن.

من به تازگی کارم را با یک غیر انتفاعی مشاوره. این یک 9 تا 5 است. در آن زمان, من می خواهم به بازگشت به خانه رفتن به باشگاه و خوردن و خواب. در تعطیلات آخر هفته من می خواهم به خواندن یک کتاب و یا اگر وجود دارد به یک فیلم بود که من می خواستم برای گرفتن در یک تئاتر من به تنهایی. اگر کسی برنامه مطابقت ندارد با من نیست بیرون رفتن از راه خود را به جای آنها. ساده تر از چیزی خواهد بود به انجام چیزی که خود من.

من هم زیاد مسافرت و تنهایی. این دوباره پایین می آید به داشتن به جای شخص دیگری را در نظر دارد. اگر چه آنها نمی خواهند به انجام چیزی است که من انجام خواهم ؟ شما باید برای ایجاد سازش که من اصلا احساس نیاز به. سفر به تنهایی باعث می شود من احساس بی حد و حصر.

زمانی که من عکس گرفتن من مشغول ویرایش آنها است که یک فعالیت است. من هم مانند خواندن وبلاگ سفر. من صرف مقدار زیادی از زمان در Instagram به درک چگونه اثرگذارندهها کار می کنند و چه آنها ارسال. این روزها من سدوف زمانی جهت یادگیری فرانسوی. پس اخیر شیوع کروناویروس من تصمیم به ارسال کارت پستال از عکس های فوری از سفر من به مردم در تلاش برای آوردن لبخند به چهره خود را. اگر کسی می خواهم برای دریافت آنها می توانید با اتصال me on Instagram (@از.کوچک است.شهرها).

دشوار است برای من مربوط به مفهوم اجتماعی فاصله به دلیل این است که زندگی من در هر روز. من خوشحال هستم انجام هیچ چیز بیش از حد. من می نشستن کنار پنجره و تماشای جهان رفتن.

درونگرا نکته به تنهایی و شاد

ما در یک سریع و نیازمندان جهان; ما اغلب whined در مورد کمبود وقت به دنبال منافع است. این زمان برای خواندن و استراحت و تماشای فیلم ها و فیلم های مستند, شروع وبلاگ نویسی, تفکر, دعا و رقص. شما فقط ممکن است دیدار با سایه ها از گذشته خود را و شروع به درمان شروع به فکر می کنم متفاوت است. برای کسانی از شما که به تنهایی زندگی می کنند به دور از دوستان و خانواده فکر می کنم در مورد یک سرگرمی شما را برای یک زندگی اگر شما یک کار است. شاید انجام است که می تواند به شما کمک کند از طریق بادبان اجتماعی فاصله.

‘هنگامی که شما نمی معاشرت شما باید پول و زمان به فراغت’

pic

دیلن D’سیلوا, 33
رسانه های اجرایی

اگر پیدا نمی کنم چیزی تولیدی کافی نیست علاقه من است. “حلق آویز کردن” با دوستان احساس می کند مانند آن است. هر زمان که کسی می گوید: “اجازه دهید خنک’ من پیدا کردن بهانه ای برای عقب است. ایده من سرد است برای رفتن بر روی یک دوچرخه سوار و یا کوه پیمایی. اگر من موافق به رفتن برای یک حزب از دوستان آن را شامل برخی از فعالیت های مانند ساخت پیتزا خود را و یا لذت بردن از یک متراکم جلسه. من شده اند قادر به آمدن به ایده چت بیش از نوشیدنی و موسیقی است.

دوستان مدرسه من باید آمدن به شرایط با این; آنها می دانند که اگر آنها دعوت من برای هم من باید بهانه به نوبه خود تا. آنها فهمیده اند که که تنها راه برای اطمینان از حضور من است که به من برخی از کار که رندر من مفید است.

من باید کوچک و تنگ گروهی از دوستان است که من با سفر. ما همان منافع است. هنگامی که ما در سفر است که یک یا دو بار در سال ما کشف مکان های جدید و یادگیری یک مهارت است که این مکان می تواند استطاعت ما. اگر ما در دیدار خارج سفر ما تاریخ آن را معمولا به بحث در مورد آینده برنامه سفر.

یک زمان وجود دارد وقتی که من استفاده می شود به کار با یک شرکت ماجراجویی و من می خواهم سوار کردن به تنهایی برای کمپینگ نقاط در هر آخر هفته. من لذت می برد که من در زمان.

چند تن از تعطیلات آخر هفته را در ایستگاه گاز-تقدیر-گاراژ در بالارد و مستغلات. بیش از سه سال پیش من سفارشی دوچرخه به عنوان یک پروژه سرگرمی. من ساخته شده آن را از ابتدا. آن زمان من حدود یک سال و نیم است. در گاراژ من معمولا کمک به نگهداری و به طور کلی messing اطراف با دوچرخه. این راه من می تواند سنگ تیز کردن مهارت های من نیاز به برای تبدیل شدن به بهتر است در این. من حتی یک دایره موتورسوار دوستان است.

اخیرا یکی از دوستان که می آموزد پیانو می خواستم به سعی کنید یک آزمایش است. او نقش پیانو و من می توانم با گیتار. بنابراین ما انتخاب آهنگ و ماجرا با هم بیش از یک زن و شوهر از تعطیلات آخر هفته هر دو در حال توسعه ما skillsets. من لذت بردن از پخت بیش از حد. هنگامی که خلق و خوی بازدید من به دنبال یک دستور العمل و سعی کنید آن را در خود من. پس از آن وجود دارد عکاسی. در روز هنگامی که من انجام اوایل از کار من را به دوربین و سر به یک محل که در آن من می توانید تجربه کنید.

حقیقت این است که هنگامی که شما در حال معاشرت شما باید هر دو در پول و زمان به فراغت.

درونگرا نکته

شما نمی نیاز به در یک جمعیت به اعتبار و محبوبیت خود را. وجود دارد بسیار الهام از قرعه کشی در اینترنت. با یوتیوب شما می توانید توسعه هر مجموعه مهارت دوست دارید با حداقل تعامل اجتماعی است.

‘تمایل به همه چیز شما شده است قرار دادن کردن چیزهایی که معنی دار هستند اما غفلت’

pic

Teesta گوآ سرکار 33
ارشد راه اندازی ویرایشگر با انتشارات

من احساس می کنم راحت تر در شرکت خود من. من تنها یک کودک هستم و من در آرام Uttarpara منطقه در سراسر شمال کلکته و به سرعت آموخته انتخاب کنید تا سرگرمی به زمان شخصی معنی دار است. نه می گویند که من نمی خواهم که در اطراف مردم اما من انتخابی در مورد شرکت من در حفظ و محدود کردن زمان من صرف با دیگران است.

این انتخاب نیز هدایت من بزرگتر تصمیم گیری های زندگی. مثلا من مشتاق به دنبال نوشتن اما من تصمیم به یک ویرایشگر به جای گفتن یک روزنامه نگار, به طوری که من می تواند به حفظ من تنهایی. اما به عنوان حرفه ای من تغییر نقش بیش از این دوره از زندگی حرفه ای من من تا به حال به وفق دهند. من یک راه اندازی ویرایشگر [برای دهلی نو-بر اساس انتشارات خانه] که بدان معنی است که شغل من این است که بیشتر مردم گرا. این نه به حال بسیار تاثیر هر چند از نویسندگان اغلب انفرادی موجودات خود را. وجود دارد, البته, روز, زمانی که من دستکاری شش تکالیف مختلف و تعاملی با یک دسته کامل از مردم در یک روز. در طول این دوره من سعی کنید و پیدا کردن زمان برای خاموش کردن و یا بازگشت به شخصی مشاغل. روزانه هدف این است که برای یک یا دو ساعت به خودم—این چالش برانگیز است تحت شرایط عادی—زمانی که من می توانم به عنوان خوانده شده چیزی است که یک مقاله برای شنا بروید طبخ رفع خودم یک نوشیدنی صرف زمان با گربه های من, زیکو, ماشا و ارسلان که یک منبع از آرامش و عشق.

من هم یک دروازه بان گیاهان. من رشد و پرورش نزدیک به یک صد گیاهان بر روی تراس. پس از آن است که بهار در دهلی نو آن را به زمان مناسب برای تمایل به آنها و رشد جدید. آنها بالا بردن اطراف خود و خلق و خوی. رسیدگی به آنها را معمولا چگونه من شروع روز من. این میدارد.

من درونگرا, بله, اما من معتقدم که شرکت خوب ارزشمند است. من به تنهایی زندگی می کنند اما زمانی که شریک زندگی من است اینجا, این خانه ما است. او تحصیل در امریکا و پایین بود برای یک بازدید در طول بهار ، او تمدید اقامت خود را پس از دانشگاه تعطیل به دلیل شیوع ویروس. من هم کوچک و گرامی دایره دوستان و دیدار با آنها را زمانی که من می توانم. اما من نمی صرف چند ساعت در هر روز با آنها اتصال. دوستان من, آنها, درک, من انتخاب شیوه زندگی است. بسیاری از آنها را با فشار بالا شغل و متوجه نیاز به خاموش کردن.

من پیدا کردن اصطلاح “اجتماعی فاصله” و پیامدهای آن ناراحت. وجود دارد یک طرف روشن به خود انزوا است که در حال تشویق در سراسر جهان است. از آنجا که بسیاری از ما همیشه مشغول در راه های عجیب و غریب این زمان تنها به ما این فرصت را به تمایل به همه چیز ما شده است قرار دادن کردن چیزهایی هستند که بیشتر معنی دار و شخصی و متاسفانه نادیده گرفته شده است. همچنین در چند ماه گذشته ما از طریق کمی منصفانه به عنوان یک ملت است. در حال حاضر که من کار از خانه است و اصلا سر و صدا از اتاق در اطراف من (من بیشتر کار انجام شده حتی!), من فکر می کنم در نهایت هم به روند همه چیز را که اتفاق افتاده است و در تعامل با جهان به درستی. که به من شده است یک هدیه است. اما من قاطعانه تمرکز بر upsides در اینجا امیدوار است که ما به سرعت شکست بسیاری از ویروس ها در اطراف ما.

درونگرا نکته

کسی به تازگی به من خاطر نشان کرد که افرادی هستند که ممکن است به غلبه بر اعتیاد و غرایز خود را [در حال حاضر است که آنها به تنهایی] خواهد بود به بازگشت به عادات قدیمی. ما نیاز به قوی ماندن و نگه داشتن در تماس با کسانی که به ما کمک کند احساس سوگند و به طور کلی تشویق مثبت. به یاد داشته باشید که آن را نادر به زمان زیادی به خود به انجام کارهایی است که شما شده است قرار دادن کردن. از آن زمان برای یادگیری خود, انعکاس, ساخت کتاب شمع بر روی میز کار خود را نگاه کنید کمتر مخاطره آمیز و به طور کلی به جوانی از سر گرفتن. در جهانی که شاهد تغییرات غیر قابل برگشت شاید این است که خشک و اجرای انواع برای سازگاری.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im