Alaina مور و پاتریک رایلی از گروه تنیس در استودیوی خانگی خود را در دنور پنج امتیاز محله در روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. (عکس ها توسط هارون Ontiveroz/دنور پست)

در سال 2018 خواننده و ترانه سرا Esmé پترسون آماده کرده بود یک لیست از تولید کنندگان برای کمک به نوبه خود او آخرین دسته ای از دموی به “وجود خواهد آمد نرم باران” عمده-برچسب اولین. هیچ یک در دنور.

اما پس از آن یک دوست قدیمی رسیده است. Alaina مور یک شخص مقابل طیف بومی و با شوهرش پاتریک رایلی یکی از نیمی از indie-rock اواز یا موسیقی دو تنیس متوجه آن شده بود چندی پس از Patterson, آخرین آلبوم, 2016 را “ما وحشی” و خواست اگر او تا به حال شده است در دموی. او بود; آنها به کار می کنند.

“من قطعا نمی خواهد که ساخته شده رکورد در دنور اگر نه برای تنیس” پترسون گفت.

در حالی که دنور سنگ محیط فنر برخی از ملی, هنرمندان, صحنه, صنعت — که مهمتر شامل تولید موسیقی خانه — عقب که قابل مقایسه شهرستانها مانند پرتلند سنگ., و Austin, Texas. در بخشی به دلیل در حالی که بر اساس در اینجا تعداد کمی از کسانی که اعمال خریداری شده را به محلی میباشد.

متقابلا مخل تنیس سه سال و ضبط حال تغییر است. در حالی که نه تنها در سطح بالا تولید کنندگان در شهر تنیس نام ملی دارای نوسان دادن ما هنوز رو به رشد موسیقی راک صنعت نادر دارایی: یک فروشگاه است که ملی عمل خواهد شد در سفر به شیراز برای کار با.

“تنیس تولید سوابق در اینجا مهم است” گفت: Patterson, یک تخته سنگ متولد صنعت موسیقی جانباز که پس از پیوست تنیس زنده در “Late Show with David Letterman.” “آن آشنایی حس اعتبار و بین المللی زل زل نگاه کردن به آنچه اتفاق می افتد در اینجا موسیقی.”

یک تولید کننده موسیقی به یک آلبوم آنچه یک مدیر این است که به یک فیلم و یا یک ویرایشگر برای یک نویسنده است. آنها را خام, خلاق, خروجی و تبدیل آن به یک کل منسجم اغلب قرار دادن چرخش خود را بر روی آن.

به این منظور تنیس ساخته شده است آن رویای استودیو در اعضای پنج امتیاز گاراژ عهد به دهه-به علاوه آنها صرف تور و ضبط با امثال کلید های سیاه و سفید’ پاتریک کارنی که تولید گروه دوم تلاش و اواخر ریچارد سویفت متقابل همکار از ناتانیل Rateliff. تاج گوهر Studer 269 مخلوط کردن کنسول که آنها استفاده می شود در “شناگر” را جمعه ، 14.

“لو رید استفاده از آن در چندین پرونده,” مور گفت.

Alaina مور و پاتریک رایلی از گروه تنیس در استودیوی خانگی خود را در فوریه. 6, 2020. این تصویر ترکیبی از دو عکس با هم ادغام شدند به ایجاد دو اثر قرار گرفتن در معرض. (تصویر عکس توسط هارون Ontiveroz/دنور پست)

تا کنون که استودیو معلوم شد چند تک آهنگ دو EPs و دو تمام طول سوابق هنرمندان در سراسر شمال امریکا از جمله نشویل برادر-اواز یا موسیقی دو Airpark ونکوور را جانی پین و مستقر در لس آنجلس ملکه زیبایی.

اگر نه برای تنیس هنرمندان گفت: در ایمیل هیچ یک از این گروهها آمده اند به دنور به یک آلبوم.

“ما در شهر به کار با پاتریک و Alaina,” Airpark که تنیس-تولید EP “آهنگ Airpark” منتشر شد در ماه فوریه گذشته از طریق گفت هرزه. “این واقعیت که آنها زندگی می کنند در دنور شد و یک جایزه خوب.”

دنور هنرمندان در حال گرفتن در آن بیش از حد. گذشته از این دو را خود تولید “شناگر” دو دیگر تنیس-تولید آلبوم را ببینید انتشار در هفته آینده: پترسون “به وجود خواهد آمد نرم باران” و پایین زمان را “لطمه می زند و زنده بودن” هر دو از 6 مارس.

“این بدان معنی است بسیاری قادر به ارائه چیزی در دنور است که ما تا به حال برای رفتن به دنبال ما در اوایل روز” مور گفت. “من در نهایت احساس می کنم ما در یک محل که در آن ما می توانید اقامت قرار داده و اعمال آنچه به ما آموخته و آن را بازگشت به وطن ما.”

برای پترسون که به معنای نداشتن به کتاب هزینه سفر به خارج از شهر برای کاهش عمده-برچسب اولین.

Denver singer-songwriter Esme Patterson's new album "We Were Wild" is her most direct offering yet. (Provided by Press Here Publicity)
دنور خواننده و ترانه سرا Esme پاترسون. (ارائه شده توسط مطبوعات در اینجا تبلیغات)

پترسون صرف “چندین سال” در تلاش برای پیدا کردن تهیه کننده برای “وجود خواهد آمد نرم باران” چهارم انفرادی تلاش (او عضو هسته بولدر عامیانه گروه کاغذ پرنده). که نه یک کار آسان تأکید بر تبعیض جنسی که حاکم جهان از تولید یک مردسالار بازوی یک مردسالار میباشد.

“قادر بودن به یک رکورد که در آن یکی از تولید کنندگان بود یک زن بود و یک چیز بزرگ و قادر بودن به انجام است که در دنور فوق العاده بود,” پترسون گفت.

پترسون و تنیس برش آلبوم در دو هفته یک “گردباد” پترسون گفت که تولید یکی از افتخار ترین قطعه کار. “و بسیار از آن محصول که با همکاری تنیس.”

آنها در معرفی او به جیم Eno که درامر Austin گروه راک قاشق که می خواهم در ترکیب این آلبوم است.

“فقط آنها را مشغول به کار در دنور باز کردن درب های مختلف است که نمی خواهد باز شود در غیر این صورت,” او گفت:.

که عقل است و حتی استفاده بیشتر به گروههای محلی ناشناخته در خارج از محدوده. که امید بود که دنور خود را به حال زمانی که آنها سرد-نام مدیر گروه در اواخر سال 2018 به تولید و ترکیب آن اولین LP.

“این صدا مانند یک ایده دیوانه” گفت: frontwoman الهام Maunders. “ما انتظار شنیدن دوباره.”

اما نه ماه بعد آنها خودشان را در بر داشت در مور و رایلی استودیو هش کردن آن را.

در حالی که آن را یک گلوله سحر و جادو داشتن تنیس نام متصل به یک پروژه معنی دار ارز است که در میان تقریبا برای هر گروه مصاحبه برای این قطعه.

اما این گروه به عنوان مقدار برای ارائه به عنوان یک مربی به عنوان آن می کند cosign.

Alaina مور و پاتریک رایلی از گروه تنیس در استودیوی خانگی خود را در روز پنج شنبه, فوریه 6 سال 2020 است. (عکس ها توسط هارون Ontiveroz/دنور پست)

“ارزش کار با آنها نبود فقط در آنها صلیب ترویج ما اما قادر به شنیدن آنچه که آنها می خواهم آموخته به عنوان آنها رشد کرد و به سطح خود گفت:” نوازنده بیس دیوید ویور.

کار با یک سطح بالا تولید کننده ممکن است به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای گروههای کوچک اما مخاطره آمیز مالی و خلاقانه. باند پرداخت برای قرار دادن آهنگ های خود را در دست تولید است که ممکن است یک چشم انداز کاملا متفاوت برای آنها. وجود دارد هیچ پاسخ درست در هنر; همکاری حساس است ،

تنیس با تجربه که دست اول کار با کلید های سیاه و سفید’ پاتریک کارنی اولین تولید کننده اختصاص داده شده به گروه استخدام. کارنی استدلال کرده بود برای استفاده از یک گیتار آکوستیک در یک آهنگ; مور رد کرد و اصرار آن را به یاد او بیش از حد از موسیقی عبادت. او کوتاه آمد اعتماد به او است و از آنجا که به طور منظم ثبت گیتار آکوستیک به آهنگ های خود را.

زمان پایین آموخته همان درس است. در طی دو سال او شده است می خواهم آن را بازی می ویور رشد کرده بود متصل به یک خط باس او نوشت: برای این گروه منجر می شود. پاتریک تا به حال یک ایده متفاوت که لنت تنش بیشتر به آهنگ.

آن را احساس نمی کند درست در لحظه ای ویور گفت: اما او آن را ضبط. پس از در نظر گرفتن یک پیاده روی ویور بازگشت به استودیو و تنیس الهام گرفته از خط باس نمایاندن در گوش او.

“تمام آهنگ ها تبدیل شد توسط روند خود را برای بهتر” ویور گفت.

آن یک دایره کامل لحظه برای مور که به یاد, پیام کوتاه, یک عذرخواهی به کارنی.

“در حال حاضر ما پدر و فرد گفت:” نه ” یا “به من اعتماد کن’ و دردناک است,” او گفت:. “این عجیب و غریب بود و از طرف دیگر از چیزهایی است.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im