در دهلی دولت درخواست CBSE امتحانات on Feb 26 به تعویق افتاد در شمال شرق منطقه

در میان بی امان خشونت در دهلی نو به دلیل درگیری بیش از این ستیز در قانون شهروندی مرکزی هیئت مدیره آموزش متوسطه (CBSE) در روز سه شنبه به تعویق افتاد برای امتحانات کلاس 10 و کلاس 12 در شمال شرق دهلی نو به مارس 26. این امتحانات در بقیه دهلی نو باید انجام به طور معمول.

تصمیم گرفته شد به درخواست اداره آموزش و پرورش در دولت دهلی نو برای جلوگیری از “مزاحمت برای دانش آموزان و کارکنان و پدر و مادر” را فشار دهید توجه داشته باشید توسط این هیئت اطلاع داد.

“به درخواست اداره آموزش و پرورش, دولت دهلی نو و برای جلوگیری از مزاحمت برای دانش آموزان و کارکنان و پدر و مادر مدیره تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن کلاس 10 و 12 امتحانات برنامه ریزی شده برای تاریخ 26 فوریه در قسمت شمال شرقی دهلی نو” را فشار دهید توجه داشته باشید اعلام کرد.

تاریخ بعد از امتحان برای تحت تاثیر دانشجویان اطلاع داده خواهد شد در مدت کوتاهی فشار دهید توجه داشته باشید سطح ملی انجمن آموزش و پرورش اضافه شده است.

پیش از آن در یک روز معاون وزیر Manish Sisodia گفته بود که تمام مدارس از خشونت متاثر از شمال شرق دهلی بسته باقی می ماند در روز چهارشنبه و در تمام امتحانات بود به rescheduled. او در ادامه گفت که دولت دهلی نو بود خواست CBSE به برنامه ریزی مجدد آن امتحانات در شمال شرق دهلی نو.

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) در سطح ملی انجمن آموزش و پرورش در هند برای مدارس دولتی و خصوصی کنترل و مدیریت توسط اتحادیه دولت هند است.

در پی تازه خشونت شکستن در شمال شرقی دهلی نو بیش از شهروندی موضوع اعمال سنگ-pelting, آتش سوزی و خرابکاری ادامه داد: در روز سه شنبه بین گروه های رقیب.

با توجه به دریافت آخرین به روز رسانی حداقل 13 نفر از جمله یک پلیس کشته شدند و بیش از 100 زخمی تا به حال در امان خشونت است که spiraled راه خود را به سرمایه های ملی.

مغازه ها و سوخته شدند و افراد مسلح با چوب و میله بودند در خیابان ها در Jaffrabad, Maujpur, Bhajanpura, Chand باغ و Karawal نگر در شمال شرقی دهلی نو است.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز سه شنبه با حضور در یک نشست سطح بالا بود که ریاست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

وقتی پرسید که آیا او را به شما بخواهید برای ارتش به نام Kejriwal گفت که این مرکز وعده داده است که کافی پرسنل پلیس ارائه خواهد شد. “اگر آن مورد نیاز است و سپس من امیدوارم…اما در حال حاضر این عمل است که گرفته شده توسط پلیس و…بوده ایم و مطمئن باشید که کافی پرسنل پلیس مستقر خواهد شد به عنوان مورد نیاز,” او اضافه شده است.

پلیس دهلی بیمارستان ها و دهلی خدمات آتش داده شده است دستورالعمل های مناسب به این وضعیت را تحت کنترل دهلی وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>