به Ola کابین ها به ارائه رایگان حمل و نقل برای پزشکی سفرهای غیر COVID موارد

Ridesharing شرکت به Ola کابین ها در روز شنبه نورد خدمات خود را در دهلی نو در همکاری با دهلی دولت را در بخش بهداشت و درمان برای تقویت این سرمایه های ملی را به آمبولانس شبکه. شرکت ناوگان از کابین ها را در حال حاضر استفاده می شود به عنوان mini-آمبولانس را قادر خواهد ساخت که شهروندان پایتخت برای دسترسی ضروری در مراقبت های پزشکی با حداقل تاخیر. این رایگان از هزینه خدمات است که با هدف ارائه یک راه حل برای تامین کمبود ضروری پزشکی حمل و نقل در طول این زمان دشوار است.

شهروندان نیاز به تحرک پشتیبانی برای هر غیر COVID مراقبت های پزشکی می توانید با شماره 102 و وزارت بهداشت و درمان تیم اختصاص خواهد یک کابین برای بیمار منتقل می شود به یک بیمارستان رایگان از هزینه. Ola است که ارائه این سرویس های حمل و نقل برای همه غیر COVID پزشکی سفر مانند برنامه ریزی بررسی یو پی اس دیالیز و شیمی درمانی فوری پزشکی نیاز دارد مانند آسیب های, در میان دیگران. این شرکت گفته است که تسهیل تمیز و امن سوار تجربه با تضمین این که تمام اختصاص کابین مجهز هستند ضروری تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و عفونی و عمل به خصوص آموزش راننده-همکاران زیر مناسب اقدامات بهداشتی طبق دستورالعمل اتحادیه وزارت بهداشت ،

آناند سوبرامانیان سخنگو و رئیس ارتباطات در کابین ها به Ola گفت: “ما سپاسگزار به دولت دهلی نو برای این همکاری و این فرصت را برای فعال کردن تحرک برای حمایت از دولت در سیستم بهداشت و درمان در میان بحران جاری. دسترسی به بهداشت و درمان به خصوص برای غیر COVID مربوط به موارد اضطراری در حال تبدیل شدن به یک چالش عمده در شهرستانها ما. از طریق این ابتکار ما قادر خواهد بود به مکمل های موجود در آمبولانس شبکه با دسترسی سریع و امن تحرک برای هر کسی که نیاز به رسیدن به بیمارستان است. ما همچنین همکاری با دولت در سراسر کشور ادامه خواهد داد و به حمایت آنها در پاسخ اضطراری تلاش است.”

به Ola کابین ها نیز با همکاری وزارت بهداشت کارناتاکا و Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) به ارائه ضروری تحرک خدمات در بنگلور و بمبئی به ترتیب با گذر گاه های پزشکی کارکنان بهداشت و درمان کارگران و کارکنان پیراپزشکی از خانه به بیمارستان.

شرکت نورد جدید خود را در دسته بندی ‘Ola اضطراری’ که ارائه حمل و نقل پزشکی و از رفتن به بیمارستان در سراسر 15 شهرستانها از جمله بمبئی بنگلور Gurugram Vizag Nashik, Varanasi Indore بوپال امریتسار Ludhiana Jalandhar, Patiala محلی, Rourkela و Bhubaneswar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de