اوکلاهما مدرسه منطقه معذرت خواهی برای بسکتبال دبیرستان گوینده که نام بازیکنان’ نام ‘بسیار نفرت انگیز’


تصویر: Facebook

آن را در زمان یک لحظه برای ثبت نام فقط آنچه که دقیقا گوینده گفته بود.

در یک بسکتبال قهرمانی منطقه بازی در نوکرک دبیرستان در اوکلاهما جمعه گذشته در بازدید از بازیکنان از کج اوکس دبیرستان آماده شد برای آمدن بر روی دادگاه. قبل از اعلام ترکیب, اما, نوکرک را از گوینده به حال سلب مسئولیت:

“نام خود را خیلی خوشکله اما من قصد دارم به سعی کنید و تماس بگیرید ’em است.”

تبلیغات

یک دختر تحت پوشش دهان خود را با دست خود را. کسی ضبط بازی پاسخ داد: “چی ؟ او فقط می گویند…نه او نه تنها می گویند که.”

ناخواسته ناشی از تفسیر نوکرک مدارس دولتی سرپرست بردی بارنز به جلو و گوینده به سمت halftime, زمانی که او پس از آن جایگزین شده است. بارنز نیز دنبال کرد تا در روز شنبه با یک عذرخواهی به مدارس برای “مایه تاسف و نامناسب نظر شخصی” گزارش به Oklahoman.

“در حدود 20 سال از اعلام نوکرک بازی ها این اولین بار است که چیزی شبیه این رخ داده است” بارنز نوشت: در یک Facebook post. “در حالی که او را شبیه نظر من تصمیم به جای او در حاصل کار دو تیم از بازی بسکتبال.”

در مصاحبه با Oklahoman بارنز گفت که او “غافلگیر” توسط نظرات.

تبلیغات

“گفتم به هیچ وجه او فقط گفت که. اما او و آن چیزی که ما چشم پوشی و یا حمایت از” او گفت:.”

اما عذرخواهی نمی, توقف تصویری از رفتن ویروسی به عنوان حامیان و منتقدان این گوینده که نبود رسما نام مدرسه منطقه بحث اینکه آیا یا نه این نظر بودند “نژادپرستانه” (spoiler alert: آنها هستند).

گوینده را مدافعان با اشاره به سابقه طولانی کار برای نوکرک مدارس دولتی از جمله به طور منظم اعلام شروع ترکیب تیم برای بازی بسکتبال. در Facebook, کسی شناسایی خود را به عنوان یکی از گوینده اعضای خانواده گفت: مرد که در 80s به تازگی دچار سکته مغزی, گزارش واشنگتن پست.

تبلیغات

“او اشتباه می کند و در سخنان خود فقط به صحبت کردن به او در یک مکالمه شما می دانید اگر شما نیست خیلی سریع به قاضی” نوشت: این فرد است. “او به معنای واقعی کلمه مهمترین و خود خواهی و صادق و دلسوز و دوست داشتنی می دانم.”

هر کسی با یک “غیر معمول” نام می داند وحشت از یک تماس رول—آن است که آیا یک معلم جایگزین butchering نام خود و یا شرمندگی گوینده سکندری از طریق یک صف شروع.

تبلیغات

اما تاسف و یا بی دست و پا که در مجموع غیر معمول تجربه می کنند. اما این مهم نبود از mispronouncing نام و یا ساخت یک بی دست و پا (اما هنوز هم حساس) نظر خود را فراخوانی نام “دشوار است.” گوینده توهین بازیکنان در نامهای خواستار آنها را “نفرت انگیز است.” بسیاری از بازیکنان سیاه پوست بودند یا از رنگ.

قابل توجه در اینجا بزرگ جمعیتی تفاوت بین دو مدرسه Okalahoman گزارش می دهد که کج بلوط است که نشسته است در جنوب شرقی شهر اوکلاهما است که حدود 90 درصد nonwhite. نوکرک از سوی دیگر است که بیش از 80 درصد سفید با توجه به پست.

تبلیغات

کج بلوط دختران به پایان رسید تا برنده این منطقه قهرمانی—خود را برای اولین بار در بیش از 20 سال—اما بازیکنان گفت: KOCO تلویزیون آنها احساس موفقیت خود را تحت الشعاع قرار بود زشت نظرات.

“این نوع از گرفته شدن از ما دور توسط چیزی است که ما هیچ کنترل بیش از چیزی به عنوان ساده به عنوان داشتن نام” دختران گفت.

تبلیغات

حامیان این دختران می گویند که آنها می خواهند مستقیم عذرخواهی برای گوینده این سخنان.

“من احساس نمی کند که آرام عذرخواهی مناسب برای تحقیر” نوشت: لورنا پولارد که آپلود ویروسی کلیپ. “هیچ کس تا به خارج از دختران خود را به گسترش عذرخواهی…من متاسفم اگر من فکر نمی کنم که بیش از حد برای درخواست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>