عکس: Mark Wilson (گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره جمعه اعلام کرد که آن را با اضافه کردن شش کشور جدید به موجود ممنوعیت سفرپیوستن به هفت در حال حاضر در لیست. اریتره, قرقیزستان, میانمار, نیجریه سودان و تانزانیا تمام شده لیست جدید از سازمان ملل, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قطع سفر به و از استناد به خطرات امنیتی.

با توجه به واشنگتن پست, مردم سراسر قاره آفریقا و به ویژه در نیجریه هستند نه بیش از حد خوشحال با ممنوعیت جدید است. نیجریه نشان دهنده پرجمعیت ترین کشور آفریقا و بزرگترین اقتصاد است. تحت اندازه گیری جدید ترین نیجریه شهروندان و همچنین به عنوان کسانی که از اریتره خواهد بود مسدود شده و از آمدن به زندگی و کار در ایالات متحده است. این ممنوعیت نیز تاثیر می گذارد شهروندان از تانزانیا و سودان خواهد بود که محروم از رقابتی قرعه کشی رواديد ایالات متحده.

تبلیغات

در بیانیه صادر شده در روز جمعه که آغاز می شود “دفاع از آمریکا زندگی می کند و ایمنی است که رئیس جمهور بالاترین وظیفه” کاخ سفید ادعا می کنند این سیاست جدید به “height حس مشترک” و در حالی که آنها مشخص نیست چه خطرات امنیتی این کشورهای خاص ثابت شده است برای مطرح در این بیانیه می گوید: قوانین جدید درخواست به سازمان ملل که “موفق به انجام مناسب مدیریت هویت پروتکل ها و روش های, یا, که موفق به ارائه اطلاعات لازم به پیروی اساسی امنیت ملی مورد نیاز از جمله های تروریستی, جنایی و یا دیگر اطلاعات مربوط به هویت.”

این بیانیه همچنین می گوید که “محدودیت های جدید را اعمال نمی شود به گردشگری کسب و کار و یا دیگر غیرمهاجرتی سفر.”

بعد از اعلام رئیس جمهور نیجریه Muhammadu Buhari راه اندازی یک کمیته به “مطالعه و آدرس” تغییرات با توییتی شنبه.

“نیجریه متعهد به حفظ تولیدی روابط با ایالات متحده و دیگر متحدان بین المللی به خصوص در مسائل مربوط به امنیت جهانی” در دفتر ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

با توجه به پست دموکرات ها که به طور گسترده ای پیش بینی شده این حرکت در حال حاضر میزان آن را به عنوان “به وضوح تبعیض آمیز” و اتهام است مرکب چگونه مبهم مقامات ایالات متحده شده اند مورد دقیقا به همین دلیل این کشورها ممنوع شده است. که مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه تا به حال سخت برای به ظاهر خودسرانه ممنوع با اکثریت مسلمان کشور از ایالات متحده, سفر, به سادگی با استناد به “نگرانی” فقط کافی نیست از توضیح.

به عنوان مثال از اینکه چگونه این سیاست در تضاد با واقعیت نهفته در مقامات اصرار که سودان یک کشور حامی تروریسم با وجود این کشور به طور گسترده ای مورد ستایش انتقال در سال گذشته از حکومت نظامی به غیر نظامی به رهبری دولت است.

تبلیغات

به عنوان برای نیجریه شهروندان این کشور هستند و احتمالا به شدت تحت تاثیر قرار است که آنها به حساب یکی از بزرگترین گروه های ویزا overstays در سال 2018 به گفته وزارت امنیت میهن و در حال حاضر بیش از 300,000 مهاجران ساکن در ایالات متحده است.

نیجریه بهداشت ، محمد ثانی موسی که نشان دهنده بخشی از مرکزی نیجر دولت گفت: نمایندگان مجلس کار می کنند برای معکوس کردن این سیاست جدید است.

تبلیغات

“ما در حال غول پیکر در آفریقابزرگترین جمعیت از مردم در جهان” موسی گفت: “این مایه تاسف است. آن را سخت. و من امیدوارم که آن را به طور موقت.”

Atiku ابوبکر کشور معاون سابق رئیس جمهور نیز وزن در ترغیب ایالات متحده به تجدید نظر در حوزه سیاست است.

تبلیغات

“من از رئیس جمهور realDonaldTrump به نظر اتخاذ اقدامات که به صورت جداگانه هدف کسانی که در دولت که شکست خورده اند در انجام وظایف خود را به جای هدف قرار دادن کل جمعیت نیجریه” او توییتی شنبه.

ابوبکر Sidiq عثمان یک نویسنده و رسانه های جدید, متخصص برای نیجریه سنا گفت: “این پیام می فرستد که نیجریه نمی توان اعتماد کرد. کسانی که رفتن به آمریکا برای کسب و کار یا اوقات فراغت را بیشتر موشکافی در حال حاضر.”

تبلیغات

متی صفحه آفریقا تحلیلگر در چتم هاوس در لندن صحبت می کرد که چگونه این حرکت در یک زمان می آید زمانی که ایالات متحده قرار است به تلاش برای رشد کسب و کار و روابط کسب و کار در آفریقا است.

“به جای تعمیق روابط با آفریقا به بزرگترین اقتصاد دولت به نظر می رسد بیرون رفتن از راه خود را به ترش ارتباط آن با یکی از قاره های مهم سازمان ملل.”

تبلیغات

در نهایت Osai Ojigho, مدیر عفو بین الملل نیجریه گفت در بیانیه ای اعلام کرد که بان کی مون “demonizes” کشور و مردم است.

“این فقط می تواند officialize تبعیض” او گفت:, “و آسیب های آن در حال فرار از درگیری شکنجه و کسانی که به سادگی می خواهید برای متحد کردن با خانواده های خود در ایالات متحده است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی سفر بان کی مون برقرار شد در سال 2017. که بان کی مون که دادگاه فدرال کامیون پایین اما ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور تایید شد و به طور گسترده ای به عنوان انتقاد بیگانه و Islamaphobic و الهام بخش در سراسر کشور تظاهرات. این افزودنیها به بان کی مون که اثر را در فوریه 22, ممکن است به خوبی دریافت شود به همان شیوه در ایالات متحده و خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de