SZA سمت چپ مگان تو Stallion, Normani
تصویر: سنگ نورد

چه اشتباه با این تصویر (بالا)? ما SZA مگان تو کیک گوشت گاو و Normani سه قهوه ای پوست, سیاه, چرم افزایش ملکه از صنعت موسیقی در یک عکس فراخوانی ارتفاع مجله پرنیان‘s نمادین را پوشش می دهد—اما این بار برای سنگ نورد (شات توسط کمپبل Addyبه ویژه برای اولین بار و دومین فرد سیاه و سفید به ساقه پوشش خود حساب). اما ظاهرا خواننده و ترانه سرا SZA (در سمت چپ) احساس می کند متفاوت است. چهار نوازنده توییتی یک پیام مرموز بسیاری تصور می شود در پاسخ به trifecta پوشش (که او مهمترین آنها همچنین نمی ترویج در کانال های اجتماعی).

تصویر: توییتر

تبلیغات

گوش دادن…ما شده است وجود دارد, به عنوان هر کس که تا کنون گنجانده شده و برچسب در پست عکس آنها هرگز ام تایید شده حتی اگر خواسته. اعطا شده, Rolling Stone ain’t been ضرب و شتم درب ما در سال های اخیر, حافظه, بنابراین ما مطمئن شوید که ما می شده اند به اندازه کافی شجاع به خطر متخلف یکی از صنعت موسیقی بزرگترین مجله (یا ستاره رو به افزایش است که کمپبل Addy) فقط به خاطر اینکه تیم ما احتمالا نمی مبارزه برای عکس تصویب. (یا—dun-dun-dun—تا به حال SZA در ابتدا وعده داده شده بود, از خود راضی پوشش می دهد؟) که گفت:, در حالی که او ممکن است هیجان زده شده است با پوشش شات SZA است با این وجود هنوز هم از طرفداران بزرگ از پوشش ستارگانو ما در اینجا برای هر و همه خواهر-عشق.

تصویر: توییتر

اما نه همه در اینجا برای SZA است (فرض) پاسخ به پوشش…بعد از همه این مشکل با fanbase است که آنها می توانند به نوبه خود بر روی یک سکه و تقریبا همیشه احساس می کنید به عنوان یک هنرمند بهترین حالات ثابت و خلاق خروجی.

تبلیغات

می گویند آنچه شما خواهد شد اما آنچه که ما نیز نمی خواهید برای انجام شده است بی اعتبار SZA احساسات…به خصوص پس از او یکی از جزر و مد رو به افزایش از هنرمندان است که شفاف در مورد واقعیت های اضطراب و افسردگی همراه ناامنی که به ناچار سازد. و حتی در میان خود احساس وحشت و نگرانی او را دوباره در روز جمعه و آن را روشن است که شیاطین او جنگ نیست, رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت اما کسانی که از خود او ، و اى مرد ما مربوط است.

تبلیغات

تصویر: توییتر

اگر افکار خود را نمی گاهی اوقات “آمار متفاوت” خدا به شما برکت دهد و شما. اما ما قصد داریم به عمل مثل وبلاگ نیست انسان (درست مثل ما!), یا مانند SZA در حال انجام چیزی جدید و یا رمان. او بخشی از یک گسترش گفتگو در مورد بهداشت روانی—که IG-مبارک وبلاگ و اثرگذارندهها باید با در نظر گرفتن بخشی در عادی و د stigmatizing. اعتماد چیز خوبی است.

تبلیغات

تصویر: توییتر

بنابراین برای کسانی که فکر می کنم SZA فقط باید “چوب به خوانندگی” حقیقت این است که او در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان به خوبی. اما هنوز هم اجازه دهید هرگز تخفیف ضرورت شفافیت در مورد بهداشت روان یا وکالت برای خود ما مراقبت از خود است. و تمام آنچه که به کنار اگر ما نمی توانیم در مورد بحث ما نارضایتی حتی با خرده گه (مانند سنگ نورد را پوشش می دهد) رسانه های اجتماعی نیست فرصت برابر داده های کمپرسی همه ما درمان آن به عنوان نه ؟ (چرا که هیچ کس واقعا در مورد مراقبت از خود 1,537 هفتم آووکادو نان تست یا وافل با مرغ و ته mimosas, به هر حال.)

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im