مقامات مسئول نژادپرستانه مد نشان می دهد قرار دادن در ترک


عکس: بنت Raglin (گتی ایماژ برای مد موسسه فن آوری)

نژادپرستی جدیدترین مد بالا مد زودگذر است ؟ من صمیمانه درخواست مردمی است. من احساس می کنم مانند آن بوده است طولانی مدت چرخه بیش از گذشته چند سال از یک نژادپرستانه چیزی که اتفاق می افتد و سپس مد-سر feigning شوک که مردم دیوانه بودند. این بار مقصر است مؤسسه مد تکنولوژی در نیویورک است.

بیش از آخر هفته ریشه گزارش در مورد یک نمایش مد در مدرسه برگزار می شود که ویژه برخی از سبک های است که می تواند مودبانه بود به نام نژادپرست است. در حال حاضر با توجه به NBC Newsمقامات مسئول پرتاب نشان می دهد قرار داده شده است ، جویس قهوه ای رئیس جمهور از مدرسه اعلام کرد که مری دیویس دانشکده-تحصیلات تکمیلی و جاناتان Kyle کشاورز صندلی از وزارت امور خارجه مد, گروه طراحی و قرار داده شده است در مرخصی اداری در انتظار نتایج بررسی چرا و چگونه نشان می دهد پایین رفت و در راه آن انجام داد.

تبلیغات

قهوه ای نوشت: در نامه ای به دانش آموزان “کسانی که مسئول و مسئول نظارت بر نمایش موفق به تشخیص یا پیش بینی نژادپرستانه مراجع و فرهنگی insensitivities که آشکار شد برای تقریبا هر کس دیگری.” که صادقانه بازدید ناخن بر روی سر. پس از آن بود پرهیاهو و واضح است که این حرکت است. هر کسی که با چشم و عبور دانش توییتر می تواند یک نگاهی به لوازم جانبی و رفتن “است که آن را نمی رئیس.”

زمانی که یکی از مدل های خود را به دلیل خودداری از پوشیدن لوازم جانبی به این دلیل که آنها از تخت نژادپرستانه که shولد شده ام لحظه ای مردمی در هزینه رفت و “ما ممکن است fucked up.” به جای آنها تصمیم به سعی کنید و فشار, سیاه, مدل, امی لفور به پوشیدن لوازم جانبی و ادامه داد: این نشان می دهد به عنوان است.

این بود که در عین حال یکnother نمونه ای که در آن آنها باید تو فقط گوش یک زن سیاه و سفید. در حال حاضر آنها در دست بررسی است و ممکن است از کار اخراج شدند. نفرت شما را به آن را ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>