افسر که به ضرب گلوله کشته و اریک لوگان نخواهد شد…طبق معمول


Illustration for article titled Officer Who Shot and Killed Eric Logan Will Not be Charged...Per Usual

تصویر: ایسنا

برای بخشی بهتر از یک سال در South Bend, ایندیانا, خانواده اریک لوگان بوده و به دنبال عدالت پس از 54 سال بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در ماه ژوئن گذشته. متاسفانه (هر چند قابل پیش بینی) خود حماسه به پایان می رسد راه بیشتر داستان های مربوط به, پلیس, مردم سیاه و اعدام های فراقضایی پایان: با افسران پلیس دریافت بی پایان نفع شک و قتل سیاه مردمی بودن اشاره کرد که مایه تاسف است—احتمالا حتی غم انگیز—اما نه کیفری.

با توجه به هافینگتون پستویژه دادستان Ric Hertel جمعه اعلام کرد که گروهبان. رایان اونیل نخواهد شد (اجازه دهید به تنهایی محکوم) در لوگان مرگ این ادعا که اونیل توجیه بود در تیراندازی لوگان در پارکینگ یک مجتمع آپارتمانی در حالی که در پاسخ به گزارش های ماشین نمیتوانیم در ژوئن 16.

تبلیغات

“استفاده از نیروی کشنده توسط Sgt. اونیل توجیه بود بر اساس تهدید و خطر قریب الوقوع ارائه شده توسط لبه تیز چاقو در دست راست آقای لوگان” Hertel گفت: در گزارش خود.

برای کسانی که نا آشنا با این مورد اونیل ادعا است که لوگان با نزدیک شدن به او را با یک چاقو و احساس که زندگی او در خطر قریب الوقوع او به ضرب گلوله لوگان دو بار با یک گلوله هدف قرار دادن او در قسمت فوقانی شکم و کشتن او. همه این ها البته تا به حال گرفته شود و در صورت مقدار از اونیل را روشن نمی بدن خود دوربین تا پس از تیراندازی و ای به در ماشین گشت او نیز تبدیل شده است.

تبلیغات

پس اونیل دوربین نبود فعال تا پس از تیراندازی همه به آن گرفتار شد و او با گفتن یک افسر دیگر که لوگان انداخت چاقو در او. با توجه به South Bend, تریبون, Hertel گفت: در گزارش خود که معلوم نیست “که آیا تیراندازی اتفاق افتاده است قبل از چاقو پرتاب شد و یا بعد از” اگر او به این نتیجه رسیدند که آن را واقعا مهم نیست پس “وجود دارد کسی که با چاقو به سوی آینده, یک افسر پلیس است.”

اجازه دهید یک روکش سریع قبل از اینکه ما حرکت می کند:

اونیل ادعا لوگان به معنای واقعی کلمه به ارمغان آورد یک چاقو به یک جنگ با تفنگ یا تپانچه باعث او را به ساقه. (توجه داشته باشید: این معلوم نیست که آیا یا نه اونیل به لوگان هیچ گونه اخطار برای قرار دادن سلاح های خود را قبل از او آتش گشودند اما در هر یک افسر آموزش دیده با یک اسلحه دارای قدرت قابل توجهی استفاده بیش از 54 سال غیر نظامی را با چاقو. این یک فروش سخت که حتی اگر اونیل داستان درست است که او نمی باید هر گزینه ای جز شلیک برای کشتن.)

تبلیغات

اونیل ادعا لوگان انداخت چاقو خود را در او و Hertel می گوید یا نه که در گذشته اتفاق افتاده و یا پس از عکسبرداری مهم نیست. (توجه: هر فرد معقول و منطقی استدلال می کنند که جزئیات کاملا مهم نیست چرا که اگر تیراندازی اتفاق افتاده است پس از آن اونیل به ضرب گلوله یک مرد غیر مسلح. همچنین به همین دلیل است که اونیل قادر به روشن شدن این که آیا او پس از چاقو پرتاب شد یا نه پس از او تنها یک زندگی که شاهد حوادث ؟ که ما به ارمغان می آورد به نقطه نهایی…)

اونیل برای یک دلیل غیر قابل توضیح بود تمام دوربین های خاموش در طول عکسبرداری اما فکر خود را به نوبه خود بدن-cam پس از.

تبلیغات

برای ثبت لوگان خانواده همواره رد کرده است که او تا به حال یک چاقو در وهله اول و گفت: لوگان بود در راه رفتن به خانه مادر او پس از جمع خانواده. (به عبارت دیگر: minding خود را لعنت کسب و کار است.) و از آنجا که جزئیات دیگری در میان بسیاری است که معلوم نیست توسط چه آغاز رویارویی بین دو نفر که ادعا می کنند به نظر می رسد بیشتر قابل قبول از افسر—که نیست یک داستان کامل در همه.

همچنین ارزش اشاره به این که اونیل است که از شخصیت های مشکوک. در حالی که او نیست رو به اتهام کشتن لوگان Hertel اشاره در گزارش خود که او را در صورت نامربوط به اتهام درخواست یک زن روسپی است. علاوه بر این دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط HuffPost سال گذشته نشان می دهد که اونیل همکار افسران پلیس که قبلا او را متهم کرد از ساخت نژادپرستانه و نظرات موهن در مقابل دیگر افسران.

تبلیغات

که آخرین بیت مربوط است از خانواده واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل اونیل و شهرستان از جنوب خم پس از تیراندازیادعا اونیل اعمال شد نژادی متهم شده است.

“سوء رفتار شد عینی غیر منطقی و انجام شده با willfulness و بی پروا بی تفاوتی به حقوق دیگران” دعوی خود را اعلام کرد. “علاوه بر این سوء رفتار و نیروی بیش از حد از جمله استفاده از نیروی مرگبار … شوک وجدان.”

تبلیغات

اما Hertel حفظ شد که در آن یک شلیک خوب گفت: با توجه به آسوشیتد پرس “اونیل حال باید ذهنی باور است که او برای حفظ آسیب جدی بدن.”

The Indianapolis Star گزارش داد که Hertel ارائه تحقیقات خود را در طی یک کنفرانس خبری جمعه و که بسیاری از مخاطبان شد ديپلمات که او گفتن هر حقیقت.

تبلیغات

“تنها چیزی که روشن است این است که شما استخدام شده بودند به ایستادن اینجا و به ما بگویید, دروغ” یک نفر فریاد زد در طول این کنفرانس است. که کسی نیست در این احساس تنهایی.

لوگان خانواده و جامعه فعالان طولانی انتقاد South Bend, اجرای قانون برای یک تیراندازی آنها را دیدم به عنوان یک بیش از حد نشان می دهد از نیروی مرگبار و یک اتفاقی رسیدگی به این موضوع است.

تبلیغات

در ژانویه ریشه گزارش داد که ساوث بند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع فصل بود به شدت بحرانی از دست زدن به لوگان تیراندازی تحت آن شهردار (و در حال حاضر نامزد سابق ریاست جمهوری) پیت Buttigieg.

در زیر بخشی از یک ایمیل ارسال بیانیه به ریشه از پل جنوبی خم:

شهردار پیت غفلت پس از اخیر تیراندازی از #EricLogan جنوبی خم پلیس منجر به ویژه دادستان فدرال و حقوق مدنی کت و شلوار. هر دو هنوز هم در انتظار: آسوشیتد پرس: “کاوشگر اریک لوگان تیراندازی می تواند احیای موشکافی Buttigieg”هاف پست: “لوگان خانواده شکایت کرد که این شهر از جنوب خم به رهبری شهردار پیت Buttigieg…طرح دعوی در دادگاه مدعی بیش از حد از نیروی مرگبار در اثر تیراندازی یک آفریقایی آمریکایی 54 ساله و پدر هفت … با سفید, South Bend, افسر پلیس است.'” خانواده “ادعا افسر شات لوگان در حالی که او در راه رفتن به خانه بعد از یک خانواده جمع آوری.”آسوشیتد پرس: “این موضوع می تواند اندکی به عنوان دادستان پیشرو رسیدگی به این موضوع می گوید: کار خود را به احتمال زیاد نخواهد بود به پایان رسید قبل از فوریه فقط به عنوان رای دهندگان شروع به تصمیم گیری که آیا Buttigieg باید دموکراتیک نامزد…Buttigieg پا به دور از مبارزات انتخاباتی و رو عصبانی ساکنان در یک عاطفی تاون هال در ساوث بند…او اذعان کرد که دولت او تا به حال موفق به جذب بیشتر اقلیت افسران پلیس و استفاده از پلیس دوربین بدن.”

تبلیغات

برای ثبت Buttigieg انکار و غفلت در این مورد. سابق نامزد حزب دموکرات که به تازگی کاهش یافته و از نژاد آیا صدور بیانیه ای در روز جمعه پس از اعلام این خبر که اونیل نمی خواهد متهم با توجه به HuffPost.

“امروز یافته ها نشان می دهد اهمیت خارج و تحقیقات مستقل در آوردن اطلاعات به نور است. شهر ما و کشور صورت مداوم در پرداختن به چالش های آینده از پلیس و مقابله با درد و بی اعتمادی ناشی از نژادپرستی نظاممند و من ادامه خواهد داد به کار در جامعه ما برای کمک به ساخت یک آینده بیشتر عدالت و برابری و ایمنی است.”

تبلیغات

تنها تسلی ما را در اینجا (و آن را بسیار نیست) این است که اونیل استعفا داد و پس از تیراندازی. 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de