خارج از وظیفه کلرادو اسپرینگز افسر آمریکایی در یک تیراندازی مرگبار

خارج از وظیفه کلرادو اسپرینگز افسر پلیس که به کشته شدن یک مرد در فوریه توجیه بود در تیراندازی اقدام در دفاع از خود و او نمی خواهد اتهامات با توجه به El Paso County دفتر دادستان منطقه.

در فوریه. 27 افسر کردن وظیفه لوکاس آراگون شات دزموند هایس در حالی که در وسیله نقلیه خود را در مورد 3:40 a. m. در یک درایو از طریق لین در یک carl’s Jr. restauran, 1059 مرکز فضایی درایو با توجه به دا را بررسی تیر اندازی.

هیز با توجه به بررسی های صورت باز یک درب عقب و رو به صندلی عقب خواستار: “من که در آن من می خواهم برای رفتن و یا شما صدمه دیده است.” هایس نیز گفت: آراگون: “من یک تفنگ.”

هایس تا به حال دست خود را در جیب خود و با اشاره به یک شی در آراگون, نقد و بررسی گفت.

آراگون از محققان گفت: به اعتقاد او هیز مسلح بود.

“لوکاس آراگون گزارش شده است که او بر این باور بود که یک تفنگ و تفکر از طریق گزینه چی شد
در دسترس او بر این باور است که بهترین شانس خود را برای زنده شد به ساقه هیز” نقد و بررسی گفت. “او گفت: محققان که او باور نمی کند که یک درجه کمتر از نیروی امکان پذیر است چرا که تفنگ خود را بود تنها سلاح او وجود دارد یک تفنگ اشاره کرد و در او و که او نمی تواند با استفاده از یک درجه کمتر از نیروی بدون اینکه ضربه توسط هیز.”

آراگون اخراج چند عکس از او شخصی سلاح ضربه هیز نه بار. آراگون پرید بیرون از وسیله نقلیه خود را بارگذاری مجدد سلاح های خود و به نام 911.

فقط چند دقیقه قبل از تیراندازی هیز گفته سرقت چهار یا پنج بطری Modelo آبجو در طول یک سرقت در نزدیکی یک قرص نان ‘N کوزه فروشگاه. کارمند فروشگاه در تلاش برای متوقف کردن هیز از ترک بدون پرداخت پول با توجه به بررسی اما هایس گفت که او مسلح با تفنگ و خار در گذشته کارمند. فروشنده به نام 911 و گزارش حادثه.

پس از تیراندازی محققان مشاهده نظارت تصویری از سرقت داخل فروشگاه و آنها نیز به تماشای هیز راه خود را از نان ‘N کوزه به carl’s Jr. در بیشتر دوربین های مدار بسته.

در صحنه تیراندازی پلیس سه پر و مهر و موم شده Modelo آبجو در Hayes’ کت و تکه های شیشه ای از دیگر بطری آبجو است که خرد شده بود. هیز نیست که یک تفنگ. نه 9mm روده کشف شد ،

آراگون و دو نفر دیگر از افسران پاک شد در جولای 23 تیر اندازی یک مرد مسلح, 38 سال جاشوا افروزی در کلرادو اسپرینگز. در آن صورت اراگون رو موشکافی بیش از یک نظر او ساخته شده قبل از عکسبرداری است.

در زمان هیز به ضرب گلوله کشته شد او در ارتکاب تلاش درجه دوم آدم ربایی, جنایی, تجاوز و, شوم, با توجه به دا ،

“پس از یک بررسی دقیق از حقایق و شواهد مشخص شده است که لوکاس آراگون عمل کرده در دفاع از خود و نیروی مرگبار بود موجه” این بررسی گفت. “هیچ (کیفری) هزینه ثبت خواهد شد.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de