‘ODIs نیست بیش از حد مربوطه’: Virat Kohli می گوید: او است نه بیش از حد زحمت با هند ODI سری از دست دادن در مقابل نیوزیلند

نیوزیلند cruised به یک سری-عقد 22-اجرای پیروزی تیم هند در دومین بازی ODI در بهشت, پارک, در, Auckland در روز شنبه (8 فوریه).

پس از از دست دادن, هندی, کاپیتان Virat Kohli بیان افکار خود را در بازی و ادعا کرد که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با این بازی به پایان رسید در روز است.

“دو بازی خوب و آن را بزرگ برای طرفداران. من تحت تاثیر قرار با چگونه ما به پایان رسید.”

“ما اجازه دهید همه چیز لغزش دور از 197-8 به 270+ در نیمه اول اما آمد به شدت با نیمه دوم ما پنبه حلاجی شده. ما دچار مشکل بودند با خفاش اما Saini و Jadeja بازی واقعا خوب آیا به عنوان Shreyas,” Kohli گفت: در بعد از مسابقه جایزه مراسم است.

Virat سپس به اضافه کردن چگونه او خوشحال بود برای دیدن هند پایین تر-به منظور قرار دادن یک شیفت با بت و نمره زمانی که تیم به آنها نیاز به انجام این کار.

هند بالا و متوسط-سفارش موفق به تحویل با خفاش دوباره در طول Auckland ODI. Ravindra Jadeja (55 خاموش 73 توپ) همراه با Navdeep Saini (45 خاموش 49 توپ) هم بافتنی 76-اجرا مشارکت به پایان رسید بیهوده به هند بودند همه برای 251.

“این تا این افراد را به مبارزه تا پایان. ما نمی توانیم به آنها ارسال هر گونه پیام زیرا این نیست آنچه که غرایز خود را به شما گفتن به” هند کاپیتان گفت.

“ما نمی دانیم که چقدر خوب Saini می تواند با خفاش بنابراین اگر پایین تر سفارش می شود که پس از آن الهام بخش متوسط-سفارش و سفارش به گام آن را بیش از حد,” او اضافه شده است.

با این برنده Getsmart گرفته اند غیر قابل بحث 2-0 سرب در سه سری بازی اما Kohli است نه بیش از حد در مورد آن نگران و ادعا کرد که ODIs نیست بیش از حد مربوطه در این سال در مقایسه با زمانی که به T20I و تست کریکت.

“ODIs نیست بیش از حد مربوطه در این سال در مقایسه با آزمون و T20s اما برای پیدا کردن افرادی که می توانند بازی که راه تحت فشار است که وحی برای ما و به همراه بزرگ است.”

“ما می تواند با در نظر گرفتن تغییرات در بازی نهایی از آنجایی که ما چیزی برای از دست دادن در حال حاضر. ما بازی رسا کریکت و نگران نباشید بیش از حد در مورد نتیجه” او در ادامه اضافه شده است.

با این سری در حال حاضر در کیسه نیوزیلند است که مجموعه ای را در هند در سومین و آخرین بازی ODI در خلیج بیضی شکل در کوه Maunganui در 11 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de