Occidental, نجیب, انرژی برای کاهش ساعت پرداخت که قیمت نفت همچنان سقوط

کلرادو برترین تولید کنندگان نفت و گاز در حال برش کارکنان پرداخت و ساعت و قرار دادن کارگران در کردند آنها به عنوان مقابله با فوق العاده رها کردن در تقاضا با توجه به کروناویروس سوخت اقتصادی گیره پایین.

نجیب انرژی, دولت دومین نفت و گاز تولید خبر داد و گفت: آن را در حدود 30% از آن ایالات متحده نیروی کار در کردند و یا پاره وقت شروع آوریل 6. کارکنان قرار داده شده در پرداخت کردند و کسانی که به نصف کاهش می یابد-زمان و ادامه خواهد داد برای دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان, شرکت, سخنگوی پائولا Beasley گفت: در یک ایمیل.

این کاهش هستند طراحی شده به طور موقت با تمرکز بر آینده 90-180 روز بیسلی گفت. کارکنان می توانند با استفاده از تعلق خود را به زمان پرداخت کردن قبل از شروع خود کردند.

نجیب انرژی مستقر در هوستون در مجموع از 2300 کارکنان. معلوم نیست که چگونه بسیاری از 650 کلرادو کارگران خواهد بود تحت تاثیر کاهش است. در ماه فوریه زمانی که شرکت اعلام کرد قصد دارد برای هزینه های سرمایه در ایالات متحده آن گفت: 60 درصد آن اختصاص داده شده برای دی جی حوضه.

این شرکت در ابتدا متوقف و استخدام کارکنان جدید و قطع آن پیمانکار نیروی کار حدود 75%.

مستقر در هوستون Occidental Petroleum این بازیکن در غالب در کلرادو دنور-Julesburg حوضه اطلاع کارکنان از تعدادی از اقدامات برای پاسخ به “این بی سابقه زمان تأثیر ما در صنعت و اقتصاد جهانی” سخنگوی جنیفر برایس گفت: در یک ایمیل. این اقدامات شامل برش پرداخت که برایس گفت: تاثیر می گذارد هر کس از تیم مدیریت در پایین.

این شرکت مشخص نیست این حجم از پرداخت کاهش و یا اقدامات دیگر.

“ما عمیقا ارزش کارکنان و می خواهید به نگه داشتن آنها را مشغول به کار برای سلامت خود و خانواده و جوامع ما در خدمت و اقتصاد به طور کلی” برایس گفت.

Occidental به دست آورد که Anadarko Petrolum در سال 2019 و در زمان بیش از کلرادو عملیات حدود 600 کارمند در دولت است.

هر دو شرکت اوایل این ماه اعلام کرد که آنها را به طور قابل توجهی کاهش هزینه در صورت غوطه وری قیمت نفت است. قیمت نفت در حال حاضر در راه به پایین کاهش 24% مارس 10, تکان دادن بازار سهام که قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

به عنوان یک نتیجه, عربستان سعودی آب گرفتگی اشباع بازار با پایین-قیمت نفت بیشتر افسرده قیمت. اضافه کردن به این صنعت گلایه جهانی است که تاثیر coronavirus که به پایین رانده شده و تقاضا برای نفت است.

“ما یک تقاضا سقوط است که فقط اتفاق می افتند. بدترین است که احتمالا در سه ماهه پیش رو” اد مورس مدیر عامل و جهانی سر از کالا پژوهش با سیتی گروپ گفت: در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه.

قیمت نفت که در حدود 20 دلار در هر بشکه احتمال افت بیشتر اضافه مورس صحبت در تماس سازمان یافته توسط انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im