اوباما به نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC: don’t Play With Me یا من Homeboy


باراک اوباما رئیس جمهور صحبت می کند به مهمانان در اوباما بنیاد اجلاس در دانشگاه از موسسه فناوری ایلینوی در 29 اکتبر 2019 در شیکاگو, ایلینوی. این اجلاس یک رویداد سالانه به میزبانی اوباما پایه و اساس است.
عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

روز چهارشنبه رئیس جمهور سابق باراک اوباما تا به حال به بیرون آمدن از شخصیت به بررسی یک کارولینای جنوبی ایستگاه تلویزیون که در حال اجرا بود یک تبلیغ از یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC که در زمان اوباما کلمات خارج از متن به پس از رفتن او آس سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

با توجه به واشنگتن پستبرخی از فوق العاده PAC به نام کمیته دفاع از رئیس جمهور برای پرداخت یک آگهی است که به دروغ نشان می دهد “که کلمات اوباما صحبت در روایت خود 1995 کتاب قرار بود برای توصیف بایدن.”

تبلیغات

در اوایل این ماه در این گروه قرار می گیرد anti-بایدن تبلیغات در نوادا و صرف برخی از 250.000 دلار در تبلیغات در کارولینای جنوبی همه نفرت در بایدن.

“این نفرت آگهی مستقیما از جمهوری خواه دروغ راهکار و آن را به وضوح طراحی شده برای سرکوب مردم در انتخابات در میان اقلیت رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی با در نظر گرفتن اوباما, صدای خارج از چارچوب و چرخاندن کلمات خود را برای گمراه کردن بیننده” کتی هیل اوباما ارتباطات مدیر در بیانیه ای گفت: پس از گزارش. “بهره ای از حقیقت در تبلیغات ما خواستار ایستگاه های تلویزیونی را به این تبلیغ پایین و توقف بازی به دست بد بازیگرانی که به دنبال ایجاد تفرقه و سردرگمی در میان مردم است.”

تبلیغات

هیل افزود که اوباما به هیچ وجه قصد حمایت از کسی در دموکراتیک ریاست جمهوری اوليه به عنوان او چند تن از دوستان در حال اجرا برای دفتر.

Patchen M. Haggerty, یک وکیل به نمایندگی از اوباما نیز به خارج از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه, مدیر اجرایی, چاد Banghart به آنها بگویید برای متوقف کردن بازی با رئیس جمهور سابق با توجه به آنها ندارد مجوز به استفاده از “نام تصویر, شباهت, صدا و [این] کتاب عبور است که به وضوح در نظر گرفته شده برای گمراه کردن مخاطبان هدف از تبلیغ را به باور که گذشت از کتاب صوتی یک بیانیه که توسط رئیس جمهور اوباما در طول ریاست جمهوری خود را.”

تبلیغات

در این نامه همچنین درخواست شده است که گروه “بلافاصله حذف” تبلیغ از دیدگاه, ارسال گزارش.

زیرا تبلیغ است سایه AF است و تلاش برای دستکاری سیاه رای دهندگان یک راوی شنیده می شود گفت: “جو بایدن وعده داده شده برای کمک به جامعه ما است. این یک دروغ بود. در اینجا رئیس جمهور اوباما.”

تبلیغات

آگهی سپس اجرا می شود صوتی اوباما خواندن یک پاساژ که نمی تواند به چیزی برای انجام با بایدن از کتاب رویاهای از پدر من. گذشت واقعی است “در مورد یک مکالمه او با یک آرایشگر در شیکاگو بود که او یک جامعه سازمان” پست گزارش.

از پست:

اوباما گذشت که شرح بدرفتاری از رای دهندگان توسط سیاستمداران اشاره به شکایت در مورد “کشت و زرع سیاست” و تاریخ در شیکاگو از سیاستمداران دموکرات در انتظار سیاه آرا با وجود فقیر مسکن فقیر فرصت های شغلی و خشونت پلیس.

آگهی repurposes یک حمله مشابه این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور زد در سال گذشته در چندین ایالت با بسیاری از سیاه و سیاستمداران از جمله گرجستان میشیگان و لوئیزیانا با توجه به PolitiFact . تاکتیک های مشابه با هدف کاهش سیاه مشارکت برای دموکرات ها بودند مورد استفاده در رادیو و آگهی های دیگر نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC بزرگ امریکا داد در سال 2017 ویژه خانه انتخابات در گرجستان است.

تبلیغات

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را کاملا وحشت زده است که جو بایدن خواهد شکست او در ماه نوامبر. تهمت و حتی خود را استیضاح با تلاش به زور به یک کشور دیگر به دروغ در مورد معاون رئیس جمهور” اندرو بیتس سخنگوی بایدن کمپین گفت: پست. “این آخرین مداخله در مقدماتی حزب دموکرات یکی از جان گذشته ترین و در عین حال یک نفرت تورنت از اطلاعات غلط توسط رئیس جمهور نوکران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>