NZ مقابل IND: این است چگونه Virat Kohli واکنش نشان داد و پس از از دست دادن بازی شیر یا خط در 2 آزمون مقابل نیوزیلند

تیم هند کاپیتان Virat Kohli بیان افکار خود را پس از از دست دادن بازی شیر یا خط در مقابل نیوزیلند در روز شنبه (29 فوریه) گفت که از طرف او آماده است تا به صورت همه چیز در دومین مسابقه تست در Hagley بیضی در Christchurch.

این Getsmart کاپیتان کین ویلیامسون برنده بازی شیر یا خط و دعوت هند به بت اول.

صحبت کردن در بازی شیر یا خط Kohli همچنین ادعا کرد که تمرکز اصلی تیم خود را در اجرای خود gameplan به درستی.

“ما را دگرگون اول. ما آماده برای انجام آن چیز چیز دشوار در آزمون به خصوص در شرایط که خود را” Kohli گفت.

“به عنوان ضربه زن ما نیاز به کشف کردن که چگونه به نمره اجرا می شود. که تا به افراد به نمره اجرا می شود و این همه در مورد اجرای آن را در اینجا.”

“ما نیست در اینجا نشان می دهد که ما می توانیم در این شرایط است. ما آن را انجام داده اند و ما فقط نیاز به اجرای همه چیز به درستی,” او اضافه شده است.

پس از از دست دادن اولین مسابقه تست با 10 ویکت کنندگان خواهد بود به دنبال رستگاری در بازی دوم از سری بازی.

هند نیز بدون ستاره هاي Ishant Sharma, که یک بار دیگر دچار یک راست مچ پا آسیب در آموزش.

دهلی هاي دگرگون خوب در هند net جلسه در روز پنج شنبه او را در هر نوع از آموزش در روز جمعه پس از اتهام اطلاع رسانی به مدیریت تیم خود را در مورد, درد, دست راست مچ پا و جایگزین شد Umesh Yadav در این بازی 11.

گردشگران نیز ساخته شده یک تغییر با Ravichandran Ashwin کاهش یافته برای Ravindra Jadeja.

بازی شیر یا خط کردم با تاخیر 45 دقیقه در, Christchurch, به علت بارش باران باعث دیر شروع به بازی.

صحبت کردن در بازی شیر یا خط کین ویلیامسون گفت: “ما در اینجا نگاه سطحی و تاریخچه آن و نمیفهمد تمام سرعت بود که راه را برای رفتن. وجود دارد باید به سرعت و گزاف گویی بنابراین فرصت کافی برای ما به نمره به عنوان به خوبی پس از آن سخت تا” کین ویلیامسون گفت.

بازی 11:

نیوزیلند (بازی XI): تام Latham, تام Blundell, کین ویلیامسون(c) راس Taylor, Henry نیکولز ضربه فیلم های پورنو کار Watling(w), Colin د Grandhomme تیم Southee, Neil Abramson, کایل Jamieson, ترنت, Karl

هند (با بازی XI): Prithvi Shaw, Mayank Agarwal, Cheteshwar Pujara, Virat Kohli(c) Ajinkya Rahane, Hanuma Vihari, Rishabh نفس نفس زدن(w), Ravindra Jadeja محمد شامی Umesh Yadav Jasprit Bumrah

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>