NZ مقابل IND: راوی بنارس توضیح دلیل Rishabh شلوار ورود بیش از داعش می سازد ؟ Saha در ولینگتون آزمون

هند سر مربی راوی بنارس نشان داده است به همین دلیل تیم مدیریت تصمیم به رفتن با Rishabh نفس نفس زدن بیش از داعش می سازد ؟ Saha در ولینگتون آزمون.

بنارس در آستانه هند تست دوم دیدار مقابل نیوزیلند ادعا کرد که تنها هدف را انتخاب کنید نفس نفس زدن در بازی 11 بود برای مقابله با کیوی سرعت حمله.

“ما رفت (داعش می سازد؟) Saha در هند به دلیل وجود خواهد داشت بسیاری از چرخش و تبدیل آهنگ های که در آن گزاف گویی می تواند ناهموار شما نیاز به یک دروازه بان با تجربه و Saha است به صداقت یکی از بهترین اطراف” راوی بیان شد که توسط PTI.

“اما زمانی که شما می آیند در اینجا وجود دارد این است که خیلی از چرخش بولینگ. تاکید بر سریع بولینگ و سپس پنبه حلاجی شده می شود یک عامل کلیدی است.”

“به علاوه این واقعیت است که او (نفس نفس زدن) یک چپ دست و تهاجمی رودخانه پایین تر جهت. که کج ترازو به نفع او در اینجا,” او اضافه شده است.

راوی سپس به اضافه کردن چگونه به از دست دادن این آزمون برای اولین بار در این مد به شما کمک در باز کردن طرز فکر بازیکنان خود را.\

“شرایط در تماس کریکت و سفید-توپ کریکت به طور کامل متفاوت است. به خصوص در نیوزیلند و انگلستان هر تیم می تواند در حالی که به acclimatise. ما outplayed در آزمون اول. من همیشه بر این باورند هنگامی که شما در یک اجرای خوب یک لرزش مانند است که می تواند خوب به دلیل آن باز می شود طرز فکر خود را” بنارس گفت.

“هنگامی که شما در جاده هستند برنده شدن در همه زمان ها شما می توانید یک بسته طرز فکر. در اینجا هنگامی که شما را دیده اند و آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد چیزی است که به یاد بگیرند. این درس خوبی است و من مطمئن هستم که بچه ها برای فردا,” او اضافه شده است.

همانطور که برای بازی Getsmart را شکست داد و هند با 10 ویکت را 1-0 سرب در دو بازی سری تست.

دو تیم بازی خواهد کرد 2 تست در Hagley بیضی, Christchurch, شروع, شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>