NYPD ‘توقف-و-Frisk’ تعداد تا 22 درصد در سال 2019


عکس: ادواردو Munoz Alvarez (گتی ایماژ)

بحث “توقف-و-frisk” سیاست از اداره پلیس نیویورک به صرف مقدار زیادی از زمان در این خبر به تازگی به عنوان سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار—که در حال حاضر در حال اجرا برای رئیس جمهور شده است بارها و بارها به نام به وظیفه سیاست او پشتیبانی می کند تا این اواخر.

بلومبرگ هم در مورد چهره در سیاست بازگشت در ماه نوامبر به عنوان نیویورک تایمز پس از آن اشاره کرد:

جلوتر از پتانسیل دموکراتیک ریاست شهردار سابق Michael R. بلومبرگ از نیویورک در روز یکشنبه معکوس خود را دیرینه پشتیبانی از تهاجمی “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی است که او برای یک دهه و که منجر به نامتناسب توقف از سیاه پوست و لاتین مردم در سراسر شهرستان.

“من اشتباه بود” آقای بلومبرگ اعلام کرد. “و من متاسفم.”

سخنرانی آقای بلومبرگ برای اولین بار پس از او دوباره ظهور به عنوان یک ممکن است نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد قابل توجه امتیاز توسط 77 ساله میلیاردر شناخته شده نیست و به خود شک و تردید: که یک ستون از 12 سال mayoralty یک اشتباه بود که او در حال حاضر تاسف. همچنین در برخی از راه, آخرین کلمه در دوران تهاجمی پلیس در شهر نیویورک آغاز شد که یک نسل پیش تحت شهردار سابق رودلف W. جولیانی — اگر خرید اینترنتی در محله هنوز هم احساس به این روز.

تبلیغات

تاکید در آخرین بخش از این نقل قول خود من است. بدون در نظر گرفتن چگونه بلومبرگ در حال حاضر در تلاش برای پاک کردن تصویر خود و طلاق خود را از توقف-و-frisk این سیاست بحث انگیز است که هنوز هم در محل در NYPD و حتی بدتر از این تعداد توقف و frisks شروع به پریدن کرد تا با 22 درصد در 2019, با توجه به گزارش منتشر شده توسط گروه جمعه.

وجود دارد 13,459 توقف-و-frisks گزارش در سال 2019 است و 2,451 بیش از 11,008 گزارش در سال 2018—و یا پرش از 22 درصد است.

تبلیغات

این مهم است که توجه داشته باشید که این تعداد حوادث “گزارش” است و ممکن است نمایندگی واقعی از چند بار توقف-و-frisk در واقع اتفاق افتاده است چرا که به عنوان یک وسیله از تلاش برای تطهیر افزایش اعداد, New York Daily News گزارش NYPD “گفت: 2019 افزایش است بعید است به یک افزایش واقعی در متوقف می شود اما نه دقیق تر و کامل گزارش’ — استنتاج است که پایین تر از توقف شماره در سال های گذشته ممکن است نادرست.”

در بیانیه این اداره گفت: “این گروه دارای افزایش آن حسابرسی و رعایت معیارهای و همچنین توسعه آموزش به آدرس متوقف می شود و گزارش دهی مناسب. در نتیجه درک بهتر از یک منطقه بسیار پیچیده قانون اصلاح سوء تفاهم رایج و بهتر گزارش.”

تبلیغات

نیست که اطمینان بخش?

خوب شاید نه.

کریس دونن حقوقی مدیر برای TECHFREEDOM گفت: اخبار روزانه که کم گزارش دهی تعداد توقف و frisks توسط NYPD جاری شده از ترس.

تبلیغات

“در حالی که افزایش توقف نگران کننده خواهد بود ما نگرانی بزرگتر این است که تعداد زیادی از متوقف می شود به سادگی در حال گزارش نشده توسط افسران” دان گفت: خروجی. “در حقیقت ده ها هزار نفر بیشتر نیویورکی ممکن است قربانیان توقف-و-frisk از این آمار و ارقام نشان می دهد.”

هنوز هم تعداد بسیار پایین تر از 694,482 توقف-و-frisks که انجام شد در سال 2011 زمانی که استفاده از این تمرین بود که در اوج خود و هنوز هم پایین تر از 191,851 متوقف می شود که اتفاق افتاده در سال 2013—همان سال فدرال قاضی Shira A. Scheindlin حکومت که توقف-و-frisk شد, خلاف قانون اساسی, نقض متمم چهارم قانون اساسی حقوق از نیویورک و نژادی تبعیض آمیز—نقض حفاظت در برابر بند از متمم چهارم قانون اساسی.

تبلیغات

که این عمل همچنان بسیار مأیوس کننده است. که تأثیر منفی و سیاه و قهوه ای جمعیت یک واقعیت است.

که به آن نیاز دارد برای جلوگیری از انجیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su