افسر NYPD برای بار دوم ظاهر می شود به گیاه ماری جوانا در ماشین افراد


Illustration for article titled NYPD Officer Caught for Second Time Appearing to Plant Marijuana in Black Peoples Car

تصویر: رهگیری

سیاه مردم را آشفته و اغلب فرار رابطه با اجرای قانون است. ما سفید همتایان اغلب مشاهده این درگیری بین پلیس و عامیانه از طریق یک لنز امتیاز باعث آنها را به ارائه پیشنهادات هیچ کس از آنها خواست تا برای خود از جمله رفتن به ضرب المثل: “اگر شما هیچ کار اشتباهی انجام داده شما باید چیزی برای نگرانی در مورد.”

کسانی که مردم سفید دیدار باید افسر NYPD Kyle اریکسون. در یک ویدئو که به تازگی منتشر شده و توسط The Intercept, اریکسون گیر بدن خود دوربین ظاهر می شود برای برنامه ریزیt ماری جوانا در ماشین سیاه مردم او و شریک زندگی خود را المر Pastran کشیده بود بیش از. فیلم نشان می دهد اریکسون ادعا او بوی علف هرز در ماشین خواستار به جستجوی اتومبیل و تبدیل شدن به صدای رسا نا امید پس از پیدا کردن اتومبیل ظاهرا تمیز…. و در مورد همه که نیست به اندازه کافی مشکوک این دومین بار است که این اتفاق افتاده است.

تبلیغات

در نوامبر سال 2018 های نیویورک تایمز به چاپ مقاله است که شامل بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم نشان اریکسون و Pastran داشتن کشیده بیش از یک ماشین متفاوت پر از مردم سیاه و جستجوی وسیله نقلیه برای علف های هرز.

از زمان:

در فوریه. 28 دو افسر از استاتن آیلند را 120 حوزه کایل اریکسون و المر Pastran متوقف BMW sedan. افسران گفت: windows بودند بیش از حد رنگی و ماشین تبدیل شده بود و بدون علامت. چهار جوان مردان سیاه و سفید در داخل بودند.

آن را به نظر می رسد که حداقل در برخی از مردان جوان در ماشین بوده است سیگار کشیدن ماری جوانا که در آنها بستری شده در طول توقف. اما مردان جوان گفت: ماموران آنها تا به حال فقط به پایان رسید و اصرار داشت وجود ندارد هر بیشتر ماری جوانا در ماشین. “من درک نیست که به دروغ به” افسر Pastran پاسخ داد. “من می دانم که وجود دارد این است که علف های هرز در ماشین. من بوی آن است.”

او و شریک زندگی خود را جستجو BMW. افسر Pastran جستجو در عقب-صندلی منطقه و اعلام کرد او تا به حال هیچ چیزی یافت نشد. افسر اریکسون که دوربین خاموش در وسط جست و نگاه در صندلی عقب و ظاهرا هیچ چیزی یافت نشد.

پس از چند دقیقه آقای Kuyateh راننده فریاد زد که افسر اریکسون قرار داده شده بود چیزی در ماشین خود را. او دستگیر شد و به اتهام مانع تحقیقات پلیس است.

افسر اریکسون سپس گفت: او را کشف کرده بود یک سیگار ماری جوانا که او مدعی شده بود سوزش در کف پشت صندلی راننده. آن را در همان منطقه افسر Pastran در حال حاضر جستجو او را که منجر به اعلام “به نظر می رسد بسیار روشن است.” افسر اریکسون دوربین پشت در فقط قبل از او ساخته شده کشف.

تبلیغات

بله در این ویدئو (که می تواند در اینجا), Lasou Kuyateh شنیده می شود دیوانه وار و بارها و بارها خواستار اریکسون برای قرار دادن چیزی در ماشین خود را اما که نمی شود او را از دستگیر شدن و گذراندن دو هفته در زندان با توجه به بار.

در ضمن در این ویدئو اریکسون شنیده می شود frustratingly گفت: به شریک زندگی خود را “ما باید برای پیدا کردن چیزی است,” او گفت:. “شما می دانید منظورم چیست؟” دقیقه بعد—پس از فعال سازی مجدد بدن خود را-مخفی شده بود خاموش به دلایلی که بعدا توضیح می دهد که به یک قاضی بود که با توجه به “ویژگی های دشواری”—اریکسون شنیده است و گفت: “همه حق این بود که در پشت صندلی در طبقه. این یک سیگار ماری جوانا, آن را روشن فقط به حال به آن را قرار داده است.”

تبلیغات

خوشبختانه در طول یک pretrial شنوایی بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم وارد شد شواهد باعث دادستان به رها کردن در اختیار داشتن اتهامات علیه Kuyateh بود که 19 و توصیه می کنند که اریکسون گرفتن یک وکیل. متاسفانه یک بررسی داخلی توسط اداره پلیس نیویورک نشان داد که هیچ سوء رخ داده بود.

ویدیو جدید منتشر شده توسط رهگیری نشان می دهد همان دو افسر در طول توقف دیگری که صورت گرفت تنها چند هفته پس از اولین. در این زمان آنها بازداشت جیسون Serrano بود که نشسته در صندلی مسافر از دوستان خود را ، یک بار دیگر بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم نشان می دهد که افسران این ادعا که بوی علف هرز جستجو ماشین برای چند دقیقه در ابتدا پیدا کردن چیزی و سپس ناگهان “پیدا کردن دقیقا آنچه که آنها به دنبال. تنها در این فیلم (که می تواند در اینجا), اریکسون دیده می شود مثل روز روشن, کاشت یک قطعه کوچک از ماری جوانا در جام دارنده خودرو است.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ چیز برای گفتن در این ویدیو صحبت می کند برای خود” Serrano گفت: رهگیری در مصاحبه اخیر خود و پس از او نشان داده شده است این فیلم توسط وکلای با کمک حقوقی جامعه است. “من نمی باید هیچ ماری جوانا, من تا به حال هیچ علف های هرز, من تا به حال هیچ مواد مخدر نبودم رانندگی نبود من ماشین عقب بود را شکسته است.”

Serrano بود و دوره نقاهت بعد از عمل جراحی شکم پس از چاقو و شنیده می شود بیان به افسران که او می تواند “به سختی حرکت می کند” زمانی که آنها از او خواست به گام از اتومبیل به طوری که آنها می توانید شروع به جستجوی خود را.

تبلیغات

“آنها گفت: من مقاومت در برابر بازداشت اما من فقط نمی خواهم به آمار زمین تنها چیزی که فکر میکردم این بود” Serrano گفت: با اشاره به معده اش. “من هنوز هم تا به حال کالاهای اساسی در من. … من حتی نمی تواند ایستاده راست.”

متاسفانه Serrano قبل از داشتن هر گونه آگاهی از بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم در حال حاضر گرفته شده درخواست رسیدگی به اجتناب از زمان زندان. حتی بیشتر مایه تاسف است این واقعیت است که این دو افسر در سوال هنوز هم در کار رایگان برای قربانی دیگر سیاه رانندگان.

تبلیغات

بنابراین مردم سفید می تواند به توقف گفتن مردم سیاه و سفید است که ما باید چیزی برای ترس از پلیس اگر ما بی گناه هستند; که ایده آشکارا غلط است و نشان داده شده است که چنین وقت و زمان دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de