نیویورک سرفه تا 1 میلیون دلار در حل و فصل با معلمان هدفمند برای ‘لب گنده,’ ‘پوشک مو’


تصویر: شاتر

در یک دنیای کامل بودن مصر نژادپرستانه را رد صلاحیت افرادی مانند Minerva Zanca همیشه از کار کردن در سیستم مدارس دولتی. متاسفانه نه تنها او هزینه درآمد کافی شاغل اما او این اصل را در تابه دبیرستان آمریکایی در کوئینز n. y.—و او را به اتهام رفتار نژادپرستانه فقط هزینه های این شهرستان بیش از یک میلیون دلار و پس از آن به حل و فصل را به نمایندگی خود را با کارمندان سابق.

نیویورک دیلی نیوز گزارش که Zanca عمدا هدفمند سیاه معلمان و دستیاران با “نژادپرستانه و توهین و تلافی” از آنجا که این دقیقا همان نوع از چیزی که نژادپرست مدیران مدرسه تمایل به انجام:

سنگین پرداخت می آید پس از فدرال و وزارت دادگستری در زمینه طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره آموزش و پرورش شهرستان در سال 2016 برای اجازه دادن به یک “الگو و عمل تبعیض” به شکوفا در پان آمریکن دبیرستان طول 2012-13 سال تحصیلی.

سه معلمان و یک دستیار اصلی گفت: آنها دچار خشم سابق مدیر مدرسه Minerva Zanca بود که گفته مصمم به زور کردن معلمان با منفی ارزیابی عملکرد.

تبلیغات

معاون سابق مدیر آنتونی ریکاردو همچنین مدعی است که او خارج از مدرسه توسط امنیت پس از او حاضر به دادن سه, سیاه, معلمان ضعیف ارزیابی. به نوبه خود او موفق به دریافت یک خود و اهدا شد $175,000 حل و فصل با توجه به سخنگوی از شهر قانون بخش.

نیز وجود دارد که این اتهامات که ما گزارش در زمانی که آنها برای اولین بار ظاهر در سال 2016:

Zanca گفت که گفته ریکاردو که یک معلم هدر Highwater, “شبیه گوریل در یک ژاکت.” او همچنین متهم درخواست ریکاردو اگر او تا به حال دیده می شود معلم جان فلاناگان “بزرگ لب لرزش” در طول یک جلسه.

او همچنین گفته شده نظرات در مورد Highwater مو و گفت که او هرگز نمی توانست “[f—king] پوشک مو.”

به عنوان یک نتیجه از این اقدامات هایتاور دریافت خواهد کرد $362,500 پرداخت در حالی که فلاناگان را دریافت خواهد کرد $500,000 شهر قانون بخش تایید کرد.

در یک بیانیه رسمی ارائه شده برای اخبار روزانه, اما به نظر می رسد که بخش حل و فصل دعوی در دادگاه در حالی که امتناع از اذعان به این که تبعیض از هر نوع که تا کنون صورت گرفته است.

“وزارت آموزش و پرورش متعهد به حمایت از مردم در تمام زمینه های. بر اساس ارزیابی ما این معلمان بودند نه تبعیض. طرفین تصمیم گرفته اند که برای پایان دادن به این ماده قانونی بود که در بهترین منافع خود را.”

تبلیغات

یکی از Zanca را قربانیان سابق, معلم, لیزا-Erika جیمز خودداری کرده است به حل و فصل تا کنون و او را مورد محاکمه در ماه فوریه است. فدرال وزارت دادگستری این پرونده نیز در این شهر فعال باقی می ماند و دولت فدرال به دنبال به منظور جلوگیری از این نوع از چیزی که از وقوع دوباره در آینده.

اگر تنها نژاد پرستی تا به حال درمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de