پرستاران و پزشکان احساس فشار به عنوان ویروس مسابقات از طریق آریزونا

توسط باب کریستی و جاش Hoffner, آسوشیتد پرس

ققنوس — آنها را دیدم شوم عکس: بیمارستان ها شلوغ و خسته پرستاران بدن تا ستون در morgues. آن دور در نیویورک و شمال ایتالیا و دیگر نقاط دوردست است.

در حال حاضر پس از سه ماه از نگرانی در انتظار و آماده سازی آریزونا پرستاران و پزشکان در خط مقدم به عنوان coronavirus ریپ از طریق وزارت امور خارجه و آن را یکی از نقاط داغ. چکه چند ویروس بیماران در ماه مارس شد یک جریان ثابت از دو هفته پس از آریزونا دولتی mlb به پایان رسید و اقامت-صفحه اصلی سفارش در اواسط ماه مه و اجازه اکثر کسب و کار به بازگشایی و در حال حاضر به یک معضل با هیچ پایانی در چشم.

یک بخش مراقبت های پرستار در مترو ققنوس گفت که او گریه می کند وقتی که او فکر می کند در مورد تمام افرادی که فوت کرده اند از این ویروس در بیمارستان و یا این بار او چنگ وحشت زده بیمار دست در طول لولهگذاری. کادر پزشکی توصیف شلوغ اتاق اورژانس که در آن بیماران در حال قرار دادن بر روی هواکش انتظار برای یک نقطه در واحد مراقبت های ویژه به باز کردن. وجود دارد گریان وداع از طریق یک پنجره پاسیو در توسان.

آنجلا Muzzy با 31 سال تجربه گفت: او می گوید جوانتر پرستاران آنها را به یاد داشته باشید نقش خود را کمک به مردم در طول تاریخی ملی بحران است.

“ما در حال مراقبت از پزشکان که قرارداد این, ما در حال مراقبت از مادران است. هفته گذشته ما انصراف حمایت از زندگی یک زن 48 ساله مادر و من ایستاده بود در خارج وجود دارد با 17 سال سن به عنوان پسر او گذشت گفت:” Muzzy یک پرستار متخصص بالینی در جنوب آریزونا توسان مرکز پزشکی که در آن تمام 20 از 36 تخت ICU اختصاص داده شده به ویروس بیماران هستند.

بیمارستان در سراسر آریزونا دولت بیش از 7 میلیون نفر از مردم صرف شش هفته مستند و نزدیک به دو ماه ممنوعیت اعمال جراحی الکتیو آماده شدن برای موج که ظاهر می شود در حال حاضر. آنها جلا اضطراری برنامه ای که نیاز به آنها را به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند به افزایش ظرفیت تا 50%. آنها نگردند تا در ماسک و روپوش و حرفه ای آموزش دیده است که به طور معمول کار در اتاق عمل و یا مناطق دیگر برای مراقبت از بیماران مبتلا به ویروس. دکتر لیزا گلدبرگ مدیر توسان مرکز پزشکی اورژانس گفت: کارکنان خود را آموزش دیده و آماده شده است.

در ضمن Ducey یک جمهوری خواه استدلال تعطیلی او دستور داده بود آهسته گسترش این بیماری و بیمارستان ها در حال حاضر بسیار بهتر آماده شده است. در حالی که او بر نیاز به اجتماعی فاصله او مقاومت پوشیدن ماسک خود را در مکان حتی به عنوان موارد نصب شده حلاجی دور تماس با برخی از شهرستانها به آنها اجازه می دهد به نیاز به ماسک.

هنگامی که در مورد افزایش شد غیر ممکن است به چشم پوشی از Ducey معکوس خود در تاریخ 18 ژوئن و اجازه شهرها و استان ها نیاز به ماسک در اما نیست مسئله یک ایالت سفارش. بیشتر آنها از جمله ققنوس, توسان و یوما و شهرستان ها است که آنها را احاطه کرده.

امروز بیمارستان ایالتی در حال پر کردن با بیماران مبتلا به برخی از شدت بیمار است. دولت تا به حال بیش از 70000 مورد تأیید همانطور که از شنبه تا فقط از بیش از 20 ، 000 در ماه ژوئن 1. هزاران نفر هستند که گزارش شده هر روز 1,535 نفر کشته شده اند.

بیش از 2400 نفر در بیمارستان بستری هستند و با کروناویروس در این هفته از حدود 1000 سه هفته پیش. بیش از 600 تخت ICU پر شد با ویروس بیماران در این هفته دو سوم از آنها در هواکش و تسکین یافته.

آریزونا است فقط بیش از 200 خالی ICU تخت از حدود 1600 در دولت است. بیشتر در حال اضافه شده به بيمارستان بریس برای سیل بیماران مبتلا به تازگی مردم به آرامی دریافت مریض تر. سفر پرستاران استخدام شده از کشورهای دیگر به عقب overworked کارکنان.

“این است که با حداکثر سرعت دویدن این است که یک مسابقه دو ماراتون. در واقع آن را فوق العاده ماراتن” گلدبرگ گفت.

مرگ است که همیشه حاضر در Icu اما با ویروس بیماران آن است که حتی بیشتر شایع است و اغلب خسته کننده و بیرون کشیده شده.

بیماران هواکش قرار داده است و در اصل یک پزشکی ناشی از دولت به حالت تعلیق در انیمیشن به عنوان دستگاه تنفس خود را برای ویروس زده ریه ها. آنها رو به چند IVs و تخلیه با یک لوله پایین گلو خود را. آنها می توانند اقامت در ICU برای هفته ها یا ماه.

پرستاران راه رفتن را به واحدهای خود را برای 12 ساعت شیفت دنده در لباس, ماسک, دستکش و عینک و وارد یک دیگر دنیوی تنظیم. بیماران قطع از خانواده های خود و اغلب همه واقعیت است. آنها اغلب بدبختانه بر روی معده خود را برای ساعت در یک زمان حرکت می کند به نام proning تبدیل شده است که رفتن به برای کمک به آن دسته از بیماران تنفس است اما یک کار خسته کننده است که می تواند شش تا هشت پرستاران تنفسی درمانگران و پزشکان برای به انجام رساندن.

برای پرستاران برخی از سخت ترین مرگ و میر کسانی که از جوان قبلا سالم بیماران از جمله یک زن و کمتر از 25 سال که از درگذشت در اسکاتسدیل آریزونا.

او رو به وخامت گذاشته و به سرعت گفت: کارولین Maloney یک پرستار در HonorHealth را Scottsdale Osborn مرکز پزشکی با 28 سال سابقه کار در Icu. “و آن را بسیار عاطفی,” او گفت:. “من می دانم که یک پرستار به طور خاص نمی تواند حتی در مورد آن صحبت کنید.

“آنها در حال دیدن این دست و آن دلسردکننده برای آنها را به ببینید که زمانی که همسالان خود هستند و در تخت بیمارستان و آنها را به مراقبت از آنها” مالونی گفت.

او گفت که او در بیمارستان است دیدن “نتایج شگفت انگیز” و بیشتر از او مراقبت ويژه بيماران در دوره نقاهت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

خانواده از ویروس بیماران به طور کلی مجاز نیست بالین بازديد ترک آن را به مراقبان به ترتیب تلفن تماس و FaceTime از طریق لینک کامپیوتر قرص. بیمارستان در توسان یک مورد نادر که در آن خانواده ها می توانند با مراجعه عزیزان خود را — حداقل از طریق یک پنجره. که به دلیل آن است که یک مرکز و در درجه اول یک داستان با تمام ICU اتاق در سطح زمین. هر یک دارای یک حیاط کوچک با ویندوز.

از آن جایی که Muzzy اغلب منجر اعضای خانواده آنها به عنوان خداحافظی به یک دوست خود را پس از تصمیم گیری برای پایان دادن به مراقبت.

“من می گویند آن را از لحاظ فیزیکی, عاطفی, روانی, روحی, تخلیه,” او گفت:. “ما پرستاران آنهایی که انجام 12½ ساعت شیفت آنها تحمل این در روز و روز را. آنها شگفت انگیز است. آنها بسیار قوی است.”

اما نه نشکن.

یک پرستار ICU که احساسی بازگو برگزاری وحشت زده بیمار دست در طول لولهگذاری توصیف شرایط به آسوشیتد پرس در مورد او غرق ققنوس-منطقه ICU در شرایط نام او استفاده نمی شود چرا که کارفرما او را محدود می کند صحبت کردن با رسانه ها.

او را تسهیل FaceTime تماس با دور از خانواده و در برخورد با ثابت له از بیماران رفت از این بسته بندی شده اورژانس به ويژه پس از آن به کلی پرستاری طبقه اگر آنها نشان می دهد بهبود و یا به سردخانه اگر آنها نمی.

مانند Maloney و Muzzy او گفت: مدیران باید نصب قوی, روش های ایمنی برای کارکنان و مقدار زیادی از تجهیزات حفاظتی اما او می گوید تلفات از بیمار و در حال مرگ بیماران در حال تبدیل شدن به یک سویه.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک تغییر که در آن مردم نمی میرند,” او گفت:. “این وحشتناک است. پرستاران فقط بی حس از آن است.”

“من هرگز دیده می شود بسیاری از مردم می میرند. در هر روز است.”

در یک مورد یک زن در 40s خود را به اورژانس رفت و با کروناویروس علائم مورد آزمایش قرار گرفت و پس از آن به خانه فرستاد. او خانواده بیمار نیز هست و او آمد به استروژن به عنوان وضعیت او بدتر شده است. سپس او گرفته شده بود به ICU. او در ابتدا مقاومت بودن انتوبه و پرستار به نام بیمار, خواهر و پسر به ارائه به روز رسانی.

“او گفت:” من واقعا می ترسم به انتوبه.’ من گفت: من می دانم. او گفت: “شما ماندن در اینجا نگه دارید دست من ؟ من قول می دهم من OK.'” پرستار گفت:. “و سپس او به طول انجامید دو هفته و نیم و ما همه چیز را … ما همه چیز و او به پایان رسید تا در حال مرگ است. این مسائل که تمام وقت تمام وقت.”

Hoffner گزارش از Yankton, South Dakota.