قطعات takeaways: مایکل پورتر جونیور می شود مچ پا ترساندن دنور سیاهی “هیچ بهانه” فرهنگ

میلواکی – دنور احساس خوب باز گشت بود لحظه ای قطع در اوایل سه ماهه چهارم جمعه شب هنگامی که قطعات rookie مایکل پورتر جونیور رفت تا مسابقه یک لیآپ و نورد راست خود مچ پا در فرود.

به نظر نمی رسد به هر چیزی قابل توجهی که بلافاصله پس از پیروزی.

“من فکر می کنم او نورد مچ پا خود را کمی” قطعات مربی مایکل مالون گفت. “او را در روحیه خوبی به عقب وجود دارد فکر نمی کنم این چیزی جدی است.”

پورتر نمی بازگشت بیش از نهایی 10:27 دنور جاده پیروزی در ابتدا پس از نوشتن در درد بر روی زمین است.

پرسید: چگونه او احساس پورتر گفت: مونتاژ خبرنگاران گفت: “من خوب من فکر می کنم من فقط نورد مچ پا من اما من خوب هستم.”

پورتر که به پایان رسید این بازی با 15 امتیاز و 11 پرتاب ریباند راه می رفت کمرویی از رختکن پس از جلسه با خبرنگاران. در حال حاضر پایین استارت جمال موری و پل Millsap همراه با کلید ذخیره Mason Plumlee, ناگتس بیمار می تواند به از دست دادن یکی دیگر از عوامل عنوان به روز یکشنبه 10:30 صبح (MST) نکته های خاموش در برابر دیترویت.

چه بهانه?

قطعات سوپراستار مرکز نیکولا Jokic در زمان umbrage در postgame سوال نشان می دهد که آنها انتظار می رود را به نفع خود شب جمعه. در نظر او این بود که بی ربط که آنها بدست می خواهم به هتل خود در 4:30 صبح زیر پنج شنبه پیروزی یوتا شد پایین سه شروع شد و رو به بهترین تیم در NBA.

“چرا ما نمی تواند پیروز شود؟” Jokic گفت: رشد متحرک بیشتر به عنوان پاسخ خود را نورد. “ما ثابت کنید اشتباه است. شما اصلا به بازی ” من (جاوا) از دست دادن این یکی.’ ما فقط می خواهم به رقابت بپردازند. ما می توانیم بهانه آن دوم back-to-back, بهترین جرم بهترین دفاع در NBA Giannis (Antetokounmpo) بازی شگفت انگیز (Khris) منچستر بازی شگفت انگیز (اریک) Bledsoe بازی شگفت انگیز بنابراین ما تا به حال بسیاری از بهانه. اما ما فقط نمی خواهید به ترک.”

پاسخ های متنوع در سراسر اتاق قفل کردن در مورد چگونه ناگتس قادر به برنده شدن در هفتمین بازی متوالی در شب دوم از یک بازگشت به عقب و یا فرهنگ را قادر می سازد که چنین پیروزی. همه آنها را گفتن.

“ما می دانیم که این چه کار حمل هنگامی که شما ثبت نام که در قرارداد به آن را دریافت و یا دریافت پیش نویس” گفت: مونته موریس که به ثمر رساند 14 امتیاز در 5 و 9 از این زمینه است. “همه ما شمارش خارج است. مربی به ما گفت که در وگاس یا چیزی گسترش بود منهای-12. مردم می گفتند ما حتی نمی باید یک فرصت است. من می دانم که چگونه قادر به ما هستند.”

نه همه قطعات که بازی رسیده دو چهره است. آخرین باری که یک تیم حداقل نه بازیکن که همه را به ثمر رساند حداقل 10 امتیاز بود Phoenix Suns در سال 1994. بسیاری از این تیم گفت: آنها هرگز بخشی از چنین یک شاهکار است.

از ویل بارتون دیدگاه بهانه هستند فقط چیزی قطعات تمایلی به تن. خود را داده تابآوری در back-to-back شرایط, آن را سخت به استدلال می کنند با بارتون.

“در پایان روز, ما احساس ما یکی از بهترین تیم ها در لیگ,” بارتون گفت. “ردیف بالا تیم را ندارد بهانه تعقیب آنچه که ما در حال تلاش برای تعقیب. شما همیشه انتظار برای برنده شدن در ذهن ما مهم نیست که چه کسی دیگری فکر می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de