قطعات rookie مایکل پورتر جونیور می گوید NBA وقفه کمک به مچ پا خود را درمان

قطعات rookie مایکل پورتر جونیور روز پنجشنبه گفت که حق آسیب مچ پا او رنج می برد در میلواکی در Jan. 31 بود “بدتر از من فکر کردم” و این که او بازی را از طریق درد هنگامی که او بازگشت و پس از این همه ستاره.

پورتر به نام NBA وقفه یک برکت و رحمت در لباس مبدل است که به دلیل. پس از NBA به حالت تعلیق در فصل بیش از سه هفته پیش پورتر در حال حاضر بازگشت به خانه در Columbia Mo. گفت: او را به صرف زمان قابل توجهی در ورزشگاه کار بر روی بازی خود را. او گفت: در این زمان نیز مجاز برای مچ پا خود را به درستی التیام بخشد.

پورتر که صرف یک فصل در ایالت میسوری گفت: او یک خصوصی بدنسازی که او می تواند دسترسی به هر زمان که او می خواهد.

“من به معنای واقعی کلمه در ورزشگاه فقط تا آنجا که من در دنور است که واقعا خوب” پورتر گفت: در ارتفاع دیجیتال نشان می دهد. “من احساس می کنم واقعا نمی زیادی از دست داده. و آن را به خوبی برای مچ پا من هم چون شما می دانید من مچ پا بود و هنوز نوع از درد.”

پس از فرود ناشیانه در نیمه دوم در برابر دلار پورتر از دست رفته دنور شش بازی منجر به شکست همه ستاره. هنگامی که او بازگشت در شهر اوکلاهما در فوریه. 21 او در دقیقه پراکنده شدند قبل از NBA تعلیق.

“من نوع استفاده از این زمان به عنوان مفید به من به بقیه که مچ پا” پورتر گفت. “این خیلی بد پیچ خوردگی بدتر از من فکر کردم. آن را خوب شده است فقط قادر به بدن من به حق و همه چیز.

“آره من بازی را از طریق بسیاری از درد” او اضافه شده است. “به خصوص کاشت بر روی آن و برش. که سخت بود برای من. من احساس می کنم نیاز به بازی, بدیهی است.”

در خرابی او گفت: او در حال آماده شدن برای مسابقات NBA 2K است که جمعه شب در ESPN. پورتر یک شماره 12 دانه درو شماره 5 دانه Devin بوکر از ققنوس.

بوکر را بدنام پرنیان اما پورتر دوست داشت شانس خود را.

“من فقط به طور طبیعی در 2K,” او گفت:. “این نوع از عجیب و غریب. 2K اگر شما خوب در واقعی بسکتبال مانند آن را ترجمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im