قطعات انتشار بیانیه ای در پی جورج فلوید تظاهرات پرداختن کشور “مداوم میراث نژادپرستی”

Kroenke ورزش و سرگرمی منتشر شد بیانیه ای در محکومیت نژادپرستی و نفرت از اواخر یکشنبه شب به عنوان چهارمین شب اعتراضات در پی جورج فلوید مرگ roiled در دنور.

“ملت ما این است که در ماتم و درد به عنوان ما همچنان به مبارزه با این میراث ماندگار نژادپرستی و نژادی و نابرابری” انتشار جزئیات. با استناد به legacies of Jesse Owens, جکی رابینسون و محمد علی KSE گفت: ورزش می تواند متحد و درمان است.

“استقبال از تنوع و انطباق تفاوت ایجاد سمفونیک تمام علائم یک هسته فضیلت از هر تیم” آن را ادامه داد.

“این است که ما عمیق ترین امیدواریم که این وقایع وحشتناک ما متحد و شروع صادقانه و دشوار گفتمان بین بردن نفرت. هر یک از ما نقشی در تحقق دکتر مارتین لوتر کینگ طولانی معوق رویای کردند.” KSE گفت: این امر در ادامه کار با فعالان جامعه مدنی و گروه های مدافع حقوق.

“در ضمن افکار ما هستند با فلوید خانواده” KSE گفت. “آنها همچنین با همه آمریکایی ها که احساس به عنوان اینکه خود صدا و کرامت به خطر افتاده است با عدم تحمل.”

قطعات پیوست تیمبرولوز Cavs رزمندگان اورلئانز و پیستون, در میان دیگران, در پاسخ به این تظاهرات که درگیر ملت پس از فلوید را به قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>