قطعات ترجیح مستقیم-به-حذفی فرمت NBA در نظر گرفته منابع می گویند

هر چه اتفاق می افتد این قطعات را در آغوش.

اما از صبح روز چهارشنبه ناگتس انتظار لیگ حکام به رای روز شنبه در یک پیشنهاد است که بازگشت 22 تیم به اورلاندو بازی هشت فصل به طور منظم, بازی امکان بازی در مسابقات را دنبال برگشتی.

هشت فصل به طور منظم, بازی, به دنبال یک پتانسیل بازی در مسابقات برای شماره 8 دانه را تعیین اسپایر برای postseason. در علاوه بر این به زمان حذفی تیم پورتلند, New Orleans, ساکرامنتو سن آنتونیو و شیکاگو و واشنگتن باید داده شود شانس خود را برای کسب یک حذفی اسکله انتظار رای دادن. تمام شد در شش بازی شماره 8 دانه از زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد.

در این سناریو بازی در مسابقات (باعث اگر شماره 9 دانه از اتمام در چهار بازی از شماره 8 دانه) هیچ تاثیری در دنور postseason مسیر.

بازی شروع می شود در اطراف جولای 31, با توجه به آسوشیتد پرس. ورزشی اولین گزارش در انتظار رای 22-تیم طرح است.

اما از کجا که ترک قطعات بودند که 43-22 و 1.5 بازی برگشت از کلیپرز زمانی که فصل متوقف شده در مارس 11? برای شروع این تیم معتقد است که آن را در جای خوب.

NBA در نظر گرفته شروع مجدد فصل با استفاده از 20 تیم گروه-بازی با فرمت است که می تواند داده ام زیر .500 تیم همان فرصتی برای پیشبرد به دور دوم به عنوان قطعات. این تیم به شدت مخالف چنین یک فرمت با توجه به متعدد لیگ منابع و اعتقاد داشتند که آن را تضعیف موفقیت خود را در طول فصل به طور منظم.

تمام 30 تیم شد, نظرسنجی در یک ناشناس GM نظرسنجی در مورد یک پتانسیل بازگشت به بازی و قطعات رای به رفتن به طور مستقیم به پلی آف با توجه به دو لیگ منابع.

این منطقی ترین رای برای تیم مستحکم در آف; هیچ تیم حاضر در پلی آف می خواهم به گسترش حذفی ،

آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که چگونه NBA تعیین فصل به طور منظم برنامه ریزی, و این می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی قطعات. قبل از تعلیق دنور برنامه ریزی شده بود به بازی شش بعدی خود را در هشت بازی در جاده ها در برابر چهار حذفی تیم است. یکی از بازی های خانگی خود را در برابر کلیپرز در حال حاضر شماره 2 دانه.

NBA نمی تواند تکرار دقیق برنامه پس از هشت تیم نخواهد بود دعوت به اورلاندو. با این حال لیگ تصمیم می گیرد به دل کردن بازی فصل ناگتس در واقع می تواند پایان هر نقطه از شماره 2 به شماره 7 دانه. اما بذر تا حد زیادی بی ربط از آنجا که هیچ homecourt مزیت است.

قطعات مربی مایکل مالون, صحبت های روز گذشته در ارتفاع رادیو و تعیین یک جدول زمانی برای بازگشت به بازی.

“این برای تلفن های موبایل مانند در حال حاضر و دوباره این خواهد بود که تایید شده در پنج شنبه, شاید در جولای 1 ما باید نوعی از فعال اردوگاه آموزشی در دنور پس از چند هفته که من معتقدم که ما ممکن است به اورلاندو و سپس شروع به برخی از 5-5 اردوگاه های آموزشی برای یک زن و شوهر از هفته بازی چند نمایشگاه بازی و در حال حاضر آن را به دنبال بیشتر شبیه به ما بازی برخی از بازی فصل” او گفت:.

مهم تر از برنامه ریزی است matchup. این قطعات در حال حاضر میله میله به صورت شماره 6 موشک یک تیم است که در طول تاریخ با توجه به آنها مشکل است. از یوتا شهر اوکلاهما یا دالاس, هوستون است که احتمالا خود را به حداقل ایده آل دور اول سری و تیم بدون شک دوانی برای ترجیح matchups بیش نهایی هشت بازی.

دیگر مهم نیست که هنوز معلوم نیست چه اتفاقی می افتد با دنور دور اول انتخاب کنید که آن را به دست آورد و از هوستون در فوریه مهلت تجارت. آن را در حال حاضر No. 21, انتخاب کنید, اما ممکن است مشروط به جایی که راکت پایان نه جایی که آنها در حال حاضر هستند. از سوی دیگر چگونه می تواند NBA اختصاص پیش نویس موقعیت زمانی که همه 30 تیم نمی تواند بازی همان تعداد بازی ؟

روز پنج شنبه در NBA را به طور رسمی خود را به آدرس بازگشت-به-بازی بازی سناریو. محصولات فرعی از آن تصمیم گیری خواهد شد که برای مرتب کردن بعد.

آسوشیتد پرس کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>