قطعات جرم انفجار در پیروزی دفاع از قهرمان NBA تورنتو رپتورز

جنون از مارس فرود در پپسی مرکز در روز یکشنبه با حذفی-مانند شدت بین قطعات و تورنتو رپتورز.

زمانی که نیکولا Jokic تحویل کامل-دادگاه تصویب به کمک یک Gary هریس لیآپ در اواخر سه ماهه چهارم این عرصه گرفت. Jokic خود را به دست آورده 12th سه گانه-دو فصل و دنور در زمان پایین دفاع از NBA champions 133-118. هشت قطعات بازیکنان به ثمر رساند در دو چهره و ترکیب تیم برای یک فصل-بالا 38 کمک و 73 نیمه اول امتیاز.

رپتورز بدون مصدوم به مراکز Marc Gasol (همسترینگ) و Serge Ibaka (زانو) بودند مجبور به بازی توپ کوچک ایجاد حفره کوچکتر از مدافعان در برابر Jokic. قطعات all-star رونق با 23 امتیاز و 18 ریباند و 11 پاس گل. Jokic گره خورده است با LeBron James دوم-اکثر سه گانه-دونفره در NBA در این فصل است.

بازی برجسته دو تیم از جان گذشته برای یک bounce-back عملکرد. دنور وارد شده پس از 29 نقطه فاتح در کلیپرز در روز جمعه. تورنتو کاهش یافته مستقیم دو بازی خود در برابر دیگران و اورلئانز. هر یک حق رای دادن در حال مبارزه برای حفظ حذفی بذر در نزدیکی بالای مربوطه آن کنفرانس.

“وجود دارد هیچ وحشت” قطعات مربی مایکل مالون گفت. “ما همه نا امید در بازی L. A. ما همچنین می دانستند که نیست که ما شده اند در یک دوره طولانی از زمان, اما متاسفانه این اتفاق افتاد. شما باید برای یادگیری از آن.”

جمال موری تحت سلطه افتتاح 12 دقیقه. قطعات’ نقطه شروع گارد ساخته شده خود را برای اولین بار شش عکس از زمین از جمله پنج مستقیما از 3 نقطه محدوده به رکورد 17 سه ماهه اول امتیاز. قطعات آتش از عمق ضربه نه عکس های متوالی پشت قوس و آنها شروع دوم با 40 امتیاز.

Rookie مایکل پورتر جونیور بررسی در کمتر از چهار دقیقه به سمت چپ در سه ماهه اول. او به پایان رسید دو دست با شدت بهم زدن از طریق تماس با ما در سه ماهه سوم و تبدیل و یک فرصت است. پورتر آمار خط: 11 امتیاز و شش ریباند و سه پاس گل در 19 دقیقه از بازی. سه اولیه خطا در Mason Plumlee نیز منجر رزرو جلو Vlatko Cancar به کسب تعجب دقیقه (خود 13th, بازی ظاهر این فصل).

با وجود این قطعات’ در سه ماهه اول به ثمر رساند انفجار رپتورز ماند در فاصله قابل توجه در دوم و کایل لوری سه گانه در 4:36 گره خورده بازی در 60 هر کدام. اما موری معامله خود دست به رزرو کوچک به جلو Torrey کریگ که ریخت در 12 سه ماهه دوم امتیاز و دنور وارد halftime پیشرو 73-69 پشت فوق العاده توپ حرکت: 26 کمک در 27 عکس ساخته شده است.

“هر کس در تیم ما می خواهد به مانند که بازی و زمانی که ما در بهترین حالت” کریگ گفت. “بیشتر ما با هم بازی به عنوان یک تیم بیشتر سرگرم کننده در آن است بهتر است آن را به نظر می رسد و بهتر آن را احساس می کند.”

همه چیز رو chippy در سه ماهه سوم با سرعت بازی کند توسط یک جفت از مربیان’ چالش های, 13 ترکیب ناپاک تماس و طرفداران در یک فروخته عرصه اجازه نارضایتی خود را شناخته می شود (با صدای بلند) به officiating خدمه. دنور cracked 100 امتیاز برای شروع سه ماهه چهارم شد و جلوتر با تنها چهار امتیاز است.

اما این قطعات نیست ترک شود خود را یک بار در در سخت مبارزه یکشنبه پیروزی.

“ما ساخته شده بسیاری از عکس های خوب,” Jokic گفت. “همین دلیل است که ما برنده این بازی است.”

دنور آن را بدون شروع قدرت به جلو پل Millsap که دچار آسیب مچ پا در روز جمعه دست به کلیپرز. کمک مالی خود را به دست آورده 22nd, شروع فصل در محل Millsap به پایان رسید و با 16 امتیاز و شش پاس گل و سه پرتاب ریباند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im