قطعات کیسه مراسلات پستی: زمانی که NBA رزومه و چه خود کتاب مکاشفات یوحنا زامبی شروع پنج ؟

دنور پست ورزشی نویسنده مایک خواننده نوشته های خود قطعات کیسه مراسلات پستی هر هفته در طول فصل.

مطرح Nuggets — یا NBA — سوال مربوط به قطعات کیسه مراسلات پستی.

اگر شما بودند به خطر حدس بزنید چه احتمال است که ناگتس بازی تمام 82 به طور منظم فصل بازی ؟ آیا شما فکر می کنم NBA را انتخاب و به سمت راست حرکت می کند به پلی آف پس از مختصر از بازگشت ؟

— جف شفق

من فکر نمی کنم NBA خواهد شد و بازی تمام بازی فصل 82. آنچه که من می تواند اتفاق می افتد: لیگ پخش یک یا دو هفته از فصل به طور منظم بازی پس از آن رزومه برای کمک به بچه ها به شکل. که منجر به postseason که در آن من می توانم در لیگ برتر بازی بهترین-از-پنج دور اول سری و تلاش برای اصلاح کردن مقدار زمان بین هر دور. یکی از چیزهایی است که صاحبان و کمیسر آدم نقره در حفظ و گفت: هر چند که بازی می تواند کشش به ماه جولای و به طور بالقوه اوت. NBA می کند و هم در کنار آن هر چند رایگان آژانس لیگ تابستانی و احتمالا به بازی های المپیک می تواند تحت تاثیر قرار.

که قطعات بازیکن به احتمال زیاد به احتکار کاغذ توالت در طول هفته گذشته ؟

— مت, شرق, Colfax,

من پول را در Mason Plumlee. نه تنها او به اشتراک گذاشتن یک لیست از بهترین شیوه ها در توییتر دیروز, اما صحبت کردن به او را پنج شنبه قبل از لیگ در زمان فوق العاده ای گام به تعلیق بازی ها Plumlee صدا مانند او بود و در نظر گرفتن بهداشت یادداشت از لیگ به طور جدی. کسانی که با تاکید بر اجتناب از تکان دادن دست مردم در عرصه و با استفاده از کافی ضد عفونی کننده. از من خواسته Plumlee اگر او می خواهم به تصویب رسید “آرنج ضربه” به جای مشت ضربه. او گفت که او می خواهم تبدیل به “هوا برجستگی” به جای.

یک بازیکن من با اعتماد به نفس است نه ذخیره بر روی کاغذ توالت است Jerami گرانت. دوباره در دوشنبه من از او پرسیدم چقدر او می خواهم تغییر روال خود را به عنوان یک نتیجه از coronavirus نگرانی است.

“من بسیار تغییر” گرانت گفت. “شما نمی توانید اجازه دهید هر چیزی را واقعا تحت تاثیر قرار چگونه شما زندگی می کنند. اگر شما, شما همیشه می تواند انجام چیزهای دیگر. این قطعا چیزی جدی اما شما باید زندگی می کنند, شما می دانید؟”

اگر حمله ی زامبی ها چه پنج شروع شما باقی مانده ؟

— هریس شمال هالیوود

من مطمئن هستم که قرمز آورباخ می ایستد در ماده اما اگر آن را به من, من قصد دارم با تمام دفاعی تیم ملی. که نیاز به امتیاز زمانی که شما در حال تلاش برای دفع کردن زامبی آخرالزمان ؟ من اولویت ظهر سرعت و شتاب. ببخشید نیکولا. من Gary هریس Jerami اعطای Torrey کریگ خواهد بارتون و Mason Plumlee. من مانند تطبیق پذیری خود را زمانی که من در حال حمله در تمام زوایای.

با برگشتی سریع نزدیک شدن زمان آن را برای رسانه های ورزشی به بازی بازی های مورد علاقه خود “اگر برگشتی آغاز شده و فردا…” اگر برگشتی آغاز شده فردا 3 تیم ممفیس بروکلین و اورلاندو خواهد بود با از دست دادن رکورد.آنها ممکن است دریافت کنید, اما من شک دارم. من می دانم که هیچ چیز وجود دارد که می تواند انجام شود اما با CBA سرعت در حال نزدیک شدن است و هر فکر به هر دو به تیم های برتر دور اول byes به طوری که آنها لازم نیست که به این بازی بازنده و یا قرار دادن در بالای 16 تیم صرف نظر از کنفرانس?

— گریگوری ویس دنور

من شک صاحبان مایل به کوچک کردن حذفی مسابقات را حتی فقط برای از بین بردن تیم با از دست دادن سوابق پس این بدان معناست که کمتر بازی کمتر دور و کمتر فروش بلیط. کنفرانس بین بردن وابستگی یک گزینه عملی, اما هنوز هم نمی خواهد تضمین همه تیم باید برنده سوابق.

من فکر می کنم تغییرات قابل توجهی می تواند به عنوان یک نتیجه از این وقفه ، آن را برای رفتن به لیگ زمان برای کشف حرکت فصل بازگشت بود که بحث سوال در اخیر اسلون تجزیه و تحلیل گردید. در حال حرکت آن را به عقب و بازی عمیق تر به تابستان کمک خواهد کرد NBA جلوگیری از رفتن سر به سر در برابر NFL. این تعلیق می تواند انگیزه.

Subscribe to our قطعات خودی عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار تیم ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de