قطعات GM Arturas Karnisovas نهایی معامله برای تبدیل شدن به گاو بالا, اجرایی, منابع می گویند

شیکاگو بولز در حال نهایی یک معامله را به قطعات مدیر کل Arturas Karnisovas جدید خود را اجرایی معاونت بسکتبال عملیات در شب چهارشنبه دو لیگ منابع تایید به دنور پست.

قطعات جمهور بسکتبال عملیات تیم کانلی و صاحب جاش Kroenke هر دو ابزاری در کمک به Karnisovas زمین این کار با توجه به لیگ یک منبع.

این سومین بار Karnisovas تا به حال مصاحبه برای یک سطح بالا و موقعیت پس از فینالیست های مشابه نقش ها در هر دو میلواکی و بروکلین. Karnisovas صرف هفت سال در دنور از جمله سه عنوان مدیر کل.

قبل از بازی نقش مهمی در تبدیل قطعات’ حق رای دادن در اطراف با ادراک پیش نویس میدارد و محتاطانه خریدهای, Karnisovas رز در هوستون راکت’ سازمان و در نهایت خود را مدیر سراغ. قبل از آن او در NBA لیگ اتاق که در آن او با تمرکز بر شناسایی و توسعه استعداد های بین المللی.

Karnisovas است که به طور گسترده ای مورد احترام در سراسر NBA در میان بازیکنان و مدیران و او را حرکت به جلو-رو به نقش حرفه ای خود را.

آنچه که به معنی برای این قطعات که در حال حاضر یک جای خالی در مدیر باقی مانده است دیده می شود. با فرض اینکه قطعات نگه داشتن کار در خانه, دستیار مدیر کل Calvin غرفه خواهد بود به احتمال زیاد نامزد مناسب.

Karnisovas’ بین المللی المپیک و تجربه بازی همراه با گسترده خود را تجربه حرفه ای در سراسر NBA های نامزد برای خریداران’ باز کردن. او انتظار می رود برای کمک به شکل دادن یک جبهه اتاق را که هنوز جان Paxson برگزار شد که این موقعیت از سال 2003.

او همچنین انتظار می رود به استخدام یک مدیر با توجه به ESPN.

اگر قطعات شناخته شده به عنوان یک مشترک در مقابل دفتر Karnisovas توجه به جزئیات و حرفه ای و بین المللی شبکه و سنجش استعداد و مهارت تمام شد تحسین در دنور. او جدایی ناپذیر در پیش نویس صربی سوپراستار نیکولا Jokic در طول سال 2014 پیش نویس است. که همان پیش نویس که در آن قطعات فرود آمد گری هریس و Yll Nurkic در تجارت با شیکاگو بولز برای داگ McDermott.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im