اواخر شنبه شب پس از ناگتس’ محرک برنده شدن بیش از تریل بلیزرز ملک بیسلی و جوانچو Hernangomez رفت و برگشت به صفحه اصلی اتاق قفل می گویند خود خداحافظی.

بیسلی برگزار می شود یک آغوش با قطعات کهنه خواهد بارتون. او و Hernangomez شده بود اطلاع داد که آنها در حال حرکت است.

با توجه به لیگ یک منبع هر دو سال چهارم بازیکنان بودند به نزدیک بودن رسیدگی به مینه سوتا تیمبرولوز در سه شنبه شب همراه با جلو Jarred واندربیلت به عنوان بخشی از یک تیم تجارت نیز مربوط به آتلانتا و هوستون. در بازگشت از این قطعات را انتخاب در دور اول از هوستون به همراه سوتا Keita بیتس-آرسنال نوح Vonleh و Shabazz Napier. علاوه بر این دنور نیز دریافت جرالد سبز در ایران بود که انتظار می رود به چشم پوشی کردند.

دیگر قطعات متحرک از فیلمهای درگیر هوستون Clint کپلا و Nene Hilario رفتن به آتلانتا و رابرت کاوینگتن و اردن بل در حال ارسال به این موشک با توجه به ESPN. علاوه بر این تیمبرولوز شد برای دریافت اوان ترنر و انتخاب در دور اول از شاهین.

تجارت است مشروط بر همه بازیکنان عبور خود را physicals.

در ماه گذشته هر دو بیسلی و Hernangomez تا به حال با نزدیک شدن دنور مدیریت در مورد معامله با توجه به لیگ یک منبع. هر می خواستم بیشتر قابل توجهی نقش و بیشتر سازگار دقیقه است. این ascendance از rookie مایکل پورتر جونیور به حال گل آلود مربوطه آتی.

با توجه به یکی دیگر از لیگ, منبع حداقل 10 تا 12 تیم تا به حال در مورد پرسش بیسلی در دسترس بودن به عنوان آخرین مهلت تجاری با نزدیک شدن.

وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل Hernangomez در حال نقل مکان کرد, قطعات سوپراستار مرکز نیکولا Jokic نمی دانم چه شد بهترین خود را برای نزدیک ترین دوست روی تیم است.

“اگر آن اتفاق می افتد, من میخوام غمگین” Jokic گفت. “اگر آن را نمی کند, شاید این برای او خوب شاید بد من واقعا نمی دانم.”

از دنور دیدگاه این یک حرکت است که روشن نقش و اجتناب از پرداخت یا Beasley یا Hernangomez در محدود رایگان آژانس در این تابستان. نه بازیکن برتر پسوند در ماه اکتبر گذشته با وجود تهاجمی ارائه می دهد از قطعات.

“در اطراف این زمان آن را همیشه روی حیله و تزویر” بارتون گفت: قبل از احساسی آغوش با Beasley. “این همیشه یک کمی عجیب و غریب است. شما شنیدن چیز. شما فقط سعی کنید در آن است. من عاشق اتاق قفل ما, من عاشق بچه های ما. من نمی خواهم برای دیدن هر کسی به هر جایی.”

قبل از بازیکنان سمت چپ اتاق قفل ملک Beasley مادر خداحافظی به مونتاژ رسانه ها و وعده او پسر خواهد باید یک بازی بزرگ بر خود بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im